Н У Х Т

ЗНО з математики може стати обов'язковим для всіх випускників

22 серпня 2018

ЗНО з математики може стати обов'язковим для всіх випускників

В Україні можливе введення обов'язкового для всіх випускників зовнішнього незалежного оцінювання з математики. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич під час конференції «Нова українська школа - старт реформи, участь громад», передає «Інтерфакс-Україна».

«Можливо ми будемо розглядати - зараз є дискусія, збільшення кількості обов'язкових предметів зовнішнього незалежного оцінювання, в тому числі з математики», - цитують Гриневич. За її словами, зміни не приймуть з наступного року, оскільки на підготовку до них потрібен час. «Але я бачу абсолютно зважену політичну обґрунтованість такого рішення», - підкреслила вона.

Міністр зазначила, що, одним із пріоритетів відомства є підвищення рівня викладання математики на всіх рівнях, оскільки в Україні є дуже гарна, елітарна математична освіта, проте середній рівень викладання цього предмета низький.

«Якщо порівняти всі предмети ЗНО, то найбільша кількість 200-бальників у нас із математики, і найбільша кількість учнів із найгіршими результатами теж із математики», - пояснила Гриневич.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Павло Клімкін назвав результати ЗНО з математики «тотальною катастрофою» і заявив, що кожний другий вступник не орієнтується в елементарних математичних правилах.

Раніше повідомлялося, що Український центр оцінювання якості освіти планує з 2019 року ввести державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання для випускників коледжів і училищ із математики та історії України на вибір.

Опублікований: 22-08-2018
Читайте також:
Гурток «ЦУКОР» підсумував І семестр і готовий до майбутніх наукових звершень!

На кафедрі технології цукру і підготовки води відбулося останнє у першому півріччі засідання студентського наукового гуртка «ЦУКОР», що функціонує під керівництвом доцентки Світлани Шульги, присвячене обговоренню ходу проведення наукових досліджень. У І семестрі гуртківці успішно працювали згідно з планом, який розглянули й ухвалили на початку нав...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гурток «ЦУКОР» підсумував І семестр і готовий до майбутніх наукових звершень! 12 грудня 2025

Синергія викладацько-студентської профорієнтації кафедри готельно-ресторанної справи

Викладацько-студентська профорієнтаційна команда кафедри готельно-ресторанної справи активно запрошує на День вступника НУХТ. Серію профорієнтаційних візитів до освітніх закладів м. Києва і Київської області розпочала завідувачка кафедри Лариса Шаран із ліцею №80 Печерського району м. Києва, з яким тісно співпрацює випускова кафедра протягом декіл...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Синергія викладацько-студентської профорієнтації кафедри готельно-ресторанної справи 19 вересня 2024

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт Порядку прийому до вишів у 2024 році

Міністерство освіти і науки оприлюднило та пропонує до громадського обговорення проєкт Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2024 році. У ньому міститься уся необхідна інформація про особливості вступу до закладів вищої освіти в цьому році, терміни та етапи проведення вступної кампанії для вступників для здобуття освітніх ступені...

ЧИТАТИ ДАЛІ

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт Порядку прийому до вишів у 2024 році 03 січня 2024

Дружна родина факультету біотехнології та екологічного контролю попрощалася зі своїми цьогорічними випускниками

21 лютого у актовій залі університету дружна родина факультету біотехнології та екологічного контролю прощалася зі своїми цьогорічними випускниками-магістрами та бакалаврами. Ця зима для випускників стала особливою, адже вони перегорнули ще одну сторінку свого життя – закінчили університет, де їх життя було сповнене цікавих моментів, неймовірних п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Дружна родина факультету біотехнології та екологічного контролю попрощалася зі своїми цьогорічними випускниками 24 лютого 2020