Н У Х Т

Стратегічні орієнтири розвитку визначив колектив Навчально-наукового інституту харчових технологій

12 вересня 2019

Стратегічні орієнтири розвитку визначив колектив Навчально-наукового інституту харчових технологій

12 вересня у ході традиційних зборів трудового колективу, що розпочинають кожний новий навчальний рік, пріоритетні напрямки й стратегічні орієнтири розвитку визначив колектив Навчально-наукового інституту харчових технологій.

Директор інституту Оксана Кочубей-Литвиненко розпочала збори з вітання присутніх із початком чергового навчального року й побажань наснаги, творчих успіхів і вагомих здобутків.

Далі обрали голову, секретаря зборів і лічильну комісію та визначили порядок денний, відповідно до якого розглядалися два питання – рекомендація кандидатури до вченої ради університету й підсумки роботи інституту за минулий навчальний рік та плани на поточний навчальний рік і перспективу.  

По першому питанню до складу вченої ради університету була висунена кандидатура завідувача кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Василя Пасічного. Колектив одностайно відкритим голосуванням підтримав кандидата.

Щодо підсумків роботи інституту за минулий навчальний рік і планів на поточний навчальний рік і перспективу доповідала директор інституту Оксана Кочубей-Литвиненко. Вона детально проаналізувала результати виконання плану прийому студентів у 2019 році, зупинилася на питаннях комплектування контингенту студентів, навчально-методичній і науковій роботі. Очільник підрозділу говорила про дуальну освіту, що в минулому навчальному році вже була успішно впроваджена кількома кафедрами, про якісне оновлення змісту дисциплін й інноваційні підходи до методики викладання, акцентувала увагу на необхідності виконання плану видавничої діяльності, закликала активно долучатися до профорієнтаційної роботи.

Також директор інституту висловила подяку викладачам і співробітникам, що працювали влітку у відбірковій комісії інституту та колективу кафедри харчової хімії за пошук і впровадження нових форм профорієнтації – проведення хімічних лекторіїв і предметної олімпіади для старшокласників, що сприяло збільшенню кількості цьогорічних вступників за спеціальністю «Хімічні технології» із високими балами ЗНО.

Завершуючи свій виступ, Оксана Валер’янівна наголосила на необхідності постійного вдосконалення й руху вперед, оскільки сьогодення повсякчасно ставить нові виклики й зупинятися на досягнутому – неприпустимо.

Далі слово мав голова лічильної комісії Георгій Гончаров. Він оголосив протоколи лічильної комісії, які затвердили відкритим голосуванням.

На завершення зборів колектив інституту відкритим голосуванням затвердив протокол зборів. Оскільки порядок денний був вичерпаний, ніяких зауважень і пропозицій не надійшло, голова зборів, директор Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксана Кочубей-Литвиненко закрила засідання.  

 

Опублікований: 12-09-2019
Читайте також:
Корисний для викладання досвід отримали викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування

Довгоочікувана подія зібрала у Києві кращих фахівців, експертів, новаторів і розробників інноваційних технологій навчання англійській мові 9-10 листопада – «Вища освіта: 2-й Міжнародний Форум для фахівців англійської мови». Колектив кафедри іноземних мов професійного спрямування долучився до цього заходу, адже це нагода ознайомитися зі сучасними т...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Корисний для викладання досвід отримали викладачі кафедри іноземних мов професійного спрямування 12 листопада 2018

В університеті працює XI Міжнародна конференція «Проблеми теплофізики та теплоенергетики»

21 травня в університеті розпочала роботу XI Міжнародна конференція «Проблеми теплофізики та теплоенергетики», організаторами якої виступили науковці Інституту технічної теплофізики (ІТТФ) Національної академії наук України і нашого навчального закладу. Впродовж останніх років конференція відбувається що два роки й охоплює надзвичайно широке коло п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті працює XI Міжнародна конференція «Проблеми теплофізики та теплоенергетики» 21 травня 2019

День гостинності у Вінницькому коледжі НУХТ

19 травня у Вінницькому коледжі НУХТ відбувся День відкритих дверей. Для  учнів 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів були підготовлені різноманітні заходи. Запрошені мали можливість ознайомитись із презентацією спеціальностей від агітбригад відділень, відвідати майстер-класи та наочно побачити особлив...

ЧИТАТИ ДАЛІ

День гостинності у Вінницькому коледжі НУХТ 22 травня 2018

Цікаві відвідування студентів спеціальності «Туризм»

5 грудня 2019 року видалося урожайним на цікаві відвідування для студентів спеціальності «Туризм». У рамках вивчення дисципліни «Готельна справа» студенти 2 курсу відвідали Monotel –  капсульний футуристичний готель, розташований у центрі Києва. Створений за образом високотехнологічних азіатських капсульних готелів Monotel пропонує розміщення у ка...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Цікаві відвідування студентів спеціальності «Туризм» 06 грудня 2019