Н У Х Т

Еногастрономічна зустріч експерта галузі зі здобувачами освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

24 листопада 2021

Еногастрономічна зустріч експерта галузі зі здобувачами освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

22 листопада відбувся гостьовий онлайн-лекторій від експерта галузі, члена Асоціації сомельє України, винного експерта компанії «ТОРГОВИЙ ДІМ УКРІМПОРТ» і винного естета Сергія Чугайнова.

Відповідно до тематики лекторію «Особливе місце ігристих вин Просекко у винних картах закладів ресторанного господарства», спікер розглянув зі здобувачами освіти третього курсу у рамках вивчення дисципліни «Кулінарна етнологія» технологічні аспекти виробництва напою Просекко, особливості теруару, сорти винограду для отримання Просекко, міжнародні стандарти якості цих ігристих напоїв і вимоги до маркування.

Судентам було дуже цікаво дізнатися, що розрізняють такі види ігристих вин Просекко: Prosecco DOC, Prosecco Conegliano Valdobbiadene Superiore DOCG, Colli Asolani DOCG, Prosecco Conegliano Valdobbiadene Superiore Rive DOCG, Valdobbiadene Superiore di Cartizze DOCG.

Здобувачі освіти кафедри готельно-ресторанної справи із захопленням слухали доповідача, активно задавали питання щодо тренду фудпейрінгу як гармонійного поєднання Просекко зі стравами, представленими в меню закладів ресторанного господарства; вимог до подання Просекко і особливостей виробництва рожевих ігристих вин Просекко.

Лектор продемонстрував відповідний посуд для ігристих напоїв і детально фокусував увагу слухачів лекторію на еногастрономічних тонкощах для Просекко.

Цікавим, пізнавальним, «п’янким» на емоційну й інтелектуальну залученість був для студентів цей освітній захід.

На запрошення випускової кафедри в освітньому просторі були присутні майбутні вступники – студенти фахових коледжів, де побували викладачі протягом останніх двох тижнів із профорієнтаційними візитами.

Модераторками гостьового лекторію були асистентка кафедри готельно-ресторанної справи Світлана Ковальчук і лекторка дисципліни «Кулінарна етнологія», в.о. завідувачки кафедри Лариса Шаран.

Уже вдруге експерт Сергій Чугайнов як гостьовий лектор був залучений до навчального процесу підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня освіти за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа».

Колектив кафедри висловлює вдячність пану Сергію за професіоналізм, компетентність, вміння зацікавити студентську аудиторію і бути у перманентному контакті протягом лекції.

Сергій Чугайнов анонсував тематику наступного лекторію, і тепер здобувачі освіти з нетерпінням чекають на еногастрономічну подорож до світу шампанських вин у меню ресторанних підприємств. 

Опублікований: 24-11-2021
Читайте також:
Досвідом викладання обмінювалася викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування з фінськими колегами

На початку жовтня доцент кафедри іноземних мов професійного спрямування Галина Лук'янець отримала чудову нагоду обмінятися досвідом викладання англійської мови у закладах вищої освіти під час стажування в Західно-Фінляндському університеті в м. Гуйтіннен. Під час візитів до різних навчальних закладів повідомлялося про основоположні цінності в навч...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Досвідом викладання обмінювалася викладач кафедри іноземних мов професійного спрямування з фінськими колегами 16 жовтня 2019

Кар’єрні пропозиції для наших студентів від ПрАТ «Індар»

22 січня 2020 року до магістрів Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, Навчально-наукового інституту харчових технологій, Навчально-наукового інституту економіки і управління, факультету біотехнології та екологічного контролю і факультету автоматизації і комп’ютерних систем завітали ейчари ПрАТ «Індар» – підприємс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кар’єрні пропозиції для наших студентів від ПрАТ «Індар» 22 січня 2020

Студентка НУХТ – переможець V Української олімпіади з менеджменту в рамках глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ»

20-23 березня 2018 р. на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціалізації «Якість, стандартизація та сертифікація», участь у якому взяла і команда студентів нашого університету. Честь НУХТ захищали студенти магістратури зі спеціалізації «Якість, станда...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентка НУХТ – переможець V Української олімпіади з менеджменту в рамках глобального проекту «Молодіжний творчий рух «ЕСТАФЕТА ЯКОСТІ» 27 березня 2018

Оголошено конкурс на отримання Премії КМУ за розроблення і впровадження інноваційних технологій за 2020 рік

Почався конкурс на отримання Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій за 2020 рік. Відповідне оголошення було розміщено на сайті МОН. Одержати Премію можуть роботи, результатом яких є реалізовані інноваційні проєкти. Щороку присуджується до 5 премій, розмір кожної наразі становить 200 тис гривень. Що...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Оголошено конкурс на отримання Премії КМУ за розроблення і впровадження інноваційних технологій за 2020 рік 04 червня 2020