Н У Х Т

Про ЗНО 2020

Зо́внішнє незале́жне оці́нювання (ЗНО) – комплекс організаційних процедур (передусім — тестування) спрямований на визначення рівня навчальних досягнень осіб при їхньому вступі до закладів вищої освіти.

Зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на певному освітньому рівні, здійснює державна установа – Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).

Результати зовнішнього незалежного оцінювання випускників системи повної загальної середньої освіти використовують для прийому до закладів вищої освіти та зараховують як оцінку за державну підсумкову атестацію.

Про пробне ЗНО

Випускникам шкіл

Згідно Умов прийому до закладів вищої освіти в 2020 році вступники на навчання за освітнім ступенем бакалавра на основі повної загальної середньої освіти обов'язково подають результати зовнішнього незалежного оцінювання 2017, 2018, 2019 та 2020 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише із сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2018-2020 років.

Додатковий період реєстрації на ЗНО-2020

Перевірити стан реєстрації на ЗНО

Графік проведення ЗНО-2020

Випускникам коледжів

Згідно Умов прийому до закладів вищої освіти в 2020 році вступники на навчання в НУХТ за освітнім ступенем бакалавра на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста  обов'язково подають результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури 2017, 2018, 2019 та 2020 років, а для вступу на спеціальність 051 «Економіка» а також на спеціальності галузі знань 07 «Управління та адміністрування» - ще і результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики (математики або історії України для небюджетних конкурсних пропозицій) 2017-2020 років.

Додатковий період реєстрації на ЗНО-2020

Перевірити стан реєстрації на ЗНО

Графік проведення ЗНО-2020

Вступникам у магістратуру

Згідно Умов прийому до закладів вищої освіти в 2020 році вступники на навчання в НУХТ за освітнім ступенем магістра обов'язково подають результати зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови 2020 року у формі єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

детальніше

 

Рекомендації щодо проведення ЗНО, ЄВІ та ЄФВВ в умовах карантину

 

Учаснику ЗНО

 

ЄВІ - ЗНО з іноземної мови магістрам

 

Програми ЗНО

 

Тести ЗНО онлайн на сайті osvita.ua

Безкоштовне тренувальне онлайн тестування
на сайті Львівського регіонального центру оцінювання

 

Завдання та відповіді на тести ЗНО минулих років (на сайті osvita.ua)

 

Завдання та відповіді на тести ЄВІ минулих років (на сайті УЦОЯО)

 

Центри оцінювання якості освіти

ЗНО-2019: підсумки реєстрації, етапи проведення

 

ЗНО - 2019:


Статистичні дані УЦОЯО

Результати ЗНО на osvita.ua

Статистика ЗНО-2019

ЗНО - 2018:

  Статистичні дані УЦОЯО

Результати ЗНО на osvita.ua

Статистика ЗНО-2018

 

 

Остання зміна: 15 червня 2020