Н У Х Т

Магістрант кафедри біотехнології і мікробіології – лауреат Премії київського міського голови

03 липня 2017

Магістрант кафедри біотехнології і мікробіології – лауреат Премії київського міського голови

Магістрант першого року навчання кафедри біотехнології і мікробіології Андрій Вороненко став лауреатом Премії київського міського голови за особливі досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва. Так високо був оцінений науковий доробок нашого студента. 

Премія заснована минулого року і присуджується за наукові досягнення, творчі досягнення та внесок у розвиток молодіжного руху. Розмір кожної премії – 3 тисячі гривень.

Цього року премію отримали – за наукові досягнення 55 осіб, творчі досягнення – 24 особи, внесок у розвиток молодіжного руху – 21 особа. Зауважимо, що всього до Департаменту освіти і науки, молоді та спорту були подані 192 клопотання, з яких за наукові досягнення – 97, тож наш магістрант витримав жорстку конкуренцію.

Вручаючи премії, мер Києва Віталій Кличко наголосив, що головною мотивацією для кожного лауреата були не гроші, а прагнення змінити наше місто, нашу країну. Він висловив упевненість, що в Колонній залі КМДА зібралися молоді люди, які в майбутньому стануть лідерами в різних сферах суспільства, та приноситимуть користь Україні.

Вітаємо Андрія Вороненка та його наукового керівника, професора Тетяну Пирог! Так тримати!

Опублікований: 03-07-2017
Читайте також:
Святковий настрій подарували колективу талановиті студенти й фахівці Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку

Святковий настрій запанував в університеті. І створили його наші талановиті студенти за організаційної і технічної підтримки фахівців Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку. 4 березня вони запросили колектив НУХТ до актової зали, де розгорнулося масштабне театралізоване дійство, присвячене святу весни – 8 Березня. Гос...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Святковий настрій подарували колективу талановиті студенти й фахівці Студентського центру патріотичного виховання та культурного розвитку 04 березня 2020

Усе про програму ЄС Еразмус+ знають тепер фахівці кафедри технології оздоровчих продуктів

Представники кафедри технології оздоровчих продуктів Ірина Ясінська та Світлана Камінська взяли участь у Міжнародному інформаційному тижні програми ЄС Еразмус+ в Україні. У рамках заходу розглядалися питання академічної мобільності, в т.ч. індивідуальної академічної мобільності для працівників закладів вищої освіти та студентів у рамках програми Е...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Усе про програму ЄС Еразмус+ знають тепер фахівці кафедри технології оздоровчих продуктів 13 листопада 2019

Науковці НУХТ готуються до Всеукраїнського форуму харчових технологій

Восени у Києві планується проведення Всеукраїнського форуму харчових технологій, в рамках якого працюватимуть міжнародні виставки INPRODMASH&UPAKOVKA та експозиції SWEETS UKRAINE&BAKERY UKRAINE. Наш університет уже традиційно виступає співорганізатором цих масштабних галузевих зібрань, де свої технологічні розробки, обладнання, готову прод...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науковці НУХТ готуються до Всеукраїнського форуму харчових технологій 28 серпня 2020

Студенти факультету біотехнології та екологічного контролю продовжують опановувати практичні навички свого фаху

Студенти-біотехнологи набувають практичних навичок не лише на столичних підприємствах галузі. Одним із місць проходження ними практики стало фармацевтичне підприємство з виготовлення готових лікарських засобів – ПАТ «Вітаміни» у м. Умань. Звісно, по конкуренції зі столичними підприємствами, ПАТ «Вітаміни» поступаються. Та після побаченого нашими ст...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти факультету біотехнології та екологічного контролю продовжують опановувати практичні навички свого фаху 31 січня 2017