Н У Х Т

Триває активна підготовка кафедри готельно-ресторанної справи до Дня відкритих дверей НУХТ

06 жовтня 2023

Триває активна підготовка кафедри готельно-ресторанної справи до Дня відкритих дверей НУХТ

Насичений профорієнтаційний тиждень відбувся на кафедрі готельно-ресторанної справи факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка, адже День відкритих дверей НУХТ є головною подією, яку очікують не тільки абітурієнти, а й здобувачі освіти і викладачі.

З 28 вересня по 6 жовтня викладачі кафедри та здобувачі освіти 1-2 курсів відвідали заклади освіти міста Києва та Київської області. У Відокремленому структурному підрозділі «Коледж ресторанного господарства НУХТ» побувала доцентка Оксана Кирпіченкова, до Ірпінського ліцею №1 завітала асистентка Інга Дочинець, Дарія Лукашук (група ГС-1-9а) спілкувалася у Гімназії №48 м. Києва, Роман Пономаренко і Денис Пристромко (група ГС-2-6) відвідали школи І-ІІІ ступенів № 170 та №256 м. Києва, здобувачі групи ГС-1-7 Микита Павлов, Артем Дробко та Єгор Іщук поїхали у Спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №92 із поглибленим вивченням англійської мови імені І. Франка, а Карина Сперкач і Софія Гопчак (група ГС-1-6) – до Школи І-ІІІ ступенів № 111 С.А. Ковпака.

Під час зустрічей викладачі та здобувачі в кращих традиціях гостинності запросили абітурієнтів на День відкритих дверей, що відбудеться вже цієї суботи, 7 жовтня 2023 року в офлайн та онлайн форматах. Розповіли про яскраве та насичене студентське життя та про можливості здобути якісну вищу освіту в нашій альма-матер.

Також викладацько-студентська спільнота кафедри розповсюдила онлайн-матеріал по школах і коледжах з інших куточків України, з якими співпрацює кафедра.

Наразі період активної підготовки – на фінальній стадії, тож у суботу на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу чекають на всіх охочих, адже «Факультет ГРТБ – удосконалює тебе!».

На гостей очікує неймовірний майстер-клас, подарунки, крута атмосфера і лайфхаки щодо вибору майбутньої професії та вступу на факультет ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка.

Хто не зможе долучитися до заходу в університеті, має можливість віртуальних гостин – посилання на онлайн-частину, що розпочнеться о 12.00:

Підключитися до конференції Zoom: https://us04web.zoom.us/j/5078485688?pwd=ZWh3L3lMQjU4eUVNbXJlM2JaU1ZEUT09
Ідентифікатор конференції: 507 848 5688
Код доступу: HRTB
Майстер-клас: Автентичний смак української кухні.

Опублікований: 06-10-2023
Читайте також:
Майстер-клас від фахівчині компанії PepsiCo на кафедрі технології молока і молочних продуктів

25 жовтня 2024 р. керівниця групи з інновацій PepsiCo Україна Юлія Петрусенко у рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Здорове харчування від дитинства до довголіття: комплексний підхід. Стан та перспективи» разом зі студенткою кафедри технології молока і молочних продуктів Юлією Кравцовою провела для здобувачів освіти цієї кафедри прак...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Майстер-клас від фахівчині компанії PepsiCo на кафедрі технології молока і молочних продуктів 29 жовтня 2024

Дистанційні лабораторні роботи – цілком реальні!

Життя вносить свої корективи, але навчальний процес триває. Під час карантину студенти групи ЕК-3-3 виконують лабораторні роботи з дисципліни «Екологія харчових виробництв» у домашніх умовах. «Маркування харчових продуктів» – одна з перших виконаних робіт, у ході якої майбутні екологи навчилися давати оцінку відповідності маркування харчових проду...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Дистанційні лабораторні роботи – цілком реальні! 14 травня 2020

У пошуку вмотивованих вступників колектив кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції

Викладачі кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції організували та провели низку профорієнтаційних заходів для залучення майбутніх вступників до нашого вишу. Було проведено тематичні зустрічі з учнями 9-11 класів, на яких старшокласників знайомили з нашим університетом, спеціальностями та освітніми програмами, за якими ми здійснюємо ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У пошуку вмотивованих вступників колектив кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції 19 вересня 2024

Вступники-2019 можуть підвищити свій бал за допомогою 3-х коефіцієнтів

Під час вступної кампанії 2019-го, як і торік, є 3 коригувальні коефіцієнти: сільський, регіональний і галузевий. На них множитиметься конкурсний бал певних категорій вступників. Відповідне роз’яснення надав Директорат вищої освіти та освіти дорослих МОН у зв’язку з початком активної фази вступної кампанії. Так, претендувати на сільський коефіцієн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вступники-2019 можуть підвищити свій бал за допомогою 3-х коефіцієнтів 08 липня 2019