Н У Х Т

Як об'єднати емоції, креатив і раціональний підхід для збільшення рентабельності маркетингу дізнавалися наші викладачі

28 липня 2020

Як об'єднати емоції, креатив і раціональний підхід для збільшення рентабельності маркетингу дізнавалися наші викладачі

25 липня відбулася «BIG SMM CONFERENCE» – найбільша в Україні онлайн-конференція про тренди та ефективні стратегії маркетингу в соцмережах.

Спікерами виступили лідери ринку: засновник і керуючий партнер маркетингової агенції «Aimbulance» Роман Гавриш, Shatyrko&Snigur Academy, партнер Андрія Шатирка в напрямку TikTok Олена Снігур, керівник відділу performance реклами в компанії «Httpool», офіційному реселлері Facebook і Twitter в Європі Павло Антонов, CMO «Планета Кіно» Максим Бєлов, співзасновник та артдиректор агенції продуктового дизайну та брендингу «Qubstudio» Віктор Федюк, комунікативний стратег агенції продуктового дизайну та брендингу «Qubstudio» Лада Лейцюсь, бренд-лідерка в Fedoriv Agency Тамріко Кебурія, діджитал-стратегиня в Fedoriv Agency Юлія Коляда і засновник «BRAND U!» Влад Ясько.

Говорили про доказовий маркетинг (закони, про які не знають більшість маркетологів), системний підхід до performance реклами в Facebook&Instagram, створення комунікаційної стратегії бренду, як знайти успішні креативні ідеї для реклами, як конвертувати емоцію клієнта в транзакцію.

Учасники отримали кейси проривних маркетингових стратегій, глибоку аналітику для стрімкого зростання показників, дізналися про ТОП-тренди в SMM 2020-2021 роках.

Основний посил заходу – маркетинг змінився – час планувати стратегічно, але діяти швидко та локально. Нові умови на ринку відкривають нові можливості, потрібно лише використати їх першими.

«У будь-якій сфері у будь-який час завжди є 1% найкращих – лідерів ринку. Щоб потрапити у цей 1% – потрібно інвестувати у власну освіту кожен день», – каже засновник «FEDORIV» Андрій Федорів, і наші викладачі кафедри маркетингу активно цим займаються. Отриманий від найкращих маркетологів України контент, вони використають у навчальному процесі, знайомлячи здобувачів із новим баченням ринку.

Опублікований: 28-07-2020
Читайте також:
НАЗЯВО оголосило конкурсний донабір експертів з акредитації освітніх програм

13 січня 2020 року Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти оголосило додатковий конкурсний відбір експертів із акредитації освітніх програм у сфері вищої освіти. Ключовим елементом акредитації освітніх програм є оцінювання діяльності закладу вищої освіти незалежною виїзною експертною групою. Із метою забезпечення якісної експерт...

ЧИТАТИ ДАЛІ

НАЗЯВО оголосило конкурсний донабір експертів з акредитації освітніх програм 15 січня 2020

Доцент кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління очолив експертну комісію МОН

Доцент кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління Вячеслав Іващук очолив експертну комісію Міністерства освіти і науки України з проведення акредитаційної експертизи за спеціальністю 5.05020201 «Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва» у Одеському механіко-технологічному коледжі. Він скористався...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Доцент кафедри інтегрованих автоматизованих систем управління очолив експертну комісію МОН 19 листопада 2018

У Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості НУХТ відбувся День відкритих дверей

17 березня 2018 р. у Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості НУХТ відбувся День відкритих дверей. До коледжу завітали учні 9-х-11-х класів, ліцеїв і вищих професійно-технічних училищ та їхні батьки, працююча молодь та випускники навчального закладу. Зустрічали гостей відразу біля вхідних дверей, пропонували переглянути ін...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У Львівському державному коледжі харчової і переробної промисловості НУХТ відбувся День відкритих дверей 17 березня 2018