Н У Х Т

Бакалаври-скороченики захищають кваліфікаційні роботи на актуальні для сьогодення теми

11 червня 2021

Бакалаври-скороченики захищають кваліфікаційні роботи на актуальні для сьогодення теми

Під час захисту дипломних проєктів за освітньою програмою «Інжиніринг фармацевтичних і біотехнологічних виробництв» бакалаври денної форми навчання (а із сьогоднішнього дня – уже кваліфіковані інженери) представили розробки обладнання і технологічних ліній для сушіння розчинів саліцилової кислоти, систем очищення води для ін’єкційних розчинів, гранулювання продуктів мікробіологічного синтезу, інтенсивного перемішування і диспергування рідких середовищ.

Ці здобувачі вищої освіти вступили на скорочену форму навчання після закінчення Бердичівського коледжу промисловості, економіки і права та Лохвицького механіко-технологічного коледжу.

Маючи після коледжу значний об’єм знань і навичок із механічної інженерії, та здобувши в університеті необхідні компетенції для інженерної діяльності, вони виконали дипломи на актуальні для сьогодення теми на достойному рівні. І, без сумніву, розвиватимуть фармацевтичну, біотехнологічну та суміжні галузі промисловості, гідно представляючи НУХТ.

До речі, підприємства чекають на наших випускників, про що наголосила під час захисту дипломних проєктів фахівчиня фармацевтичної компанії «Новофарм-Біосинтез» Світлана Гопанчук. На цьому підприємстві працюють випускники минулих років, а у зв’язку із розширенням і введенням нових потужностей там чекають і випускників цього року.

Практично всі, хто захищав дипломні проєкти, вже тривалий час поєднують навчання із роботою за спеціальністю, зокрема, на посадах інженерів-конструкторів, а два випускники успішно пройшли конкурс і найближчими днями почнуть працювати у фармацевтичній компанії «Фармак».

Викладачі кафедри машині апаратів харчових і фармацевтичних виробництв звертають увагу, що для побудови успішної кар’єри, для виконання складних конструкторських і дослідницьких завдань, для розроблення обладнання і технологічних комплексів фармацевтичного і біотехнологічного виробництва необхідно продовжити навчання у магістратурі. Тож, розслаблятися немає часу.

Бажаємо всім випускникам витримки, міцного здоров’я, вдалої кар’єри та успішного проходження іспиту з іноземної мови для вступу до магістратури!

Опублікований: 11-06-2021
Читайте також:
Гаряча пора у молодих науковців

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбулися наукові семінари аспірантів Юлії Приходько «Вплив рецептурних компонентів на якість безглютенового хліба з крохмале-соргової суміші» (науковий керівник – професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Віра Дробот) і Галини Андронович «Дослідження впливу нас...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гаряча пора у молодих науковців 13 червня 2019

Цікаві факти з історії України та секрети майстерності відкривали для себе студенти та викладачі

1 листопада на запрошення кафедри іноземних мов професійного спрямування з гостьовою лекцією до університету завітала Наталія Кокоєва. Пані Наталія – вчителька історії за фахом та екскурсоводка за покликанням (фірма «Драйвовий равлик») прочитала для викладачів кафедри та здобувачів освіти міні-лекцію про відому родину меценатів і землевласників Те...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Цікаві факти з історії України та секрети майстерності відкривали для себе студенти та викладачі 04 листопада 2024

Науковці кафедри технології цукру і підготовки води отримали рекомендації щодо роботи із системою Google Академія

5 жовтня 2023 року на кафедрі технології цукру і підготовки води відбувся методичний семінар за темою «Google Академія для науковців. Робота з реєстром ідентифікації автора ORCID», який провела завідувачка відділу інформаційних технологій Науково-технічної бібліотеки НУХТ Інна Путіліна. Мета семінару – сприяння підвищенню наукометричних показників...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науковці кафедри технології цукру і підготовки води отримали рекомендації щодо роботи із системою Google Академія 06 жовтня 2023

Дбаємо і про довкілля

15 квітня у Луцьку стартувала традиційна екологічна толока «Чисте довкілля», що проводиться відповідно до розпорядження Луцького міського голови та дня благоустрою територій населених пунктів із метою поліпшення стану довкілля. У Волинському фаховому коледжі нашого університету акція відбулася під гаслом «Зустрінемо Перемогу у чистому місті!». Кол...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Дбаємо і про довкілля 21 квітня 2022