Н У Х Т

Масниця-FESTна факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка

10 березня 2023

Масниця-FESTна факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка

Фінішував традиційний кулінарний конкурс Масниця-FEST 2023 від факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка (ГРТБ), який цього року відбувся під гаслом «Зиму проводжаємо – весну та перемогу зустрічаємо». Інтерактивний захід, який вперше відбувся у 2019 році, у сучасних реаліях змінив локацію з комплексу навчальних аудиторій на освітній діджитал-простір.

Простір гастроекспериментів і кулінарної творчості організувала за ініціативи деканки Віти Цирульнікової та заступниці деканки по роботі зі студентами Олени Тищенко дружня й велика родина факультету, а запросили долучитися не тільки активне студентство, а й здобувачів коледжів фахової передвищої освіти, сподіваємось, наших майбутніх вступників і студентів.

Конкурсний комітет отримав гастрономічні шедеври від учасників з усієї України і з-за кордону, об’єднаних захопленням кулінарним мистецтвом, бажанням професійної й творчої реалізації та вірою у нашу перемогу.

Напередодні масного тижня, який цьогоріч тривав 20-26 лютого, у соціальних мережах факультету проходив яскравий і апетитний марафон борошняних кулінарних виробів традиційних, автентичних, самобутніх та з різних країн світу: млинці, млинчики, панкейки, налисники, бендерики, млинцеві торти, рулети, роли та інші авторські інтерпретації. Учасники активно готували, знімали відео, публікували фото найапетитніших страв, приготованих із натхненням і любов’ю, а у відповідь отримували схвальні відгуки аудиторії.

Цього року було представлено 75 конкурсних робіт, серед яких роботи студентів усіх курсів спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа» і 181 «Харчові технології», зокрема 14 робіт першокурсників, а також 23 роботи від здобувачів освіти фахових коледжів і 2 роботи від школярів української школи SchlaUA в Мюнхені (Німеччина), які тимчасово переміщені за кордон, але хочуть здобувати вищу освіту у рідній країні. З конкурсними роботами ІІ етапу можна ознайомитись у Телеграм-каналі конкурсу

До журі конкурсу увійшли компетентні викладачі випускових кафедр, завідувачка кафедри готельно-ресторанної справи Лариса Шаран, доцентки цієї ж кафедри Ольга Пушка, Оксана Кирпіченкова, доцентки кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олена Павлюченко, Людмила Мамченко, Наталія Стукальська. На запрошення заступника декана факультету по роботі зі студентами Олени Тищенко до журі долучився стейкхолдер, шеф-кухар, бренд-шеф, гастроентузіаст, промоутер високої української кухні в стилі Modern Gastro Nostalgiaі, випускник факультету Андрій Клюс, який наразі організовує благодійні гастровечері високої української кухні на підтримку ЗСУ.

Члени журі отримали естетичне і гастрономічне задоволення, довго радилися, сперечалися, але визначились з призерами і номінантами конкурсу.

Переможці конкурсу Масниця-FEST 2023:

І місце – Марія Омельченко (група ТР-1-1М). Млинцевий торт від магістрантки спеціальності «Харчові технології» підкорив всіх членів журі: соковита вишня, пікантний мак, пряний сир у ніжних обіймах вершкового крему, вкриті тоненькими млинчиками.

ІІ місце – Катерина Пересада (група ГС-3-8)з креативними міні-панкейками з шоколадом.

ІІІ місце – Анна Огієнко (група ГС-2-8) зі шпинатним млинцевим рулетом із сирно-томатною начинкою і Денис Фефелов (група ХЧ-3-2) зі Crêpes Suzette (Креп Сюзетт), який він обрав «за дуже ніжний, навіть вишуканий, і такий солодкий, неначе з дитинства смак».

Переможці у номінаціях:

Номінація «Солодкі млинці» – Софія Боровко (група ХЧ-3-1) з пишними та ніжними японськими повітряними млинцями, Діана Макарівська (група ГС-3-4) з панкейками з солоною карамеллю та замороженими фруктами.

Номінація «Авторська інтерпретація страви» – Яна Захарчук (група ГС-3-5) зі шпинатними млинцями «Хінкалі» з лососем і вершковим сиром.

Номінація «Дебют першокурсника»:

І місце – Євгенія Радько (група ХЧ-1-4) із модерновими та креативними чорними млинцями з морозивом із синього чаю «Анчан».
ІІ місце – Денис Шаравара (ХЧ-1-3) із апетитними панкейками зі солоною карамеллю і фруктами.

Переможці та номінанти отримають пам’ятні грамоти та приємні подарунки у вигляді брендованої продукції факультету та університету. Оргкомітет конкурсу висловлює подяку студентській раді університету за підтримку ініціатив факультету і сприяння зміцненню бренду НУХТ і факультету ГРТБ у вітчизняному освітньому просторі.

Організатори вдячні всім учасникам за їхні неймовірні роботи, інтерес до конкурсу, мотивацію до навчання, кулінарне натхнення і зацікавленість у професійному становленні, всесторонньому та гармонійному розвитку особистості, всім викладачам факультету, кураторам студентських академічних груп за допомогу з організацією, підтримку і наставництво конкурсантів.

Масниця-FEST факультету ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка – це чудові гастрономічні та естетичні враження, нові знання та студентський креатив.

Наша сучасна молодь навчається, займає проактивну позицію і спрямовує свій життєвих шлях до особистих і професійних перемог, непохитно вірить у ПЕРЕМОГУ нашої країни і наближає її спільними зусиллями.

Освічена талановита молодь – майбутнє нашої вільної, сильної, мирної країни.

Все буде Україна!

Опублікований: 10-03-2023
Читайте також:
Стейкхолдери-випускники активно долучаються до навчального процесу

Мабуть кожний здобувач освіти прагне постійно навчатися чомусь новому і якомога якісніше опанувати матеріали, представлені викладачами, щоб у подальшому отримати кваліфікацію, яка дасть можливість реалізувати себе в якості успішного фахівця, професіонала своєї справи. Але, як відомо, лише теоретичних знань замало для того, щоб бути всебічно обізнан...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Стейкхолдери-випускники активно долучаються до навчального процесу 11 травня 2022

Досвід найкращих переймають студенти і викладачі кафедри технології консервування

Студенти Навчально-наукового інституту харчових технологій разом із викладачами кафедри технології консервування відвідали сучасне українське виробництво з перероблення плодово-ягідної продукції – «Аграна Фрут» у м. Вінниці. «Аграна Фрут» – світовий лідер із оборотом € 1,14 мільярдів, що спеціалізується на переробленні фруктів, ягід, і включає в с...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Досвід найкращих переймають студенти і викладачі кафедри технології консервування 26 березня 2018

Щодо роботи з джерелами інформації проконсультувалися магістранти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів

Робота з джерелами інформації – важлива складова науково-дослідної роботи. Ознайомлення з останніми науковими і практичними досягненнями у певній галузі дає змогу глибше розуміти проблематику роботи і знаходити шляхи її вирішення. Тому науковець повинен уміти зорієнтуватися в умовах, коли потік інформації нестримно зростає, і виділити необхідну й д...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Щодо роботи з джерелами інформації проконсультувалися магістранти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів 09 вересня 2021

Досягнення науки і технологій – в життя людства

4 грудня 2019 р. у Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулася Х студентська науково-практична конференція «Пізнаємо світ. Досягнення науки і технологій – в життя людства». У заході взяли участь викладачі та студенти коледжу, представники підприємств міста. Учасники конференції прослухали наукові доповіді: «Перспективи розвитку сонячн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Досягнення науки і технологій – в життя людства 04 грудня 2019