15 травня 2025 року відбулося вручення сертифікатів про успішне завершення підготовчих курсів Національного університету харчових технологій.
Цьогоріч сертифікати отримали 76 слухачів, і що важливо – подія пройшла у змішаному форматі: як офлайн, в рамках Дня вступника НУХТ, так і онлайн, що дало можливість усім охочим долучитися незалежно від місця проживання, зокрема і слухачам Опорного комунального закладу «Ліцей Козятинської міської ради Вінницької області».
Ці сертифікати не лише засвідчують успішне проходження підготовки, а й надають випускникам додаткові бали (до 10) до конкурсного балу під час вступної кампанії 2025 року, що може стати вирішальним фактором при вступі до університету та надає змогу підвищити конкурсний бал на спеціальності, які користуються особливою підтримкою держави.
Сертифікати і пам’ятні подарунки урочисто вручили директорка Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Олена Подобій та відповідальна секретарка Приймальної комісії НУХТ Юлія Запорожець. Вони привітали слухачів із завершенням важливого етапу підготовки, подякували за активність і старанність та побажали впевненості й успіхів під час вступу до університету.
Цей захід став яскравим свідченням підтримки, яку НУХТ надає своїм вступникам у режимі 24/7, створюючи комфортні умови для подальшого навчання та розвитку.