Аромат гастрономічних пригод, атмосфера творчості у процесі вивчення англійської мови й справжня любов до кухні – саме так відбувся черговий Movie Club, який організувала старша викладачка кафедри іноземних мов професійного спрямування Надія Шерстюк. Третьокурсники спеціальності «Готельно-ресторанна справа» переглянули фільм «Chef» режисера Джона Фавро.
Стрічка розповідає історію талановитого шеф-кухаря, який після звільнення з престижного ресторану відкриває власний фуд-трак і доводить, що справжня кухня – це насамперед любов до своєї справи, креативність і командна робота.
Після перегляду відбулося активне обговорення тем фільму, під час якого студенти поділилися враженнями про професійні виклики у сфері гастрономії, важливість натхнення та гнучкості в роботі.
Захід сприяв розвитку мовних і комунікативних навичок англійською мовою, а також професійного мислення майбутніх фахівців готельно-ресторанного бізнесу.