Н У Х Т

Студентоцентроване викладання на кафедрі іноземних мов професійного спрямування

15 жовтня 2020

Студентоцентроване викладання на кафедрі іноземних мов професійного спрямування

9 жовтня в.о. завідувача кафедри іноземних мов професійного спрямування, доцентка Олена Галинська провела відкрите практичне заняття з дисципліни «Іноземна мова (за професійним спрямуванням) у групі 2 курсу спеціальності «Туризм» (ТУ-2-11) на тему «Ассоmоdation. Hotel Services and Facilities».

Застосування викладачем методу «перевернутого навчання» (flipped learning) дало свій позитивний результат, адже цей метод має кілька переваг: дозволяє студентам вчитися вдома в оптимальному для себе темпі, а зайшовши до аудиторії, студенти готові демонструвати свої знання. Крім того, фліпінг збагачує заняття, адже викладач більше часу може приділити груповій і проєктній роботі, дозволяє викладачеві залучати менш впевнених студентів, яким потрібна допомога, і тісніше спілкуватися з окремими студентами або маленькими групами студентів, що в сукупності дає змогу впроваджувати студентоцентроване навчання і викладання.

За методом перевернутого навчання студенти-туризмознавці попередньо ознайомилися з матеріалом, який надіслала викладачка напередодні, самостійно переглянувши вдома кілька відео з YouTube, присвячені типам розміщення в Іспанії, популярному туристичному напрямі. А на занятті відбувалася перевірка отриманих здобувачами самостійно знань із теми та порівняння типів розміщення в Іспанії з типами в Україні, також обговорювалися види додаткових послуг, які надаються в готелях.

Відбулося ґрунтовне опрацювання відповідного лексичного матеріалу, ознайомлення з новим граматичним матеріалом (модальними дієсловами), перегляд відеороликів і прослуховування аудіоматеріалу за темою практичного заняття.

Викладачка продемонструвала вміння організувати та зацікавити студентів, вдало застосувавши відповідні форми роботи, зокрема й ігрову.

Присутні на практичному занятті колеги відзначили активне залучення викладачкою усіх другокурсників до відповідей, дискусії, мотивації студентів до отримання і розширення фахових знань.

Опублікований: 15-10-2020
Читайте також:
Обласне засідання методичного об`єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки…

7  листопада 2019 року в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму нашого університету відбулося засідання обласного методичного об’єднання ЗВО Івано-Франківської області, які здійснюють підготовку  за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст». Презентувала роботу навчального закладу директор коледжу Віра Кузнецова. Г...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Обласне засідання методичного об`єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки… 08 листопада 2019

На кафедрі біотехнології і мікробіології розпочався профорієнтаційний марафон

З початком нового навчального року на кафедрі біотехнології і мікробіології (БТМ) традиційно стартує і профорієнтаційна робота. Адже учні випускних класів стають на фінішну пряму на шляху до атестату, а це означає – постають перед вибором майбутньої професії. Як ніхто переймаються цим вибором батьки майбутніх вступників. Саме з метою ознайомлення б...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедрі біотехнології і мікробіології розпочався профорієнтаційний марафон 10 вересня 2018

Кейс HR-брендингу для міжнародного банку від другокурсників-ейчарів НУХТ

Команда управлінців персоналом 2 курсу Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ продемонструвала високі результати у конкурсі на краще рішення кейсу «WOW-ефект: як бренду роботодавця стати мрією для покоління Z», який провели освітній стартап CASERS і Ukrsibbank BNP Paribas Group. Учасники отримали завдання, над якими «ламають гол...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кейс HR-брендингу для міжнародного банку від другокурсників-ейчарів НУХТ 09 січня 2019

Раніше студенти – тепер роботодавці!

На кафедру біотехнології і мікробіології завітала випускниця Ніна Микитенко. У 2015 р. вона захистила диплом магістра зі спеціальності «Фармацевтична біотехнологія», а нині працює хіміком у відділі контролю якості ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця». Ніна поспілкувалась із магістрантами спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» освітньо-про...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Раніше студенти – тепер роботодавці! 10 жовтня 2019