Н У Х Т

Бакалаври презентували свої наукові досягнення у секції «Фізика та професійна безпека»

10 квітня 2025

Бакалаври презентували свої наукові досягнення у секції «Фізика та професійна безпека»

7 квітня 2025 р. відбулося онлайн-засідання секції «Фізика та професійна безпека» 91-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті», в якому брали активну участь здобувачі освітнього ступеня «Бакалавр» Навчально-наукового інституту харчових технологій, Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого, факультету біотехнології та екологічного контролю, факультету автоматизації і комп’ютерних систем, факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка.

Відкрила захід вітальним словом голова секції, завідувачка кафедри фізики та професійної безпеки Світлана Літвинчук, наголосивши на важливості проведення заходів подібного формату, де здобувачі освіти мають можливість репрезентувати свої здобутки і наукові досягнення. Вона побажала учасникам успіхів, плідної роботи та цікавої дискусії при обговоренні винесених на розгляд актуальних питань.

Функції модератора засідання секції конференції традиційно виконував відповідальний за наукову роботу кафедри фізики та професійної безпеки, доцент Михайло Лазаренко.

До роботи секції долучилися 56 учасників. Тематика доповідей була досить різноманітна – прикладні задачі використання ультразвукового оброблення харчових продуктів, застосування лазерів у біотехнології, мікробіології та екології, підвищення рівня безпеки праці на основі оцінювання професійних ризиків, дослідження найзагадковіших явищ у космосі тощо.

Усі доповіді були цікавими і змістовними, тому переможців було досить складно обрати, але врешті-решт призові місця розподілилися наступним чином:

І місце – Анна Корецька (група ХЧ-1-2, факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка) з доповіддю «Використання особливостей інфрачервоних спектрів відбивання для якісного аналізу спецій»;

ІІ місце – Вероніка Колчева та Аліна Чепурда (група БТ-1-1, факультет біотехнології та екологічного контролю) з доповіддю «Лазери та їх застосування в біотехнології, мікробіології та екології» і Софія Патюк (група ТІ-1-4, Навчально-науковий інститут харчових технологій) з доповіддю «Ультразвукова обробка харчових продуктів»;

ІІІ місце – Єва Сокол (група ХЕ-3-10, Навчально-науковий інститут харчових технологій) з доповіддю «Практична сторона методу FMEA при запровадженні ризико-орієнтованого управління безпекою праці на підприємстві» та Максим Пархомчук (група КН-1-2, факультет автоматизації і комп’ютерних систем) з доповіддю «Оптоволоконні провідники в інформаційних системах».

Автори постерів, рекомендовані до відзначення:

І місце – Павло Онофрієнко (група ЕК-2-5, факультет біотехнології та екологічного контролю) з темою доповіді «Stress in professional activities: its types and impact on occupational safety» і Сергій Шваб (група ОХ-3-2, Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого)з темою доповіді «Оцінка професійних ризиків – підвищення ефективності системи управління охороною праці закладів галузі гостинності»;

ІІ місце – Єлизавета Єременко (група ТІ-1-4, Навчально-науковий інститут харчових технологій) з темою доповіді «Analysis of food products using optical methods»;

ІІІ місце – Діана Головня (група БТ-1-2, факультет біотехнології та екологічного контролю)з темою доповіді «ANALYSIS OF THE REQUIREMENTS OF THE EU STRATEGIC FRAMEWORK ON SAFETY AND HEALTH AT WORK».

Щиро вітаємо здобувачів освіти з призовими місцями та бажаємо успіхів, наснаги, впевненості й нових звершень! Сподіваємось, що всі, хто був лише слухачем і спостерігав за конференцією, наступного року обов’язково вирішать взяти участь у щорічному заході та продемонструють своє наукове бачення чи ознайомлять із новими відкриттями.

Опублікований: 10-04-2025
Читайте також:
Перша зустріч з професією

Уже традиційно у вересні першокурсники-біотехнологи починають знайомство з майбутньою професією на дисципліні «Вступ до фаху». На одну з лекцій на запрошення лекторки, доцентки Наталії Грегірчак до них завітав випускник кафедри біотехнології і мікробіології, а нині – менеджер з розвитку персоналу Корпорації «Артеріум» Ігор Ключка. Студенти з цікаві...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перша зустріч з професією 02 жовтня 2023

Нові можливості для співпраці

Незабутнє дійство очікувало тих, кому вдалося потрапити на спеціально організований Київською торгово-економічною палатою (КТЕП), Комітетом жінок-підприємниць КТЕП і Товариством з обмеженою відповідальністю «Фірма «ФАВОР» захід – круглий стіл «Сила жінок – сила нації», який відбувся 10 липня 2025 року в залі «QUOROOM» бізнес-центру «IQ Business Cen...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові можливості для співпраці 15 липня 2025

Здобувачі знайомляться з новітніми тенденціями індустрії гостинності

17-19 вересня у Міжнародному виставковому центрі відбувся традиційний Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCh. Здобувачі-бакалаври освітньо-професійної програми «Технології харчування» та магістранти освітньо-професійних програм «Технології в ресторанному господарстві» і «Технології дієтичної та аюрведичної харчової ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Здобувачі знайомляться з новітніми тенденціями індустрії гостинності 23 вересня 2024

Кулінарний досвід країн Європи з експерткою з королівського етикету опановували наші першокурсники

Здобувачі вищої освіти першого курсу спеціальності «Туризм» під час практичної роботи з дисципліни «Винний та гастрономічний туризм: досвід ЄС для України» слухали ефір про англійські кулінарні традиції у передачі «У Своїй Тарілці» на радіо «Культура». Спікерка, шеф-кухарка та експертка з королівського етикету, авторка книги «Англійське Різдво. Ре...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кулінарний досвід країн Європи з експерткою з королівського етикету опановували наші першокурсники 02 квітня 2021