Н У Х Т

Фахівці кафедри електропостачання і енергоменеджменту поспілкувалися зі здобувачами Свалявського технічного коледжу НУХТ

08 лютого 2021

Фахівці кафедри електропостачання і енергоменеджменту поспілкувалися зі здобувачами Свалявського технічного коледжу НУХТ

5 лютого 2021 р. у рамках проведення профорієнтаційної роботи у Свалявському технічному фаховому коледжі НУХТ завідувач кафедри електропостачання та енергоменеджменту Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого, професор, доктор технічних наук Сергій Балюта та асистент кафедри Петро Зінькевич зустрілися зі здобувачами випускної групи спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Зустріч відбувалася у форматі zoom-конференції, і наші викладачі долучилися до заходу з метою роз’яснення умов вступу до університету на скорочений термін навчання для здобуття освітнього ступеня «Бакалавр».

Майбутнім вступникам наші фахівці розповіли про переваги здобуття освіти саме в Національному університеті харчових технологій, надали інформацію про кафедру електропостачання та енергоменеджменту, а також про освітню програму «Електротехніка та інформаційні технології» бакалаврського рівня, особливості навчального процесу, про можливість навчання за дуальною формою.

Під час бесіди зі студентами увага була зосереджена на особливостях вступної кампанії 2021 року, зокрема йшлося про сертифікати ЗНО, фахові вступні випробування, необхідні для вступу на основі диплома молодшого спеціаліста на спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Зустріч відбулася у дружній атмосфері, викладачі кафедри дали ґрунтовні відповіді на запитання, що виникли у випускників коледжу. Також вони отримали контактні дані викладачів для консультування з питань вступу на навчання.

Колектив кафедри висловлює подяку викладачам Свалявського технічного фахового коледжу НУХТ Василю Фалесу та Віктору Туряниці за сприяння у проведенні профорієнтаційного заходу.

Опублікований: 08-02-2021
Читайте також:
Вітання приймають студенти Вінницького коледжу НУХТ – стипендіати міської ради

Напередодні новорічно-різдвяних свят у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулося традиційне свято – зустріч керівництва міста зі стипендіатами Вінницької міської ради. Приємно, що серед обдарованої молоді були і студенти Вінницького коледжу НУХТ: випускниця автомеханічного відділення Надія Грабенко...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вітання приймають студенти Вінницького коледжу НУХТ – стипендіати міської ради 26 грудня 2019

Відбулися традиційні збори трудового колективу університету

Сьогодні, напередодні початку нового навчального року у актовій залі відбулися традиційні збори трудового колективу університету. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Олександр Шевченко. Він тепло привітав усіх зі святами, що нещодавно відзначила Україна – Днем Державного прапора і Днем Незалежності, а також із початком нового навчальн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відбулися традиційні збори трудового колективу університету 29 серпня 2024

Успішний початок професійної діяльності випускників

Наприкінці червня на кафедрі експертизи харчових продуктів відбулася особлива подія – захист випускних робіт здобувачів освітнього рівня «магістр» за першою міждисциплінарною програмою відкритою у освітньому просторі України – «Lean-виробництво харчової продукції». Унікальною особливістю цієї освітньо-наукової програми є її багатопрофільність, розв...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Успішний початок професійної діяльності випускників 12 липня 2024

Молоді науковці презентують результати своїх дисертаційних досліджень

Попри складну ситуацію, наші молоді науковці продовжують активні наукові пошуки й плідно працюють над своїми дисертаційними дослідженнями. Цього тижня на кафедрі автоматизації та комп’ютерних технологій систем управління (АКТСУ) відбувся науковий семінар, на якому було презентовано основні результати дисертаційних досліджень Михайла Грами. Наукове...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Молоді науковці презентують результати своїх дисертаційних досліджень 25 листопада 2022