Н У Х Т

Energy Map Workshop для студентів і викладачів кафедри електропостачання і енергоменеджменту

22 лютого 2024

Energy Map Workshop для студентів і викладачів кафедри електропостачання і енергоменеджменту

21 лютого 2024 р. відбувся навчальний воркшоп «Energy Map», на якому представники аналітичного центру DiXi Group розповіли про Energy Map – найбільшу базу офіційних даних про всі сектори енергетики України.

До участі у зустрічі були запрошені здобувачі освітніх програм «Електротехніка та інформаційні технології» бакалаврського рівня, «Електротехнічні системи електроспоживання» магістерського рівня, «Електроенергетика електротехніка та електромеханіка» рівня «доктор філософії», а також викладачі кафедри електропостачання і енергоменеджменту.

Представники аналітичного центру DiXi Group розповіли, що на порталі Energy Map користувачі можуть швидко та в одному місці знайти актуальну статистику від понад 30 українських та європейських розпорядників даних, а також історичні дані, які зникли з публічного простору через війну. Усі дані вже попередньо опрацьовані: охоплюють максимально доступний період, доповнені необхідними показниками, у машиночитній структурі та мають англійську версію. А це означає, що до їх зручного використання у наукових працях, щоденному навчанні та першій робочій практиці – лише один крок.

Також експерти DiXi Group розповіли про наступне: як функціонує ринок електроенергії в Україні; роль органів державної влади в енергетичній сфері; які дані доступні та які «закриті» через війну; як отримати дані від розпорядників, які не публікуються; про різницю між машиночитними та немашиночитними даними; лайфхаки роботи з даними в Excel.

Представлені та використані під час зустрічі навчальні матеріали сприяли активному обговоренню. Доповідачі надали аргументовані та переконливі відповіді на запитання аудиторії.

Колектив кафедри електропостачання і енергоменеджменту щиро вдячний аналітичному центру DiXi Group за цікавий онлайн-захід і сподівається на подальші плідні й творчі зустрічі.

Опублікований: 22-02-2024
Читайте також:
У НУХТ відбулися Міжнародна осіння школа та конференція щодо використання харчових добавок

У рамках реалізації проєкту програми Еразмус+ Модуль Жана Моне «Регулювання використання харчових добавок в різних технологіях та гармонізація європейських регламентів в Україні на шляху Євроінтеграції» (№#620521-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) освітнього процесу за освітніми програмами «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоко...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У НУХТ відбулися Міжнародна осіння школа та конференція щодо використання харчових добавок 02 грудня 2021

НУХТ – асоційований член Громадської спілки «Холодильна асоціація України»

Минулого тижня наш університет підписав меморандум про співпрацю з Громадською спілкою «Холодильна асоціація України». 30 липня 2021 р. на черговому зібранні Асоціації в урочистій обстановці представник університету, доцент кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Олекс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

НУХТ – асоційований член Громадської спілки «Холодильна асоціація України» 02 серпня 2021

Біотехнологічні студії: пригодницький квест коридорами знань

Другий день Біотехнологічних студій був не менш насиченим, ніж перший. Спочатку учасники проєкту завітали до Корпорації «Артеріум». А у другій половині дня повернулись до університету, де у навчальній лабораторії кафедри біотехнології і мікробіології досліджували ферментативну активність пресованих дріжджів із використанням мікрогазометру, а також ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Біотехнологічні студії: пригодницький квест коридорами знань 28 березня 2024

Відпочинок без Інтернету й заручини на Дні факультету автоматизації і комп’ютерних систем

29 листопада актова зала університету наповнилася студентами, викладачами й співробітниками університету, що завітали на традиційний День факультету автоматизації і комп’ютерних систем. Факультет, який найбільше і найтісніше з усіх у нашому університеті пов’язаний з віртуальним світом, задався питанням, а чи можна гарно й повноцінно відпочити без ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Відпочинок без Інтернету й заручини на Дні факультету автоматизації і комп’ютерних систем 30 листопада 2018