Н У Х Т

Навчально-науковий інститут економіки і управління розпрощався з цьогорічними випускниками-магістрами

02 березня 2018

Навчально-науковий інститут економіки і управління розпрощався з цьогорічними випускниками-магістрами

2 березня назавжди залишиться світлим, радісним спомином для цьогорічних магістрів Навчально-наукового інституту економіки і управління, адже цього дня вони перегорнули ще одну сторінку буття – попрощалися із студентським життям.

Яскраве, сповнене найрізноманітніших пригод і дивовижних ситуацій студентство стає незабутнім спогадом, а попереду – повне незвіданого самостійне професійне життя. Та випускники впевнені – все у них буде добре, адже освіта, отримана в Навчально-науковому інституті економіки і управління НУХТ, – це гарантований успіх!

Усього найкращого й усіляких гараздів щиро зичили своїм вихованцям директор інституту Олег Шеремет, завідувачі випускових кафедр – економіки і права Анатолій Заїнчковський, міжнародної економіки Світлана Гуткевич, менеджменту та адміністрування Михайло Міненко, управління персоналом та економіки праці Тамара Березянко, фінансів Лада Шірінян, обліку і аудиту Леонід Чернелевський, в.о. завідувача кафедри маркетингу Світлана Розумей.

Кращим із-поміж кращих Олег Шеремет вручив подяки та грамоти за відмінне навчання, вагомі наукові здобутки, активну участь у спортивному й культурно-масовому житті факультету й університету.

Від випускників сердечно подякували колективові інституту перша голова студради інституту, магістр спеціалізації «Фінанси, банківська справа та страхування» Вікторія Мельниченко та магістр спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Тетяна Радчук.

Студенти молодших курсів традиційно підготували для старших товаришів музичні вітання. А наостанок для магістрів пролунав гімн їх рідного інституту.

197 магістрів денної форми навчання і 90 – заочної отримали цього дня дипломи. Нехай ваш злет буде стрімким й успішним, а життя виставляє лише найвищі бали, випускники!  

Опублікований: 02-03-2018
Читайте також:
Відкрите заняття з робототехніки

На кафедрі мехатроніки та пакувальної техніки відбулося відкрите лекційне заняття з інноваційної дисципліни «Робототехнічні комплекси у пакувальних процесах», яке для магістрантів освітньо-програми «Прикладна механіка» провів асистент кафедри, PhD Валентин Туфекчі. У сучасному світі, де швидкість та ефективність є вирішальними, знання і вміння у ц...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відкрите заняття з робототехніки 26 березня 2024

Про організацію навчального процесу в університеті з 26 жовтня 2020 р.

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 23 жовтня 2020 року м. Київ з 26 жовтня 2020 року віднесене до території, на якій установлений «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки. В університеті продовжується навчання в дистанційному режимі для всіх видів занять.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про організацію навчального процесу в університеті з 26 жовтня 2020 р. 23 жовтня 2020

Здобувачі-рекламісти в епіцентрі важливої події

Нещодавно в університеті відбулася ІІІ Міжнародна наукова практична конференція «Здорове харчування від дитинства до довголіття: комплексний підхід, стан та перспективи», яка масштабувалася і вперше сформувала свою іміджеву складову, над якою працювали здобувачки спеціальності 061 «Журналістика», освітньої програми «Реклама та зв’язки з громадськіс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Здобувачі-рекламісти в епіцентрі важливої події 08 листопада 2023

До чергового масштабного наукового зібрання цукровиків України й зарубіжжя готуються науковці університету

26-27 березня 2019 року в університеті працюватиме традиційна Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової промисловості України». Захід  відбудеться за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної асоціації цукровиків України. Учасники зібрання дізнаються про підсумки роботи бурякоцукрової галузі України...

ЧИТАТИ ДАЛІ

До чергового масштабного наукового зібрання цукровиків України й зарубіжжя готуються науковці університету 14 січня 2019