Попередні результати другого туру - 2024

Попередні результати другого туру Всеукраїнських олімпіад НУХТ у 2024 році планується оприлюднити не пізніше 26 березня 2024 року.:

Історія України     Математика
Українська мова      Англійська мова

Хімія

Для перегляду попередніх результатів другого туру клацніть по назві відповідного предмета

Термін подачі апеляцій по результатах перевірки робіт другого туру – з 26 по 28 березня 2024 року. Учасники Олімпіади мають право не пізніше трьох днів з дня оприлюднення попередніх результатів перевірки робіт учасників другого туру Олімпіади подавати на електронну адресу pk_nuft@ukr.net лист-заяву, у якому учасник Олімпіади повинен зазначити причину апеляції.

Остаточні результати перевірки робіт учасників другого туру оприлюднюються на сайті Університету 29 березня 2024 року.

Учасники другого туру Олімпіад, які набрали не менше ніж 90 балів на другому етапі є переможцями Олімпіади. Перелік переможців другого туру Всеукраїнської олімпіади оприлюднюються на сайті Університету 29 березня 2024 року.