Н У Х Т

Здобувачі-технологи харчування та викладачі взяли участь у конференції Луцького національного технічного університету

30 квітня 2024

Здобувачі-технологи харчування та викладачі взяли участь у конференції Луцького національного технічного університету

Бакалаври освітньо-професійної програми «Технології харчування» та викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інноваційні та ресурсозберігаючі технології харчових і переробних виробництв та ресторанного господарства», яку проводила кафедра харчових технологій та хімії Луцького національного технічного університету.

Роботу конференції вступним словом відкрив в.о. завідувача кафедри харчових технологій та хімії ЛНТУ, д.т.н., професор Ігор Дударєв, який підкреслив важливість проведення наукової конференції для вирішення актуальних питань розвитку ресторанного господарства, харчових і переробних виробництв у воєнний період.

З вітальним словом виступили проректорка з науково-педагогічної роботи та досліджень ЛНТУ, д.е.н., професорка Олена Лютак, декан факультету митної справи матеріалів та технологій ЛНТУ, д.т.н., професорка Валентина Ткачук, завідувачка кафедри переробки продукції тваринництва та харчових технологій Миколаївського національного аграрного університету, к.с.-г.н., доцентка Олена Петрова, професор кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції нашого університету, д.т.н. Олег Кузьмін, власник ТОВ «Бабусині Лакітки» Олександр Хвещук і доцентка кафедри харчових технологій Херсонського державного аграрно-економічного університету, д.т.н. Ольга Горач. Вони побажали учасникам конференції цікавих доповідей, плідної роботи й успіхів у проведенні подальших наукових досліджень та професійній діяльності.

Тематичні напрями конференції – інноваційні та ресурсозберігаючі технології ресторанного господарства, харчових і переробних виробництв; використання нетрадиційної сировини у технологіях харчових продуктів; актуальні питання якості та безпечності харчових продуктів і продовольчої сировини; екологізація харчових і переробних виробництв; товарознавство харчових продуктів і продовольчої сировини; інжиніринг ресторанного господарства, харчових і переробних виробництв.

Наші здобувачі освіти Вікторія Салата, Олена Шепелєва, Оксана Кибиш, Олександра Колягіна та викладачі кафедр технології ресторанної і аюрведичної продукції та готельно-ресторанної справи Володимир Польовик, Артем Ущаповський, Ірина Корецька, Раїса Матюшенко, Олег Кузьмін, Аліна Наконечна підготували доповіді до конференції.

Нагадаємо, що співробітництво між НУХТ і ЛНТУ здійснюється відповідно до договору № 45/22, укладеного за ініціативи ректора НУХТ Олександра Шевченка та ректорки ЛНТУ Ірини Вахович.

Щиро вдячні колективові Луцького національного технічного університету за співпрацю у формуванні кваліфікованих фахівців!

Опублікований: 30-04-2024
Читайте також:
Наші викладачі спілкуються з іспанськими фахівцями з кібербезпеки

Кібербезпека – один із ключових безпекових напрямів, у тому числі економічної безпеки, який був, є й залишається пріоритетним. Тож до України завітали представники Державної агенції з кібербезпеки Іспанії INSIBE, які зустрілися з викладачами та представниками бізнесу нашої країни. Метою зустрічі було узгодження дій щодо початку співпраці в напрямку...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наші викладачі спілкуються з іспанськими фахівцями з кібербезпеки 26 липня 2023

Блискуча перемога у конкурсі студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології»!

Наша талановита молодь – здобувачка освітнього ступеня «бакалавр» за освітньо-професійною програмою «Технології харчування» Олександра Колягіна та магістерка з харчових технологій Марія Омельченко під керівництвом професора кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Олега Кузьміна вибороли перше місце на IV Всеукраїнському конкурсі студ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Блискуча перемога у конкурсі студентських наукових робіт «Інноваційні ресторанні технології»! 03 травня 2024

Наші здобувачі втілюють свої мрії в життя!

Магістрантка Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Марія Аліпатова стала учасницею Програми стартапів для жінок-підприємиць WeStart, яка працювала в Копенгагені. WeStart – це перша програма підтримки для українських жінок-підприємиць у Данії. Протягом шести тижнів дівчата розвивали бізнес-навички – дізнавалися, я...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наші здобувачі втілюють свої мрії в життя! 14 липня 2022

У Свалявському технічному коледжі НУХТ відбувся День відкритих дверей

У Свалявському технічному коледжі НУХТ відбувся День відкритих дверей. Випускники шкіл з Воловецького, Мукачівського, Ужгородського, Перечинського, Іршавського, Міжгірського та інших районів мали змогу ознайомитися з виставкою досягнень коледжу в різних галузях та поспілкуватися з представниками відповідних циклових комісій. Також вони скористалися...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У Свалявському технічному коледжі НУХТ відбувся День відкритих дверей 07 травня 2018