Н У Х Т

До удосконалення процесу підготовки фахівців з інжинірингу фармацевтичних виробництв долучаються спеціалісти фірми «Дарниця»

12 лютого 2019

До удосконалення процесу підготовки фахівців з інжинірингу фармацевтичних виробництв долучаються спеціалісти фірми «Дарниця»

Партнери кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв – фахівці відділу головного механіка фармацевтичної фірми «Дарниця» подарували кафедрі колекцію довідкової та навчальної літератури, журналів, презентацій і навчальних відеоматеріалів із усіх аспектів фармацевтичного виробництва та інженерії.

Ці матеріали допоможуть майбутнім фахівцям галузі бути в курсі сучасних тенденцій розвитку фармацевтичного виробництва, розширити та осучаснити тематики магістерських робіт і дипломних проектів, удосконалити й зробити цікавим навчальний процес із використанням відеоматеріалів про обладнання і технологічні комплекси фармацевтичного виробництва.

Колектив кафедри вдячний колегам – головному механіку фармацевтичної фірми «Дарниця» Олександру Лучнікову і своєму випускнику, провідному інженеру Олександру Терешкову за постійну підтримку і цінні рекомендації з удосконалення процесу підготовки фахівців з інжинірингу фармацевтичних виробництв.

 

Опублікований: 12-02-2019
Читайте також:
Практична допомога мікробіологам харчових виробництв

В Одеському інституті післядипломної освіти НУХТ на курсах підвищення кваліфікації тривалістю 124 навчальних години навчалися мікробіологи харчових виробництв. Різною була як географія, так і галузевий склад – на курси приїхали 16 спеціалістів із різних регіонів України з консервних, м’ясопереробних і кондитерських підприємств. Заняття на курсах п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практична допомога мікробіологам харчових виробництв 25 липня 2019

Триває плідна співпраця Львівського державного коледжу харчової та переробної промисловості НУХТ із фахівцями SES (Німеччина)

До Львівського державного коледжу харчової та переробної промисловості НУХТ приїхав старший експерт SES (Senior Experen Servise) з Німечини Gunter Pomp. Він поділився зі студентами спеціальності «Виробництво харчової продукції» секретами приготування страв німецької та європейської кухонь, зокрема котлет із твердим сиром, котлет зі соленими огірка...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Триває плідна співпраця Львівського державного коледжу харчової та переробної промисловості НУХТ із фахівцями SES (Німеччина) 16 жовтня 2019

Тренінг з фізики для старшокласників від викладачів НУХТ

2 лютого 2019 року вперше в історії кафедри фізики НУХТ відбувся Зимовий фізичний тренінг для старшокласників. Захід був організований спільно з фахівцями Підготовчого відділення Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету й присвячувався ознайомленню учнів із розділом механіки та механічних коливань, підготовці до зо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тренінг з фізики для старшокласників від викладачів НУХТ 05 лютого 2019