Н У Х Т

В університеті відпрацювали алгоритми дій при надзвичайних ситуаціях

04 жовтня 2019

В університеті відпрацювали алгоритми дій при надзвичайних ситуаціях

4 жовтня за участі фахівців чергового відділення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в м. Києві в університеті відбулося планове об’єктове тренування з питань цивільного захисту. Його тема – «Дії керівного складу, комісії з питань надзвичайних ситуацій, комісії з питань евакуації, формувань цивільного захисту при загрозі надзвичайної ситуації природного характеру, виявленні підозрілого предмету та пожежі в навчальному корпусі».

У навчаннях взяли участь керівники навчальних підрозділів, студентського містечка, відділів і служб університету, завідувачі навчальних лабораторій, студенти молодших курсів. Вони комплексно відпрацьовували алгоритми дій з організації та здійснення заходів, передбачених планом реагування на надзвичайні ситуації в університеті. Крім того, учасники тренування отримали практичні навички в керуванні підлеглими під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуації, відпрацювали практичні дії у виконанні заходів захисту під час пожежі.

Очолив тренування проректор з навчально-виробничої діяльності та розвитку Олександр Бессараб. Він акцентував увагу учасників заходу на ключових моментах Кодексу цивільної безпеки.

Про правила поводження під час виникнення пожежі докладно розповів головний фахівець відділу цивільного захисту Голосіївського районного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в м. Києві Едуард Бєлозор. Він нагадав учасникам навчань порядок дій при виникненні пожежі, зупинився на правилах поводження у разі виникнення пожежі у офісних і навчальних приміщеннях.

Далі відбулася практична частина тренувань, яка включала відпрацювання евакуації співробітників і студентів із корпусу та гасіння умовної пожежі, яке відбулося у внутрішньому дворі університету на спеціально відгородженій площадці. Комендант корпусу А,  командир ланки пожежегасіння Василь Кошолап докладно розповів про правила використання засобів пожежогасіння та правила гасіння пожежі й продемонстрував їх на практиці, коментуючи свої дії.

Після цього учасники тренування спостерігали злагоджену роботу бригади рятувальників 4-ДПРЧ Головного управління ДСНС України у м. Києві, яка гасила умовну пожежу у студентській їдальні.

Останнім етапом тренування стало відпрацювання надання першої домедичної допомоги умовним постраждалим. Зокрема, учасники тренувань отримали інструкції щодо накладення різних видів пов’язок.

Завершуючи об’єктове тренування, Олександр Бессараб наголосив на необхідності таких тренувань й їх корисності для усіх громадян. Він закликав присутніх, і у першу чергу студентів, уважно ставитися до питань власної безпеки й безпеки оточуючих, вчитися спокійно й врівноважено реагувати на надзвичайні ситуації, вміти, за необхідності, надати допомогу тому, хто її потребуватиме. Наостанок він щиро подякував фахівцям Державної служби з надзвичайних ситуацій за змістовну інформацію, можливість відпрацювати практичні навички й ґрунтовні відповіді на всі питання.

 

Опублікований: 04-10-2019
Читайте також:
Феєричний випускний у Навчально-науковому інституті економіки і управління

6 березня родина Навчально-наукового інституту економіки і управління зібралася у актовій залі університету на свято прощання з цьогорічними випускниками-магістрами денної і заочної форми навчання та бакалаврами заочної форми навчання. Із теплого сімейного гнізда у самостійне професійне життя вилетіли 382 вихованці інституту – креативні, амбітні, с...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Феєричний випускний у Навчально-науковому інституті економіки і управління 06 березня 2020

Кулінарний конкурс «Смачно. FOOD» серед магістрантів спеціальності  «Готельно-ресторанна справа»

У рамках навчальної дисципліни «Інноваційні ресторанні технології» за ініціативи старости групи, відмінника навчання й активіста Ігоря Радька відбувся кулінарний конкурс «Смачно. FOOD» серед магістрантів академічної групи ГС-1-4М спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». У технологічній лабораторії кафедри готельно-ресторанної справи учасник...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кулінарний конкурс «Смачно. FOOD» серед магістрантів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 24 травня 2019

На базі нашого університету відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології»

23-24 квітня 2018 року на базі нашого університету відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році за спеціальністю «Харчові технології», у якому взяли участь студенти з 26 вищих навчальних закладів України. Другий тур Конкурсу проводився у два етапи: 1 етап - заочний (рецен...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На базі нашого університету відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за спеціальністю «Харчові технології» 24 квітня 2018

Наші студенти поєднують туристичні подорожі з профорієнтаційною роботою

1 лютого 2018 року відбулася туристична поїздка за маршрутом Ворохта-Яремче студентів груп ПАП-8 та О-56 Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму нашого університету. Метою поїздки була і туристична, і профорієнтаційна робота, адже студенти заходили до шкіл Ворохти та Яремче й розповідали випускникам про наш навчальний заклад. С...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наші студенти поєднують туристичні подорожі з профорієнтаційною роботою 03 лютого 2018