Н У Х Т

Молоді науковці впевнено здобувають ступінь PhD

07 червня 2024

Молоді науковці впевнено здобувають ступінь PhD

4 червня в університеті відбувся черговий публічний захист дисертації на здобуття наукового ступеня «Доктор філософії» у галузі знань 18 «Виробництво та технології» за спеціальністю 181 «Харчові технології». Своє дослідження за темою «Удосконалення технології напівфабрикатів кулінарних з використанням нетрадиційної білоквмісної сировини» у разовій спеціалізованій вченій раді представила аспірантка кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Євгенія Шубіна. Науковий керівник здобувачки – доктор технічних наук, професор Василь Пасічний.

Наукові дослідження аспірантки, присвячені удосконаленню напівфабрикатів у тістовій оболонці шляхом внесення рослинної білоквмісної сировини, виконувалися у межах держбюджетних тематик науково-дослідної роботи Проблемної науково-дослідної лабораторії «Обґрунтування ресурсоощадних технологій харчових продуктів на основі органічно спрямованого перероблення продуктів тваринного походження», «Науково-практичні засади пакувальних систем для харчових продуктів з регуляцією ефективності зберігання в умовах продовольчої кризи», «Обґрунтування методів виробництва, консервування і зберігання харчових продуктів цільового призначення» та згідно з тематиками держбюджетних науково-дослідних робіт кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів «Удосконалення ресурсоощадних технологій м’ясних і м'ясомістких продуктів з використанням цільової холодильної обробки», «Наукові основи створення м’ясних і м'ясомістких продуктів цільового призначення» та «Наукові основи удосконалення сучасних пакувальних систем із забезпеченням тривалого зберігання харчової продукції».

Роботу разової спеціалізованої вченої ради очолила завідувачка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, докторка технічних наук, професорка Олександра Нєміріч. У складі ради працювали рецензенти – кандидати технічних наук, доценти кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Оксана Топчій і Олег Галенко та опонентки – завідувачка кафедри готельно-ресторанного бізнесу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, докторка ветеринарних наук, професорка Марія Паска і деканка факультету переробних і харчових виробництв Державного біотехнологічного університету, докторка технічних наук, професорка Марина Янчева.

Члени спецради високо оцінили результати досліджень молодої науковиці. Зокрема, було відзначено, що зі врахуванням сучасного темпу життя і зростаючих вимог до їжі швидкого приготування, а відтак збільшення можливостей виробництва напівфабрикатів, зокрема заморожених, упровадження нових рецептур і розширення сировинних ресурсів для виробництва напівфабрикаті є високо актуальним і на світовому, і на вітчизняному ринку. І рецензенти, і опонентки звернули увагу на велику кількість публікацій за темою дослідження, вказали на безперечну наукову новизну та значне теоретичне і практичне значення отриманих здобувачкою результатів. Також вони зазначили вільне володіння матеріалом, чіткі й аргументовані відповіді дисертантки на поставлені запитання, її впевнені й обґрунтовані висновки та пропозиції виробництву.

За результатами публічного захисту відкритим голосуванням разова спеціалізована вчена рада присудила Євгенії Шубіній ступінь доктора філософії у галузі знань 18 «Виробництво та технології» за спеціальністю 181 «Харчові технології».

Вітаємо молоду науковицю та її наукового керівника з цим вагомим здобутком! Пишаємося нашими вихованцями, що продовжують впевнено тримати науковий фронт!

Опублікований: 07-06-2024
Читайте також:
На кафедрі гуманітарних дисциплін ділилися науковим і методичних досвідом

На кафедрі гуманітарних дисциплін відбулися науковий і методичний семінари. Професорка кафедри Світлана Буравченкова присвятила свою доповідь академікові Віктору Глушкову – творцю сучасних технологій. Викладацький склад із цікавістю слухав про науковий і життєвий шлях ученого, який хотів не лише внести значний вклад у кабінетну науку, а й бачити п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедрі гуманітарних дисциплін ділилися науковим і методичних досвідом 29 грудня 2023

Науковці університету виступають офіційними опонентами дисертаційних досліджень колег

Професорка кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Людмила Кривопляс-Володіна виступила офіційною опоненткою дисертаційної роботи здобувача Української академії друкарства (м. Львів) Олега Книша «Методологічні основи забезпечення якості незшивного клейового скріплення книжкової продукції». У роботі, представленій на здобуття наукового ступеня д...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науковці університету виступають офіційними опонентами дисертаційних досліджень колег 30 вересня 2021

Курсові роботи захищає третій курс

Завершується цей непростий навчальний рік. Ніхто не уявляв, що ми змушені будемо проводити навчання та приймати захист курсових і дипломних робіт дистанційно. Та практика показала, що наш колектив успішно справляється з усіма викликами сьогодення. Нещодавно у форматі конференції Zoom свої курсові роботи з дисципліни «Технологія мікробного синтезу ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Курсові роботи захищає третій курс 27 травня 2020

Конкурентоспроможність бізнесу: стратегічні аспекти від аспірантів кафедри маркетингу

Як маркетингова стратегія допомагає вивести бізнес на новий рівень? Які дослідження передують ідентифікації стратегічних альтернатив, і як конкурентний статус фірми впливає на вибір стратегії? Лідерство у витратах чи диференціація? Масовий маркетинг чи концентрація? Оборона чи наступ? Такі важливі питання обговорили здобувачі та викладачі кафедри м...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Конкурентоспроможність бізнесу: стратегічні аспекти від аспірантів кафедри маркетингу 13 травня 2024