Н У Х Т

Навчальний рік здобувачів освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» завершився проходженням практики у закладах гостинності

13 липня 2023

Навчальний рік здобувачів освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» завершився проходженням практики у закладах гостинності

Навчальний рік здобувачів освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» завершився проходженням практики, яка є обов’язковим елементом освітньо-професійної підготовки, у закладах гостинності.

Для здобувачів першого року навчання це була перша навчальна практика, під час якої вони познайомилися з кращими вітчизняними готельними підприємствами м. Києва.

Гостинно зустрічали наших першокурсників у бутік-готелі «Воздвиженський», готелі ділового призначення «Ramada Encore Kyiv», арт-готелі на воді «Баккара». Фахівці з гостинності ознайомили студентів із історією засобів розміщення, організаційно-правовою формою та основними сферами діяльності. Здобувачі відвідали номерний фонд готелів, дізналися про основні та додаткові послуги, особливості функціонування підприємств під час карантинних обмежень COVID-19 та воєнного стану.

Виробнича практика здобувачів освіти другого і третього курсів проходила згідно з укладеними угодами між університетом і готельно-ресторанними підприємствами.

Відповідно до календарного плану проходження практик здобувачі мали можливість здійснювати практичну діяльність у номерному фонді, приймально-вестибюльній групі приміщень, закладах ресторанного господарства готельних підприємств.

У своїх звітах практиканти охарактеризували засіб розміщення, функціональні групи приміщень (приймально-вестибюльну, житлову, адміністративну, службово-побутову та господарську, культурно-дозвілеву та фізкультурно-оздоровчу, побутового обслуговування та торгівлі й інших), проаналізували основні та додаткові готельні послуги, роботу закладів ресторанного господарства щодо надання послуг харчування.

Майбутні фахівці з гостинності поглибили теоретичні знання з організації та технології обслуговування в засобах розміщення, ознайомилися зі сучасним обладнанням, методами та формами здійснення технологічних процесів, опанували професійні вміння і навички в умовах функціонування готельного господарства під час воєнного стану.

Важливо, що і у нинішніх умовах співпраця між кафедрою готельно-ресторанної справи та підприємствами галузі є тісною, а навчання залишається практико-орієнтованим.

Практична підготовка в умовах засобів розміщення сприяє підготовці конкурентоспроможних на українському та європейському ринках праці амбітних фахівців, які здатні вирішувати практичні проблеми та складні спеціалізовані задачі, що характеризуються комплексністю та невизначеністю умов, і будуть відновлювати сферу гостинності.

Колектив випускової кафедри готельно-ресторанної справи вдячний відповідальній від кафедри, доцентці Олені Шидловській за організацію практичної підготовки, керівникам практики від університету і готельних підприємств – за контроль за виконанням програми практики і написанням звітів, проведення консультацій і мотивацію здобувачів до професійного розвитку.

Опублікований: 13-07-2023
Читайте також:
Серед стипендіатів міського голови Вінниці – наші студенти!

У Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. Садовського відбулося свято – зустріч зі стипендіатами Вінницької міської ради. Усіх, хто показав чудові результати у навчанні, відзначають напередодні Новорічних і Різдвяних свят. Традиційно, студентів Вінницького  коледжу НУХТ – стипендіатів міського голови, запрошують на урочи...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Серед стипендіатів міського голови Вінниці – наші студенти! 22 грудня 2018

Шануємо рідну мову

Щорічно відзначається державне свято – День української писемності та мови. Встановлене воно 9 листопада 1997 р. Указом Президента «Про День української писемності та мови» на підтримку «ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства». Мова – це найважливіший засіб комуніка...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Шануємо рідну мову 25 листопада 2021

Четвертокурсники-біотехнологи закріпили на практиці знання з дисципліни «Основи екобіотехнологій»

Ніби вже кінець листопаду і грибна пора далеко позаду, але, виявляється, є місця, і що найдивовижніше, у густозаселеній частині Києва, де можна збирати гриби цілий рік. Ось і студенти-біотехнологи 4 курсу під керівництвом доцента кафедри біотехнології і мікробіології (БТМ) Вікторії Красінько відвідали виробничий завод екзотичних грибів ТДВ «ЕСМАШ»...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Четвертокурсники-біотехнологи закріпили на практиці знання з дисципліни «Основи екобіотехнологій» 27 листопада 2018

Фахівці Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету допомагають готуватися до акредитації освітніх програм

27 лютого 2020 року відбулася зустріч колективу викладачів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу і лекторів дисциплін освітньо-професійної програми «Туризм» із провідними спеціалістами Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету у форматі тренінгу-семінару «Підготовка до акредитації освітньої програ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фахівці Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету допомагають готуватися до акредитації освітніх програм 02 березня 2020