Н У Х Т

Ще одним кандидатом технічних наук поповнилися ряди кафедри готельно-ресторанної справи

30 квітня 2021

Ще одним кандидатом технічних наук поповнилися ряди кафедри  готельно-ресторанної справи

29 квітня 2021 р. асистентка кафедри готельно-ресторанної справи Юлія Мирошник представила на розгляд спеціалізованої вченої ради Д 26.058.07 дисертаційну роботу «Удосконалення технології борошняних кондитерських виробів з нетрадиційною рослинною сировиною». Науковий керівник – д.т.н., професор, декан факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Віктор Доценко.

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією та карантинними обмеженнями засідання спеціалізованої вченої ради відбулося у форматі відеоконференції у режимі реального часу під головуванням д.т.н., професора Анатолія Соколенка.

Офіційними опонентами виступили д.т.н., професор кафедри технології і організації ресторанного господарства Київського національного торговельно-економічного університету Михайло Кравченко; к.т.н., доцентка кафедри технології ресторанного і оздоровчого харчування Одеської національної академії харчових технологій Алла Салавеліс.

Здобувачка представила результати наукових досліджень з обґрунтування та удосконалення технології борошняних кондитерських виробів з порошками горобини, калини та обліпихи. За результатами досліджень, викладеними у дисертаційній роботі, опубліковані статті у фахових виданнях України, зокрема, які входять до наукометричних баз Scopus i Web of Science, а також у виданнях країн Європейського Союзу, тези доповідей у матеріалах науково-практичних конференцій, одержані патенти України на винахід і на корисну модель.

За результатами таємного голосування Юлії Мирошник одноголосно був присуджений науковий ступінь кандидата технічних наук  за спеціальністю 05.18.16 «Технологія харчової продукції». Здобувачка подякувала своєму керівнику і колегам за підтримку, а членам спеціалізованої вченої ради – за висловлені зауваження і побажання.

Кафедра готельно-ресторанної справи щиро вітає колегу Юлію Мирошник із успішним захистом кандидатської дисертації та бажає успіхів і подальших наукових звершень!

Опублікований: 30-04-2021
Читайте також:
Про лідерство в індустрії гостинності – здобувачам спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

18 червня відбувся черговий англомовний освітній вебінар від міжнародного партнера кафедри готельно-ресторанної справи Swiss Education Group (SEG). Участь у заході у рамках вивчення навчальної дисципліни «Основи гостинності» брали здобувачі 1 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Формат – панельна дискусія від управлінців міжнародної г...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про лідерство в індустрії гостинності – здобувачам спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 22 червня 2020

Студенти на один день: «Чарівна пліснява»

«Як обрати майбутню спеціальність?» – питання, на яке дуже важко відповісти не лише школярам, але й навіть їх батькам. Інколи буває дуже важко зрозуміти, що насправді представляє майбутня спеціальність і де в майбутньому буде працювати випускник закладу вищої освіти. Телебачення та Internet дають величезну кількість різнопланової інформації, яку ва...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти на один день: «Чарівна пліснява» 04 листопада 2019

Кафедра готельно-ресторанної справи співпрацює з провідними підприємствами індустрії гостинності

Кафедра готельно-ресторанної справи продовжує розвивати співпрацю з провідними підприємствами індустрії гостинності. 21 вересня з дотриманням усіх протиепідемічних вимог відбувся науковий семінар для викладачів кафедри на базі готелю «Ramada Encore Kyiv» міжнародної готельної мережі «Wyndham Hotel Group». Керівництво компанії «Хотел Менеджмент Гр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра готельно-ресторанної справи співпрацює з провідними підприємствами індустрії гостинності 22 вересня 2020

Вікторина «Я – маркетолог»: креативно про перспективи

5 жовтня в рамках Дня відкритих дверей кафедра маркетингу провела зустріч із старшокласниками, які відвідали університет. Серед гостей кафедри були мешканці, як Києва, так й інших міст України – Івано-Франківська, Чернігова, Білої Церкви, Кагарлика, Шепетівки. Завідувач кафедри маркетингу, професор Олена Пєтухова та доцент Вікторія Стеценко ознайо...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вікторина «Я – маркетолог»: креативно про перспективи 07 жовтня 2019