Н У Х Т

Стратегічні орієнтири розвитку визначив колектив Навчально-наукового інституту харчових технологій

12 вересня 2019

Стратегічні орієнтири розвитку визначив колектив Навчально-наукового інституту харчових технологій

12 вересня у ході традиційних зборів трудового колективу, що розпочинають кожний новий навчальний рік, пріоритетні напрямки й стратегічні орієнтири розвитку визначив колектив Навчально-наукового інституту харчових технологій.

Директор інституту Оксана Кочубей-Литвиненко розпочала збори з вітання присутніх із початком чергового навчального року й побажань наснаги, творчих успіхів і вагомих здобутків.

Далі обрали голову, секретаря зборів і лічильну комісію та визначили порядок денний, відповідно до якого розглядалися два питання – рекомендація кандидатури до вченої ради університету й підсумки роботи інституту за минулий навчальний рік та плани на поточний навчальний рік і перспективу.  

По першому питанню до складу вченої ради університету була висунена кандидатура завідувача кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Василя Пасічного. Колектив одностайно відкритим голосуванням підтримав кандидата.

Щодо підсумків роботи інституту за минулий навчальний рік і планів на поточний навчальний рік і перспективу доповідала директор інституту Оксана Кочубей-Литвиненко. Вона детально проаналізувала результати виконання плану прийому студентів у 2019 році, зупинилася на питаннях комплектування контингенту студентів, навчально-методичній і науковій роботі. Очільник підрозділу говорила про дуальну освіту, що в минулому навчальному році вже була успішно впроваджена кількома кафедрами, про якісне оновлення змісту дисциплін й інноваційні підходи до методики викладання, акцентувала увагу на необхідності виконання плану видавничої діяльності, закликала активно долучатися до профорієнтаційної роботи.

Також директор інституту висловила подяку викладачам і співробітникам, що працювали влітку у відбірковій комісії інституту та колективу кафедри харчової хімії за пошук і впровадження нових форм профорієнтації – проведення хімічних лекторіїв і предметної олімпіади для старшокласників, що сприяло збільшенню кількості цьогорічних вступників за спеціальністю «Хімічні технології» із високими балами ЗНО.

Завершуючи свій виступ, Оксана Валер’янівна наголосила на необхідності постійного вдосконалення й руху вперед, оскільки сьогодення повсякчасно ставить нові виклики й зупинятися на досягнутому – неприпустимо.

Далі слово мав голова лічильної комісії Георгій Гончаров. Він оголосив протоколи лічильної комісії, які затвердили відкритим голосуванням.

На завершення зборів колектив інституту відкритим голосуванням затвердив протокол зборів. Оскільки порядок денний був вичерпаний, ніяких зауважень і пропозицій не надійшло, голова зборів, директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко закрила засідання.  

 

Опублікований: 12-09-2019
Читайте також:
Фільм «Sugar» на черговому засіданні Movie Club

Студенти групи ТУ 2-12а разом зі старшою викладачкою кафедри іноземних мов професійного спрямування Оленою Сподинюк у рамках Movie Club переглянули та обговорили фільм «Sugar». Що відбувається з нашим тілом і мозком, коли ми з'їдаємо пончик або шматок торта? Як це впливає на наш настрій? Чому знежирений йогурт – не найкращий варіант для вечері, а ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фільм «Sugar» на черговому засіданні Movie Club 21 травня 2021

Урочисто зустрів своїх першокурсників колектив кафедри мехатроніки та пакувальної техніки

23 вересня після загальноуніверситетської церемонії посвяти першокурсників у студенти НУХТ, нове поповнення студентської родини тепло вітали в Навчально-науковому інженерно-технічному інституті ім. акад. І.С. Гулого. Першокурсників поздоровили зі вступом до університету й початком нового важливого життєвого етапу директор інституту Сергій Блаженко...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Урочисто зустрів своїх першокурсників колектив кафедри мехатроніки та пакувальної техніки 26 вересня 2022

Якість знань рекламістів підтверджена захистами

Блискучі захисти магістрів спеціальності «Журналістика» (освітня програма «Реклама і зв'язки з громадськістю») на кафедрі маркетингу Навчально-наукового інституту економіки і управління НУХТ – підтвердження якості тих знань, які вони отримали в університеті протягом усього навчання. Цього року магістри обрали для робіт глобальні соціальні проблеми...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Якість знань рекламістів підтверджена захистами 28 лютого 2020

Повернулися із зимової практики першокурсники спеціальності «Туризм»

Студенти 1 курсу спеціальності «Туризм» повернулися після зимової практики. Київ-Львів-Воловець-Верхнє Студене – маршрут, за яким проїхала група з 38 студентів і 3 викладачів кафедри туристичного та готельного бізнесу. Враження – неймовірні! Природні джерела з мінеральною водою, водоспад Шипіт, озеро Світязь, реабілітаційний центр ведмедів… І бага...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Повернулися із зимової практики першокурсники спеціальності «Туризм» 29 січня 2020