Наприкінці травня студентки спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (спеціалізація «Управління персоналом та економіка праці») Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ Маргарита Глебська і Тетяна Спека вибороли 3 місце у Credit Agricole Digital Challenge – першому Всеукраїнському кейс-турнірі серед студентів і випускників у digital-галузі від освітнього стартапу CASERS та отримали пропозицію стажування в HR-департаменті Credit Agricole Ukraine, яке розпочали з 11 червня.
Після стандартних для стажерів процедур (документального оформлення, інструктажу та welcome-тренінгу) на наших вихованиць чекала меганасичена двотижнева програма, за що треба віддати належне HR-team Credit Agricole Bank. Дівчата знайомились із діючою системою компенсацій та бенефітів, кадровим діловодством, процесами адаптації новачків, проводили бенчмаркінг заробітних плат, вчилися технікам прямого пошуку кандидатів, складанню їх профілів і «читабельних» резюме, працювали з дизайнерськими шаблонами Canva, досліджували аналітику та звітність у рекрутменті, брали участь у співбесідах (групових, стресових, телефонних інтерв’ю) на посади касирів і позиції керівників структурних підрозділів, побували на дводенному тренінгу з конфлікт-менеджменту, вивчали програми навчання та розвитку персоналу (внутрішні та зовнішні івенти, e-leaning, програми розвитку талантів), інші HR-проекти банку.
Декілька днів були відведені на копірайтинг та створення інформаційного контенту для корпоративних каналів зв’язку і соціальних мереж в управлінні PR та внутрішніх комунікацій Credit Agricole.
На кар’єрному консультуванні наші дівчата підтвердили свою схильність до професії управлінця персоналом, яку здобувають, та отримали персональні лайфхаки щодо реалізації себе в найбільш підходящих напрямках HR: рекрутингу – Тетяна, івент- і project-менеджменті – Маргарита.
Також 17 червня стажерки були залучені до традиційного масштабного корпоративу – велопробігу співробітників, присвяченому дню народженню банку та річниці всесвітньовідомих велоперегонів Тур де Франс, спонсором яких він є з 1981 року, де стали учасницями greenbanking-активностей та поспілкувалися з кредіагриколівцями у неформальній обстановці.
Студентки вдячні своїм менторам: Наталії Бондаренко (HR project-менеджер), Галині Нечаєвій (директор з персоналу), Ользі Соловйовій і Леоніду Кондратенко (HR-менеджери), а також Вікторії Торяник (керівник відділу PR та внутрішніх комунікацій), Ксенії Марухенко (HR-менеджер), Сергію Михайлову (бізнес-тренер) та іншим членам команди банку за «маленьке життя», що занурило їх в шалені будні ейчарів, професійний тест-драйв і дружню підтримку, знайомство з новаційними HR-практиками Credit Agricole, які, беззаперечно, є взірцем банківського HRM і корпоративної культури, і головне – запал до професії.
У свою чергу викладачі-управлінці персоналом НУХТ, продовжуючи курс на співпрацю молоді та бізнесу, запрошують HR-спеціалістів Credit Agricole Ukraine в якості спікерів для їх майбутніх колег у новому навчальному році.