Н У Х Т

Фінальний кар'єрний інтерактив 2023 року від BakeryFoodIndustry

08 грудня 2023

Фінальний кар'єрний інтерактив 2023 року від BakeryFoodIndustry

Перше працевлаштування – важливий етап у житті кожного здобувача вищої освіти. Для багатьох молодих людей це, з одного боку, хвилюючий момент, а з іншого – чудова можливість розпочати свою кар'єру.

7 грудня 2023 року в студклубі відбулася зустріч представників компанії «Бейкері Фуд Індастрі» зі здобувачами вищої освіти Навчально-наукового інституту харчових технологій та факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка. Захід був організований відділом працевлаштування випускників за підтримки студентського самоврядування університету.

На жаль, через оголошену на території України повітряну тривогу, теоретичну частину заходу довелося провести в укритті. Але, не зважаючи на ці виклики, спікери дуже цікаво й інформативно спілкувалися з аудиторією, розповідаючи про своє підприємство, його історію, розвиток, перспективи й плани на майбутнє.

У рамках заходу виступили випускники НУХТ, які зараз працюють в BakeryFoodIndustry – директорка з розвитку Олена Романенко, головна технологиня Інна Коваленко та заступниця директора з якості Юлія Горбаченко. Вони поділилися своїм кар'єрним шляхом і досвідом, набутим протягом роботи в компанії.

Надзвичайно сподобалася учасникам зустрічі інтерактивна частина заходу із розіграшами, конкурсами та призами у вигляді фірмових сувенірів і смаколиків. Крім того, керівники компанії радо запросили майбутніх спеціалістів до співпраці та оголосили про унікальну можливість пройти практику на підприємстві, де здобувачі зможуть набути нового досвіду та взяти безпосередню участь у всіх етапах виробництва хлібобулочних виробів – від самого початку до реалізації продукту.

Щиро сподіваємось, що знайомство з компанією переросте в плідну співпрацю, а здобувачі вищої освіти скористаються можливістю розпочати свою кар’єру з командою BakeryFoodIndustry. Анкета за посиланням.

Дякуємо всім, хто взяв участь і розділив з нами цю неймовірну атмосферу!

Опублікований: 08-12-2023
Читайте також:
Рівень бакалаврських дипломних проектів очима виробничників

В університеті тривають захисти дипломних проектів бакалаврів та кваліфікаційних робіт магістрів-заочників. Актуальність обраних тем і вірність запропонованих технічних і технологічних рішень випускники доводять прискіпливим екзаменаційним комісіям, у складі яких і знані науковці, і представники підприємств-потенційних роботодавців, які вже зараз «...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Рівень бакалаврських дипломних проектів очима виробничників 18 червня 2018

Команда студентів НУХТ «Unity» познайомилася з агрорішеннями зі світової стартап-столиці

Наші студенти талановиті в усьому. Прагнення до пізнання нового, поєднане з вивченим в університеті та незаангажованістю думок, підтримка викладачів плюс креативність і дрібка везіння – і у підсумку перемога з-поміж 200 претендентів у хакатоні Student Agritech Challenge й головний приз – поїздка до одного з інноваційних парків Ізраїлю. Переможці в...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Команда студентів НУХТ «Unity» познайомилася з агрорішеннями зі світової стартап-столиці 11 липня 2018

Практика – перша сходинка до професіоналізму

Усім відомо, що практика для здобувачів є важливою сходинкою до успішного професійного майбутнього, тому вона є невід’ємною частиною освітнього процесу. Свій перший унікальний практичний досвід четвертокурсники-біотехнологи Дар’я Синявська і Єфим Тагізада набували на ТОВ «ФЗ «БІОФАРМА», що розробляє і виробляє препарати з донорської крові людини, ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практика – перша сходинка до професіоналізму 15 лютого 2023

Фахівці кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції – про переваги здобуття освіти в НУХТ

Доцент кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Надія Кравчук зустрілася зі студентами випускної групи 4-ХП-05 спеціальності «Виробництво харчової продукції» Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ. Студенти-технологи були ознайомлені з перспективами розвитку галузі харчування, зокрема з досягненнями кафедри технології ресторан...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фахівці кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції – про переваги здобуття освіти в НУХТ 29 січня 2018