Н У Х Т

До Місця сили: профком співробітників НУХТ запросив колектив на чергову екскурсію

05 листопада 2024

До Місця сили: профком співробітників НУХТ запросив колектив на чергову екскурсію

Профком співробітників НУХТ цьогоріч уже вдруге організував екскурсію для всіх бажаючих до Свято-Михайлівського Золотоверхого Монастиря – діючого в Києві православного монастиря Православної церкви України на честь Архангела Михаїла.

Архімандрит Лаврентій провів екскурсію територією монастиря, окреслив історію заснування Свято-Михайлівського Золотоверхого Собору, розповів про його розквіт, занепад і руйнування більшовиками, починаючи з 1918 року і до повного знищення 14 серпня 1937 року. Відродження Собору відбулося лише у 1997 році.

Також екскурсанти відвідали Трапезний храм Святого Апостола і Євангеліста Іоана Богослова, автентичну будівлю, яка збереглася до наших днів. Їм було цікаво дізнатися, що саме в одній із автентичних будівель знаходиться резиденція настоятеля ПЦУ Митрополита Епіфанія.

Закінчили екскурсію на дзвіниці Трьохсвятительского храму, де всі стали учасниками передзвонів, мали змогу почути цей дзвін і насолодитися чудовими краєвидами Києва.

Учасники туру були у захваті, духовному спокої та умиротворенні, атмосфера величного собору зачарувала красою архітектури, бо це – і є справжнє Місце сили!

Віримо, що як Монастир відродився, так і вся наша Україна після Перемоги відбудується і буде символом свободи і патріотизму у всьому світі! Тримаймося, бо ми цього варті!

Опублікований: 05-11-2024
Читайте також:
Черговий науковий семінар на кафедрі інформаційних систем

На кафедрі інформаційних систем відбувся черговий науковий семінар, у рамках якого аспірантка кафедри Наталія Бреус представила колегам результати свого дисертаційного дослідження. На засіданні також були присутні троє членів спеціалізованої вченої ради К 26.058.05 із захисту дисертаційних робіт, професори Олександр Кургаєв, Валерій Литвинов і Вале...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Черговий науковий семінар на кафедрі інформаційних систем 17 липня 2019

Гастрономічний експіріенс від стейкхолдера для студентів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

9 грудня на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу відбулася неймовірна зустріч студентів зі стейкхолдером і випускником, талановитим і натхненим шеф-кухарем «Semifreddo Ristorante» Андрієм Клюсом. Він поділився своїм досвідом у відкритті трендових закладів ресторанного господарства в Україні та Словаччині (шеф-кухар «Urban Bistro...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гастрономічний експіріенс від стейкхолдера для студентів факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 11 грудня 2019

З інноваційними технологіями охорони праці та пожежної безпеки познайомилися викладачі кафедри екологічної безпеки та охорони праці

9-12 жовтня 2018 року на території Міжнародного виставкового центру відбулася ХVIІ Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех-2018». За 16 років існування виставка «Технології захисту/ПожТех» набула статус головного галузевого виставкового проекту та стала авторитетною подією у сфері пожежної безпеки, промислової безпеки, охорон...

ЧИТАТИ ДАЛІ

З інноваційними технологіями охорони праці та пожежної безпеки познайомилися викладачі кафедри екологічної безпеки та охорони праці 12 жовтня 2018

Магістранти опановують нанотехнології

Сучасна нанотехнологія є однією з найперспективніших галузей науки, адже дослідження властивостей наночастинок відкриває нові можливості для створення матеріалів із унікальними характеристиками Магістранти-хімтехнологи під керівництвом доцентки кафедри технології жирів, хімічних технологій харчових добавок та косметичних засобів, к.х.н. Галини Біл...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Магістранти опановують нанотехнології 10 жовтня 2025