Здобувачки освітньої програми «Менеджмент персоналу» вкотре підтвердили високий рівень наукової підготовки та дослідницької активності.
У ІV Всеукраїнському конкурсі наукових доповідей, що відбувся у межах ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Розбудова інноваційних економіки, менеджменту та освіти в умовах нової соціальної реальності» на базі Міжрегіональної академії управління персоналом, переможницями стали:
- четвертокурсниця Марина Ширитович у секції «Інноваційні трансформації менеджменту та маркетингу в умовах нової соціальної реальності»;
- третьокурсниці Таїсія Лебединець і Юлія Гудзенко у секції «Розвиток механізмів управління у публічному і приватному секторах для забезпечення національної стійкості».
Високі результати конкурсних робіт стали свідченням ґрунтовної підготовки, наукової наполегливості та прагнення студенток до професійного розвитку.
Наукове керівництво дослідженнями здійснювала к.е.н., доцентка кафедри економіки праці та менеджменту Оксана Шереметинська, завдяки підтримці та наставництву якої здобувачки освіти успішно представили свої наукові напрацювання та досягли вагомих результатів.
Вітаємо команду з цим досягненням!