Н У Х Т

Майстер-клас для старшокласників Технічного ліцею Дніпровського району м. Києва

10 травня 2018

Майстер-клас для старшокласників Технічного ліцею Дніпровського району м. Києва

Більше 10 років НУХТ співпрацює з Технічним ліцеєм Дніпровського району м. Києва. Нещодавно відбулася зустріч фахівців університету з учнями 9-10-х класів. Метою зустрічі було надання розгорнутої інформації щодо можливості навчання, умов вступу, переваг навчання та  індивідуальних програм доуніверситетської підготовки для абітурієнтів, бажаючих здобути конкурентоспроможну професію у нашому університеті та про форми надання доуніверситетської підготовки для  учнів 9-10 класів. Завідувач Підготовчого відділення Валентина Кудіна також ознайомила учнів із умовами навчання, культурно-масовими заходами, місцями проходження практики, роботою студентського самоврядування та ін.

Вже стало традицією проводити майстер-класи для ліцеїстів. Цього разу майстер-клас продемонстрували студенти 3-го курсу факультету біотехнології та екологічного контролю Дмитро Фільчук та Андрій Буров, які захопили присутніх розповіддю про хімію, про її роль у житті кожної людини, країни в цілому, про те, як хімія може стати головною справою всього життя. Для цього треба дуже небагато – просто любити цю науку. А вона віддячить яскравими миттєвостями, наповненими новими знаннями, знахідками і відкриттями. Також майбутні абітурієнти дізналися, що за період навчання на факультеті біотехнології та екологічного контролю, студенти отримують всі необхідні для подальшої професійної кар’єри знання, оскільки підготовку майбутніх хіміків здійснюють провідні фахівці в цій галузі, які мають значний практичний досвід.

Далі майстер-клас продовжила асистент кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Ірина Соколовська. Вона продемонструвала зразки шоколаду, розповіла про технологію їх виготовлення і різницю між цими зразками. Присутні з задоволенням продегустували представлену продукцію та  жваво долучилися до дискусії. Учні також дізналися, що  випускники цієї кафедри обіймають посади державних службовців, директорів, головних інженерів, начальників змін, завідувачів лабораторій, змінних технологів, інженерів-технологів на великих і малих підприємствах, пов’язаних із виробництвом хлібобулочних виробів, кондитерської продукції, макаронних виробів і харчових концентратів не лише в Україні, а й за кордоном.

Захід відбувся цікаво, весело і сприяв підвищенню інтересу ліцеїстів до навчання в нашому університеті.

Опублікований: 10-05-2018
Читайте також:
Педагогічна практика – платформа для навчання і діалогу

18 квітня на кафедрі технології консервування в рамках проходження педагогічної практики аспірантом першого року навчання Артемом Марченком було проведено лабораторне заняття на тему «Визначення якісних показників чаю» з дисципліни «Харчові технології. Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів» для здобувачів-бакалаврів друг...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Педагогічна практика – платформа для навчання і діалогу 21 квітня 2025

Наші талановиті магістранти

Здобувачі кафедри біотехнології і мікробіології продовжують розвиватися та фахово зростати, про що свідчать їх досягнення та отримані нагороди. Наприклад, у весняному семестрі 2023-2024 н.р. магістранту першого року навчання освітньо-професійної програми «Промислова та фармацевтична біотехнологія» Ростиславу Ковалю була присуджена стипендія Президе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наші талановиті магістранти 07 червня 2024

Освітній процес призупиняється і оголошуються канікули на два тижні

Відповідно до рекомендації Міністерства освіти і науки України в університеті призупиняється освітній процес і оголошуються канікули на два тижні. 25 лютого МОН надіслало листа, у якому рекомендує з метою убезпечення всіх учасників освітнього процесу припинити освітній процес в усіх закладах освіти та оголосити канікули на два тижні. Зокрема, мін...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Освітній процес призупиняється і оголошуються канікули на два тижні 25 лютого 2022

Там, де всі свої: відбувся вражаючий вечір факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

28 листопада до тризіркового готелю «Титанік», що відзначав свій день народження, запросив факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ). Тільки «всі свої» вщент заповнили актову залу університету – викладачі та студенти факультету й численні гості – проректори університету, директори навчально-наукових інститутів і декани факульте...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Там, де всі свої: відбувся вражаючий вечір факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 28 листопада 2019