Н У Х Т

Конференція молодих вчених на кафедрі харчової хімії

06 квітня 2023

Конференція молодих вчених на кафедрі харчової хімії

Ось і промайнув ще один науковий рік. Він був нелегким, але, не зважаючи на військовий стан, молоді вчені нашого університету продовжували дослідження, оприлюднювали їх результати у наукових журналах, знаходили однодумців, робили все можливе і неможливе для нашої перемоги і відбудови вітчизняної хімічної науки.

6 квітня 2023 року у рамках 89-ї Міжнародної наукової конференції «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті» відбулося засідання секції «Хімія», яку традиційно проводить кафедра харчової хімії. Дуже приємно, що цього року в роботі секції взяли участь не тільки новачки, студенти першого курсу, але й здобувачі старших курсів, які продовжують співпрацю з науковцями кафедри.

Більшість доповідачів представляли Навчально-науковий інститут харчових технологій, а також факультет біотехнології та екологічного контролю. Це і визначило тематику досліджень: хімічні складові харчової сировини, синтез лікарських засобів, фармацевтична хімія, визначення фізико-хімічних показників органічних і неорганічних сполук тощо.

Усі презентації і постери, які супроводжували доповіді, були виконані на високому рівні. Організаторам роботи секції довелося добре поміркувати над визначенням призових місць. Але, в решті решт, консенсус був досягнутий.

Цьогорічні переможці:

І місце – Єва Сокол, група ХЕ-1-9 (керівник – професор Сергій Шульга);
ІІ місце – Олександра Савчук, група БТ-2-1 (керівниця – доцентка Олена Майборода);
ІІІ місце – Надія Магден, група ХТ-2-13 (керівниця – професорка Світлана Бондаренко).

Здобувачі, відзначені за кращі постери:

І місце – Максим Клименко, група БТ-1-1 (керівниця – доцентка Віра Іщенко);
ІІ місце – Руслана Москаленко група ХЕ-1-9 (керівниця – доцентка Наталія Сімурова);
ІІІ місце – Євгенія Власюк, група БТ-3-2 (керівниця – асистентка Надія Квітковська).

Вітаємо переможців і бажаємо нових звершень на науковій ниві!

Опублікований: 06-04-2023
Читайте також:
На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулася лекція від талановитої випускниці

15 березня 2019 р. магістр з готельно-ресторанної справи, випускниця факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 2014 року Аліна Ізмайлова (Іванова) прочитала насичену інтенсивну лекцію для студентів 1-2 курсів кафедри готельно-ресторанної справи . Завдяки своїй наполегливості та працьовитості зараз Аліна займає посаду управляючої мер...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулася лекція від талановитої випускниці 18 березня 2019

«ARTERIUM» передав новітнє лабораторне обладнання для здобувачів-біотехнологів

Компанія «ARTERIUM» передала нашому університету сучасне навчальне обладнання. Зокрема, електрофорез, який потрібний для проведення лабораторних занять студентів, що вивчають молекулярні біотехнології. Прилад для електрофорезу студенти будуть використовувати для розділення, ідентифікації, очищення та виділення різних типів нуклеїнових кислот, пепт...

ЧИТАТИ ДАЛІ

«ARTERIUM» передав новітнє лабораторне обладнання для здобувачів-біотехнологів 10 липня 2023

Секрети фаху від спеціаліста-практика

Викладачі й здобувачі освіти кафедри туристичного та готельного бізнесу та кафедри готельно-ресторанної справи зустрілися з генеральною директоркою «President Hotel» у м. Київ Дар'єю Булдович. Заявлена тема «Система бронювання ORS (OPERA Reservation System)» виявилася досить вузькою для обговорення. Дійсно, сучасний туризм і готельна справа неможл...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Секрети фаху від спеціаліста-практика 15 квітня 2022