Н У Х Т

Про реалізацію мрій з факультетом готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В. Ф. Доценка

20 червня 2022

Про реалізацію мрій з факультетом готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В. Ф. Доценка

18 червня 2022 року адміністрація факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В. Ф. Доценка та колективи випускових кафедр гостинно зустрічали майбутніх абітурієнтів зі всієї України на Дні відкритих дверей.

Профорієнтаційну онлайн-зустріч модерувала відповідальна за профорієнтаційну роботу факультету, доцентка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Віра Зуйко.

Всебічно презентували спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка: 181 «Харчові технології» (освітньо-професійна програма «Технології харчування») – заступниця завідувачки кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Віра Зуйко, 241 «Готельно-ресторанна справа» – в.о. завідувачки кафедри готельно-ресторанної справи Лариса Шаран, 242 «Туризм» – в.о. завідувачки кафедри туристичного та готельного бізнесу Ірина Мельник.

Гостям Дня відкритих дверей від профорієнтаційної команди факультету стало відомо про – навчання у сучасних, інноваційно обладнаних аудиторіях, під час виїзних занять у закладах гостинності, на лекторіях і майстер-класах від лідерів бізнесу, готельєрів, рестораторів, шеф-кухарів, під час практики у кращих готелях, ресторанах і туристичних агенціях, можливість успішно поєднувати це з роботою за фахом, сфери діяльності випускників та їхні історії успіху, лідируючі позиції нашого університету у вітчизняних рейтингах закладів освіти.

Найкраща презентація факультету від улюблених і талановитих студентів, на відеозв’язку цього дня – здобувачка бакалаврського рівня освіти англомовної групи, відмінниця навчання, староста, активістка Юлія Журба. Про яскраве, масштабне і різноманітне студентське життя в офлані та онлайні розповідь доповнила заступниця декана по роботі зі студентами Олена Тищенко.

Під час цього профорієнтаційного івенту особливу увагу приділили адаптації сфери гостинності до умов сьогодення. Гостям розповіли, як наші здобувачі, випускники, викладачі долучаються до наближення перемоги у війні: про волонтерські заходи і психологічну підтримку, про безпосередню допомогу у харчуванні і розміщенні біженців, Тро, ЗСУ, про тих стейкхолдерів, які створили і працюють у волонтерських громадських організаціях. Сфера гостинності завжди на передовій, завжди допомагає тим, хто того потребує.

Компетентно і ґрунтовно про вступну кампанію-2022 і цьогорічні правила прийому розповіла в.о. деканки і головчиня відбіркової комісії факультету Віта Цирульнікова, яка і відповіла на незліченні, абсолютно різні питання майбутніх вступників.

Колектив факультету висловлює подяку відповідальному секретарю приймальної комісії Вадиму Серпученку за участь у заході і допомогу з ґрунтовними відповідями.

Мотиваційна профорієнтаційна зустріч відбулася, але комунікація з майбутніми вступниками продовжується. Вони можуть слідкувати за життям факультету у соціальних мережах, отримати інформаційно-консультативну підтримку від відповідальних за профорієнтаційну роботу і амбасадорів від студентства у чатах вступників.

Колектив факультету вдячний своїм гостям за візит, має надію, що був корисним у професійному самовизначенні, й сподівається побачити їх у числі вступників нашого університету під час вступної кампанії-2022.

Бажаємо кожному абітурієнту мати можливість здобувати вищу освіту у нашій вільній і процвітаючій країні. Слава Україні! 

Опублікований: 20-06-2022
Читайте також:
Все починається з якості: гостьова лекція від фахівчині-практика фармацевтичного підприємства «Київмедпрепарат»

Здобувачі-бакалаври третього курсу освітньо-професійної програми «Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна» в рамках дисципліни «Нормативне забезпечення біотехнологічних виробництв» прокачали свої hard skills разом із уповноваженою особою з якості «Київмедпрепарат» (ТМ «Артеріум») Марією Голойдою. Фахівчиня вже вкотре від...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Все починається з якості: гостьова лекція від фахівчині-практика фармацевтичного підприємства «Київмедпрепарат» 24 травня 2024

Фахівці кафедри електропостачання і енергоменеджменту поспілкувалися зі здобувачами Свалявського технічного коледжу НУХТ

5 лютого 2021 р. у рамках проведення профорієнтаційної роботи у Свалявському технічному фаховому коледжі НУХТ завідувач кафедри електропостачання та енергоменеджменту Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С.Гулого, професор, доктор технічних наук Сергій Балюта та асистент кафедри Петро Зінькевич зустрілися зі здобувачами ви...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фахівці кафедри електропостачання і енергоменеджменту поспілкувалися зі здобувачами Свалявського технічного коледжу НУХТ 08 лютого 2021

Реалії та перспективи галузі обговорювали науковці й виробничники в рамках конференції кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів

У рамках програми виставок «Inprodmash&Upakovka -2021» кафедрою технології м'яса і м'ясних продуктів спільно з журналом «М'ясний бізнес» 15 вересня 2021 року була проведена Науково-практична конференція «Інноваційні технології та перспективи розвитку м’ясопереробної  галузі («Реалії та перспективи м'ясопереробки»)». У конференції поряд із наук...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Реалії та перспективи галузі обговорювали науковці й виробничники в рамках конференції кафедри технології м'яса і м'ясних продуктів 16 вересня 2021

На кафедру туристичного та готельного бізнесу завітали студенти Свалявського технічного коледжу НУХТ

На кафедру туристичного та готельного бізнесу завітали студенти Свалявського технічного коледжу НУХТ. До гостей з привітальним словом звернулась завідувач кафедри Дарія Басюк. Під час бесіди з потенційними вступниками вона розповіла про особливості продовження фахової підготовки за освітніми ступенями «бакалавр» і «магістр» та про можливості реалі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедру туристичного та готельного бізнесу завітали студенти Свалявського технічного коледжу НУХТ 04 квітня 2018