Н У Х Т

До університету завітала делегація Республіки В'єтнам

10 вересня 2019

До університету завітала делегація Республіки В'єтнам

10 вересня до нашого університету завітала делегація Соціалістичної Республіки В'єтнам у складі пана Май Ха, пана Дінь Ван Ньа, пані Нгуєн Тхі Хоай Чам, пана Лє Мань Луана. Вони мають значні досягнення у різних галузях – серед них і представники науки, й владних структур, і бізнесу, але всіх їх об’єднує те, що свого часу вони навчалися у закладах вищої освіти України. Зокрема, пані Нгуєн Тхі Хоай Чам – випускниця аспірантури нашого навчального закладу 1992 року за спеціальністю «Харчові технології».

Гості зустрілися й плідно поспілкувалися з ректором університету, професором Анатолієм Українцем. Вони дізналися про структуру навчально-наукового комплексу НУХТ, бакалаврські і магістерські програми, за якими готують фахівців в університеті, умови навчання іноземних студентів. В’єтнамських науковців зацікавили наукові школи й наукові видання НУХТ. Вони дуже схвально відгукнулися про автономію українських вишів, зазначивши, що в’єтнамським вищим навчальним закладам необхідно отримувати дозвіл Міністерства освіти для будь-яких рішень, що стосуються їх внутрішнього життя.

У рамках візиту гості відвідали кафедру технології продуктів бродіння і виноробства, поспілкувалися з її завідувачем Анатолієм Куцом, оглянули навчальні й наукові лабораторії. Їх вразив рівень технічного оснащення навчального процесу й наукових досліджень. А наша колишня аспірантка Нгуєн Тхі Хоай Чам пригадала, як сама проводила свої дослідження у цих лабораторіях і з особливою теплотою свого наукового керівника, професора Анатолія Мелетьєва.

Члени делегації від імені колишніх в’єтнамських студентів і аспірантів висловили вдячність за високоякісну освіту, що отримали в українських вишах, і яка стала запорукою їх життєвого успіху, а також скористалися нагодою й привітали НУХТ зі 135-річчям від дня заснування.

Опублікований: 10-09-2019
Читайте також:
Про управління благополуччям у системі менеджменту персоналу

20 квітня 2026 року на кафедрі економіки праці та менеджменту відбулася відкрита онлайн-лекція у форматі Zoom, яку прочитала професорка Олена Драган у межах навчальної дисципліни «Менеджмент персоналу». Захід був організований для здобувачів бакалаврського рівня освітньо-професійних програм «Менеджмент персоналу» та «Менеджмент» і викликав значний ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про управління благополуччям у системі менеджменту персоналу 20 квітня 2026

Отримані знання на практиці випробовують здобувачі-екологи

Тривають виробнича та переддипломна практики здобувачів спеціальності 101 «Екологія». Базами практики в цьому навчальному році стали підприємства: ТОВ «Криворізький хлібокомбінат», ПАТ «Карлсберг Україна», ТОВ «Пирятинський сирзавод», ПрАТ «Славутський пивоварний завод», ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат», Філія ПАТ «Яготинський маслозавод» «Яготинсь...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Отримані знання на практиці випробовують здобувачі-екологи 29 січня 2021

Наші здобувачки гідно представили Україну на конкурсі у Франції

Уже третій рік поспіль здобувачі кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства на запрошення Ministere de l'agriculture et de la souverainete alimentaire беруть участь у Конкурсі молодих дегустаторів вина на Salon International De L’ Agriculture у Парижі. У цьому році Україну представляли здобувачки освітньої програми «Харчові технології»,...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наші здобувачки гідно представили Україну на конкурсі у Франції 04 березня 2025

Розпочався ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

25 квітня розпочалося змагання кращих знавців біотехнології серед наукової молоді України. Для участі в олімпіаді були заявлені понад 50 претендентів із 16 вищих навчальних закладів України. На жаль, представники 2 ВНЗ не змогли взяти участь. Тому, в результаті, в змаганнях брали участь 45 учасників із 14 університетів, причому три з них були поза ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Розпочався ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології 25 квітня 2018