Н У Х Т

Студенти доповідають про особливості процесів менеджменту персоналу підприємств у сучасних умовах

09 квітня 2025

Студенти доповідають про особливості процесів менеджменту персоналу підприємств у сучасних умовах

9 квітня 2025 року відбулося засідання секції «Менеджмент персоналу» в межах 91-ї Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді – вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті». До участі активно долучилися здобувачі освітніх ступенів «Бакалавр» і «Магістр» спеціальності 073 «Менеджмент», освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу».

Модераторкою засідання традиційно виступила доцентка кафедри економіки праці та менеджменту Ліана Мазник, секретаркою – доцентка Любов Тертична.

У межах засідання здобувачі представили понад 30 тез, 10 презентацій і доповідей. Серед викладачів, які активно й плідно здійснюють науковий супровід студентських досліджень, варто відзначити професорку Олену Драган, доценток Ліану Мазник, Любов Тертичну, Олену Безпалько, , Ольгу Кириченко, Оксану Осадчук, Ірину Тюху, Олесю Тур і старшу викладачку Юлію Гринюк.

Тематика представлених робіт охоплювала найактуальніші виклики сучасного менеджменту персоналу – управління багатонаціональними командами; HR-профайлінг; психологічні аспекти корпоративного й суспільного життя; застосування VR і AR-технологій у програмах розвитку персоналу; цифровізація ринку праці; використання штучного інтелекту; управління персоналом в умовах воєнного стану тощо.

Особливу увагу присутні звернули на високий рівень підготовки студентських презентацій – логічність, структурованість, практичну спрямованість, вдале використання онлайн-інструментів графічного дизайну. Активність спікерів, жвавий діалог із аудиторією, влучні відповіді на запитання сприяли створенню динамічної, змістовної атмосфери.

За підсумками роботи секції кращими були визнані:

1 місце – Альбіна Горобець (група МП-4-8) і Карина Жуковська (група МП-1-8М)
2 місце – Анна Гайдамака (група МП-3-6), Вікторія Приходько (група МП-2-8) та Дар’я Штефан (група МП-4-8)

Щиро вітаємо переможців! Усі учасники підтримували своїх колег і раділи їхнім здобуткам. Бажаємо натхнення, наукової жаги й подальших успіхів у дослідницькій діяльності. Нехай отримані результати знаходять втілення в курсових і кваліфікаційних роботах, а також у майбутній професійній практиці у сфері менеджменту персоналу!

Опублікований: 09-04-2025
Читайте також:
Проходження практики, дуальна освіта й подальше співробітництво – спілкуємося з роботодавцями

У ВСП «Сумський фаховий коледж НУХТ» відбулася онлайн-зустріч студентів груп А-103 і А-104 і викладачів спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» Олександра Зігунова, Володимира Заїки та Дмитра Стеценка з представниками ТОВ «Вінницька птахофабрика». Зустріч відбулася за сприяння випускника коледжу Даниїла Юфрякова, який з...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Проходження практики, дуальна освіта й подальше співробітництво – спілкуємося з роботодавцями 01 серпня 2023

Кафедра технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів готує фахівців для олійно-жирової галузі Республіки Бєларусь

Кафедра технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів готує фахівців для олійно-жирової галузі Республіки Бєларусь. Так, 16 лютого дипломний проект на здобуття освітнього рівня «спеціаліст» захистила Катерина Кузьміч - інженер з якості ООО «Агропродукт» (м. Брест). Це одне з найпотужніших підприємств республіки з перероблення насіння олійних ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів готує фахівців для олійно-жирової галузі Республіки Бєларусь 17 лютого 2017

Бакалаври-експерти відвідали виробництво м’ясо-ковбасних виробів

Викладачі кафедри експертизи харчових продуктів Вікторія Кійко та Богдан Пащенко в межах викладання навчальної дисципліни «Основи управління якістю та безпечністю харчових продуктів. Модуль 2. НАССР і системи управління безпечністю харчової продукції» провели виїзне практичне заняття для здобувачів групи ХЕ-4-12 освітнього ступеня «Бакалавр», освіт...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Бакалаври-експерти відвідали виробництво м’ясо-ковбасних виробів 08 грудня 2023

Професійно зростають та вдосконалюються викладачі кафедри економіки і права

Доценти кафедри економіки і права успішно пройшли підвищення кваліфікації в межах програми «FEB-2025» від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на тему «Дослідження соціально-економічних систем». Навчання тривало два тижні зі щоденними заняттями та завданнями й включало два модулі – «Аналітика соціально-еко...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Професійно зростають та вдосконалюються викладачі кафедри економіки і права 07 травня 2025