Н У Х Т

В університеті відпрацювали алгоритми дій при надзвичайних ситуаціях

04 жовтня 2019

В університеті відпрацювали алгоритми дій при надзвичайних ситуаціях

4 жовтня за участі фахівців чергового відділення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в м. Києві в університеті відбулося планове об’єктове тренування з питань цивільного захисту. Його тема – «Дії керівного складу, комісії з питань надзвичайних ситуацій, комісії з питань евакуації, формувань цивільного захисту при загрозі надзвичайної ситуації природного характеру, виявленні підозрілого предмету та пожежі в навчальному корпусі».

У навчаннях взяли участь керівники навчальних підрозділів, студентського містечка, відділів і служб університету, завідувачі навчальних лабораторій, студенти молодших курсів. Вони комплексно відпрацьовували алгоритми дій з організації та здійснення заходів, передбачених планом реагування на надзвичайні ситуації в університеті. Крім того, учасники тренування отримали практичні навички в керуванні підлеглими під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуації, відпрацювали практичні дії у виконанні заходів захисту під час пожежі.

Очолив тренування проректор з навчально-виробничої діяльності та розвитку Олександр Бессараб. Він акцентував увагу учасників заходу на ключових моментах Кодексу цивільної безпеки.

Про правила поводження під час виникнення пожежі докладно розповів головний фахівець відділу цивільного захисту Голосіївського районного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в м. Києві Едуард Бєлозор. Він нагадав учасникам навчань порядок дій при виникненні пожежі, зупинився на правилах поводження у разі виникнення пожежі у офісних і навчальних приміщеннях.

Далі відбулася практична частина тренувань, яка включала відпрацювання евакуації співробітників і студентів із корпусу та гасіння умовної пожежі, яке відбулося у внутрішньому дворі університету на спеціально відгородженій площадці. Комендант корпусу А,  командир ланки пожежегасіння Василь Кошолап докладно розповів про правила використання засобів пожежогасіння та правила гасіння пожежі й продемонстрував їх на практиці, коментуючи свої дії.

Після цього учасники тренування спостерігали злагоджену роботу бригади рятувальників 4-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у м. Києві, яка гасила умовну пожежу у студентській їдальні.

Останнім етапом тренування стало відпрацювання надання першої домедичної допомоги умовним постраждалим. Зокрема, учасники тренувань отримали інструкції щодо накладення різних видів пов’язок.

Завершуючи об’єктове тренування, Олександр Бессараб наголосив на необхідності таких тренувань й їх корисності для усіх громадян. Він закликав присутніх, і у першу чергу студентів, уважно ставитися до питань власної безпеки й безпеки оточуючих, вчитися спокійно й врівноважено реагувати на надзвичайні ситуації, вміти, за необхідності, надати допомогу тому, хто її потребуватиме. Наостанок він щиро подякував фахівцям Державної служби з надзвичайних ситуацій за змістовну інформацію, можливість відпрацювати практичні навички й ґрунтовні відповіді на всі питання.

 

Опублікований: 04-10-2019
Читайте також:
Галузь отримала 12 нових фахівців-магістрів з технології зберігання і переробки зерна

На кафедрі технології зберігання і переробки зерна завершилися захисти магістерських робіт студентами денної форми навчання зі спеціальності 181 «Харчові технології», спеціалізації «Технології зберігання і переробки зерна». До складу Екзаменаційної комісії увійшли: к. т. н., доцент кафедри публічного адміністрування та менеджменту інноваційної дія...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Галузь отримала 12 нових фахівців-магістрів з технології зберігання і переробки зерна 26 лютого 2018

Наші науковці можуть отримати підтримку держави у розробленні спільних із китайськими колегами проектів

Міністерство освіти і науки України та Міністерство науки і техніки Китайської Народної Республіки оголосили конкурс спільних українсько-китайських науково-дослідних проектів на 2019-2020 роки. Учасниками конкурсу можуть стати науковці вишів, науково-дослідних установ і підприємств. Конкурс триватиме до 24 вересня 2018 року. Проектні пропозиції ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наші науковці можуть отримати підтримку держави у розробленні спільних із китайськими колегами проектів 08 серпня 2018

Вражаючий креатив, якісні знання й інноваційні тенденції від бакалаврів спеціальності «Маркетинг»

Поєднання вражаючого креативу та маркетингових методів аналізу продемонстрували під час захисту бакалаврських робіт студенти спеціальності «Маркетинг». Усі представлені до захисту дипломні роботи були присвячені актуальним темам і виконані на високому рівні. Ще вчора звичайні студенти, а сьогодні – дипломовані бакалаври з життєвим і професійним до...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вражаючий креатив, якісні знання й інноваційні тенденції від бакалаврів спеціальності «Маркетинг» 27 червня 2018

Наші науковці можуть позмагатися за участь у InvestForum-2018 у Німеччині

МОН запрошує виші та наукові установи долучитися до Innovation-2018, у межах якого пройде Конкурс інноваційних стартапів. Він відбудеться 27 серпня 2018 року в КНУ імені Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Володимирська, 60). Для участі в конкурсі потрібно зареєструватися на сайті «Innovation-2018» та завантажити презентацію про розробку англійською мо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наші науковці можуть позмагатися за участь у InvestForum-2018 у Німеччині 03 серпня 2018