Н У Х Т

До пулу унікальних баз практик студентів кафедри біотехнології і мікробіології додалася ще одна

23 лютого 2018

До пулу унікальних баз практик студентів кафедри біотехнології і мікробіології додалася ще одна

Студентка-біотехнолог Вікторія Погоріла закріплювала набуті в університеті знання під час практики на ТОВ «Білоцерківський завод препаративних форм». Цей завод входить до складу сільськогосподарської компанії «AlfaSmartAgro». Підприємство займається виробництвом мікродобрив і засобів захисту рослин, використовуючи сучасні технології й найкраще європейське, індійське та китайське устаткування.

Виробництво мікродобрив і засобів захисту рослин складається з трьох основних ділянок: цеха водних розчинів (виробництво гербіцидів, десикантів та мікродобрив), цеха ЗЗР у формі концентратів суспензій (4 виробничі лінії, призначені для окремого виробництва 4 типів продуктів - фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів та протруйників), виробництва ЗЗР у формі концентратів емульсій.

Завод відкрився в 2016 році, і є надсучасним – багато операцій на виробництві автоматизовані, що значно полегшує роботу системи. Людина потрібна тільки для того, щоб контролювати електрообладнання та процес фасування продуктів. Також на заводі для контролю якості готової продукції є хімічна та агрономічна лабораторії.

Технології виробництва повністю адаптовані встановленого на підприємстві обладнання. Тут широко застосовуються енергозберігаючі технології. Теплом, яке виділяє технологічне обладнання, в холодну пору року обігріваються приміщення.

Промислова каналізація на заводі відсутня, оскільки жодних стоків у процесі виробництва не утворюється. Всі залишки виробництва транспортуються для утилізації на ліцензовані державою підприємства.

Багатофункціональне обладнання від кращих світових виробників і сучасні способи очищення повітря зводять до мінімуму можливі викиди в атмосферу.

Виробничі потужності заводу на сьогодні становлять близько 12 тисяч тон продукції на рік. До запуску виробництва в Україні продукти вироблялися на заводах в Китаї.

Наша практиканта запевняє, що даний завод є мрією будь-якого випускника-біотехнолога й висловлює щиру вдячність фахівцю підприємства Ірині Чудо за теплий прийом та за те, що познайомила з усіма тонкощами виробництва на заводі.

Опублікований: 23-02-2018
Читайте також:
У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відсвяткували 90-річчя з дня заснування навчального закладу

На урочистості з нагоди ювілею завітали представники облдержадміністрації, обласної ради, департаменту освіти і науки, міської ради, вчені НУХТ, представники виробництва, випускники коледжу. Дев’яносторічну історію коледжу створювали декілька поколінь людей, які свого часу пов’язали долю з навчальним закладом. З великою шаною вітали присутні ветер...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відсвяткували 90-річчя з дня заснування навчального закладу 30 жовтня 2018

Харчовики України традиційно відзначили професійне свято у нашому університеті

18 жовтня до університету завітали високопосадовці, президенти і голови галузевих асоціацій, керівники й співробітники підприємств харчової промисловості різних форм власності, адже за традицією, що склалася впродовж років, саме в нашому університеті харчовики України відзначають професійне свято – День працівників харчової промисловості. Студентс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Харчовики України традиційно відзначили професійне свято у нашому університеті 18 жовтня 2018

Вінницький коледж НУХТ зустрів своє нове покоління студентів святково-урочистим заходом

Із року в рік Вінницький коледж нашого університету підтримує добру традицію зустрічати новий навчальний рік, як велике і радісне свято, свято усієї коледжанської родини, яка поповнюється новими студентами. У святково-урочистому заході, присвяченому 27-ій річниці Незалежності України та Дню знань взяв участь 331 студент нового покоління, їх батьки...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вінницький коледж НУХТ зустрів своє нове покоління студентів святково-урочистим заходом 04 вересня 2018

Корисно

«Хто володіє інформацією, той володіє світом», – сказав колись засновник величезної банківської династії Ротшільдів Натан Ротшильд, і цей вислів відразу став «крилатим». У сучасному світі без інформації – різноманітної й оперативної – ніяк. Тож Науково-технічна бібліотека університету всіляко сприяє нашому колективові в її отриманні. Наразі фахівц...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Корисно 16 січня 2018