Н У Х Т

Науковці кафедри інформаційних систем підсумували науково-дослідну роботу за перше півріччя 2019 р.

05 липня 2019

Науковці кафедри інформаційних систем підсумували науково-дослідну роботу за перше півріччя 2019 р.

Науковці кафедри інформаційних систем підвели підсумки своєї науково-дослідної роботи за період із січня по травень 2019 року.

Цього року кафедрою був укладений договір на виконання науково-дослідної роботи за госпдоговірною тематикою із загальним обсягом фінансування в 400 євро.

Підготовлена колективна монографія «Методи дослідження електротехнічних комплексів i систем» (автори – професор А. М. Сільвестров у співавторстві з М. Я. Островерховим і К. Х. Зеленським).

За перше півріччя 2019 року викладачами, аспірантами та студентами кафедри підготовлені та видані 18 наукових статей. Серед них 2 опубліковані у виданнях зарубіжних країн (Німеччина, Польща); 16 – в українських фахових виданнях; 5 – за участю молодих учених кафедри; 7 – за участю студентів.

Також опубліковані тези 86 доповідей на 13 міжнародних конференціях (у тому числі на двох конференціях за кордоном, у Данії і Польщі). 58 тез доповідей опубліковані за участю студентів (8 – одноосібно), 11 – за участю молодих учених кафедри. 25 разів науковці кафедри доповідали на міжнародних наукових конференціях.

Крім того, викладачі кафедри підготували та видали навчальний посібник «Основи програмування та алгоритмічні мови» (автори – доцент С. В. Грибков у співавторстві з О. Л. Сєдих).

Протягом січня-травня 2019 року 18 студентів напряму та спеціальності «Комп’ютерні науки» взяли участь у: Міжнародній олімпіаді з програмування ACM-ICPC - 2018 (регіональний етап); Всеукраїнській студентській олімпіаді з комп’ютерних наук (1 етап); Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності «Інформатика» (1 і 2 етап); Всеукраїнській студентській олімпіаді з навчальної дисципліни «Інформатика» (1 і 2 етап); Всеукраїнській студентській олімпіаді з математики (1 етап); Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

Продовжує свою роботу та регулярну участь у міжнародних змаганнях студентський гурток із радіоспорту.

Так тримати!

Опублікований: 05-07-2019
Читайте також:
Молоді вчені нашого університету дають консультації глядачам популярних телеканалів

Співробітники телеканалу «Київ – канал європейської столиці» звернулися до нашого університету з проханням надати консультації для телепрограми «Якісне життя». І, звісно ж, наші співробітники кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів погодилися допомогти журналістам підготувати матеріали про фальсифікацію недоброякісними виробниками м’яса та м’я...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Молоді вчені нашого університету дають консультації глядачам популярних телеканалів 04 лютого 2019

Ліцеїсти Фастова завітали до біотехнологів

Нещодавно профорієнтаційний десант кафедри біотехнології і мікробіології розширював кордони своєї діяльності на фастівщині, а вже наприкінці осінніх канікул до університету завітали гості з числа нових фастівських друзів – делегація учнів старших класів Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей-загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2» разом із ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Ліцеїсти Фастова завітали до біотехнологів 12 листопада 2018

Експертне оцінювання харчової продукції опановують наші студенти

1 лютого 2016 року Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ за ініціативи досвідченого викладача товарознавства Олесі Стахів відбулася навчальна лекція з питань стандартизації та оцінки харчової продукції для студентів І-ІІ курсів комерційно-економічного напряму, яку прочитала начальник випробувального центру ДП Івано-Франків...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Експертне оцінювання харчової продукції опановують наші студенти 01 лютого 2017

Студентки-маркетологи – переможці Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт

Студентки спеціальності «Маркетинг» Наталія Войтович та Анна Софійченко підтвердили свій високий науково-професійний рівень перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг» (за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр). Бакалаврська робота «Дослідження змін у спож...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентки-маркетологи – переможці Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт 11 червня 2018