Н У Х Т

Відомі українські ресторатори Борисови знову в гостях на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

02 червня 2021

Відомі українські ресторатори Борисови знову в гостях на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

Навчальний рік факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу закінчується феєричним лекторієм від родини відомих і неймовірних українських рестораторів – Дмитра та Олени Борисових.

Ранкова зустріч 31 травня в онлайн-форматі була яскраво емоційною та інформаційно насиченою. Понад 240 здобувачів вищої освіти у різних курточках нашої країни, затамувавши подих, слухали відповіді на свої питання від екстраординарних гостей. А питань було чимало: і стосовно управління, модернізації, розвитку, шляху до успіху і визнання закладів мережі «GastroFamily», проблем у сфері гостинності загалом і ресторанного бізнесу безпосередньо, бачення Дмитра та Олени щодо шляхів їх вирішення, рекомендацій щодо старту та розвитку своєї кар’єри у ресторанному бізнесі. Надзвичайно мотивуючою була розповідь про пошук балансу між роботою та родиною, саморозвиток і натхнення від неймовірної пані Олени.

Студенти подискутували, отримали практичні рекомендації і з приводу конфліктології між гостями і персоналом, формування загальної атмосфери у колективі закладу, роботи з критикою особистості та бренду. Обговорили сучасні успішні маркетингові інструменти та менеджмент якості продукції і послуг у величезній мережі закладів «GastroFamily», і, звісно ж, запитали практичних порад щодо розвитку вітчизняного ресторанного бізнесу, адже зрозуміло, що величезний досвід і талант в управлінні, створенні нових форматів та запуску успішних колаборацій Дмитра та Олени робить їх трендсетерами на національному ринку.

Організовували та модерували зустріч доцентка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Віра Зуйко та асистент Володимир Захаров. Заступниця декана по роботі зі студентами Олена Тищенко долучилася до лекторію та висловила спільне захоплення і сподівання, що ця, не перша успішна та мотивуюча зустріч, стане традицією.

Здобувачі вищої освіти освітніх програм «Технології харчування» і «Готельно-ресторанна справа» після шквалу питань висловлювали неймовірну кількість подяк, компліментів і побажань, а гості, в свою чергу, побажали студентам успішно і легко скласти літню заліково-екзаменаційну сесію і, звісно, запрошували доєднатися до команди сім’ї ресторанів Дмитра Борисова «GastroFamily».

Факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу весь рік чекав на зустріч із Дмитром та Оленою, дуже вдячний їм за нові інсайти, мотивацію і натхнення для професійного і особистого розвитку в індустрії гостинності, а також чекає на нові зустрічі у Альма-матер.

Опублікований: 02-06-2021
Читайте також:
Сезон інтелектуальних баталій розпочато

Тактика і стратегія – основа ведення як бойових дій, так і дипломатичних перемовин та бізнесу. Тож логіка і стратегічне мислення необхідні кожній людині в сучасному світі. І наразі майбутнім біотехнологам випав шанс «прокачати» ці потрібні скіли. 9 вересня у гуртожитку №3 відбулися змагання з шашок серед здобувачів освіти факультету біотехнології ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Сезон інтелектуальних баталій розпочато 10 вересня 2021

Випуск Навчально-наукового інституту харчових технологій-2024

15 березня в актовій залі НУХТ відбулося вручення дипломів магістрам Навчально-наукового інституту харчових технологій. Привітати випускників прийшли дирекція інституту, завідувачі й викладачі випускових кафедр, студенти молодших курсів. Завітали до університету батьки і друзі винуватців урочистостей. З привітальним словом до випускників звернулис...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Випуск Навчально-наукового інституту харчових технологій-2024 18 березня 2024

Акредитовано ще одну магістерську освітню програму!

Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти акредитована ще одна магістерська освітньо-професійна програма нашого університету – «Туризм і рекреація» (гарантка – доцентка кафедри туристичного та готельного бізнесу Ірина Мельник) спеціальності 242 «Туризм і рекреація». Експертне оцінювання освітньої програми щодо можливості її акред...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Акредитовано ще одну магістерську освітню програму! 20 грудня 2024

Про інтеграцію ветеранів у компанію дізнавалися менеджери персоналу

19 листопада 2025 року здобувачі 3-4 курсів освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» разом із викладачками кафедри економіки праці та менеджменту взяли участь у онлайн-вебінарі «Інструменти інтеграції ветеранів у компанію», який провела кризова та корпоративна психологиня, консультантка в інтегральному підході, авторка психологічних тех...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про інтеграцію ветеранів у компанію дізнавалися менеджери персоналу 20 листопада 2025