Н У Х Т

Про реалізацію мрій з факультетом готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В. Ф. Доценка

20 червня 2022

Про реалізацію мрій з факультетом готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В. Ф. Доценка

18 червня 2022 року адміністрація факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В. Ф. Доценка та колективи випускових кафедр гостинно зустрічали майбутніх абітурієнтів зі всієї України на Дні відкритих дверей.

Профорієнтаційну онлайн-зустріч модерувала відповідальна за профорієнтаційну роботу факультету, доцентка кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Віра Зуйко.

Всебічно презентували спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка: 181 «Харчові технології» (освітньо-професійна програма «Технології харчування») – заступниця завідувачки кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції Віра Зуйко, 241 «Готельно-ресторанна справа» – в.о. завідувачки кафедри готельно-ресторанної справи Лариса Шаран, 242 «Туризм» – в.о. завідувачки кафедри туристичного та готельного бізнесу Ірина Мельник.

Гостям Дня відкритих дверей від профорієнтаційної команди факультету стало відомо про – навчання у сучасних, інноваційно обладнаних аудиторіях, під час виїзних занять у закладах гостинності, на лекторіях і майстер-класах від лідерів бізнесу, готельєрів, рестораторів, шеф-кухарів, під час практики у кращих готелях, ресторанах і туристичних агенціях, можливість успішно поєднувати це з роботою за фахом, сфери діяльності випускників та їхні історії успіху, лідируючі позиції нашого університету у вітчизняних рейтингах закладів освіти.

Найкраща презентація факультету від улюблених і талановитих студентів, на відеозв’язку цього дня – здобувачка бакалаврського рівня освіти англомовної групи, відмінниця навчання, староста, активістка Юлія Журба. Про яскраве, масштабне і різноманітне студентське життя в офлані та онлайні розповідь доповнила заступниця декана по роботі зі студентами Олена Тищенко.

Під час цього профорієнтаційного івенту особливу увагу приділили адаптації сфери гостинності до умов сьогодення. Гостям розповіли, як наші здобувачі, випускники, викладачі долучаються до наближення перемоги у війні: про волонтерські заходи і психологічну підтримку, про безпосередню допомогу у харчуванні і розміщенні біженців, Тро, ЗСУ, про тих стейкхолдерів, які створили і працюють у волонтерських громадських організаціях. Сфера гостинності завжди на передовій, завжди допомагає тим, хто того потребує.

Компетентно і ґрунтовно про вступну кампанію-2022 і цьогорічні правила прийому розповіла в.о. деканки і головчиня відбіркової комісії факультету Віта Цирульнікова, яка і відповіла на незліченні, абсолютно різні питання майбутніх вступників.

Колектив факультету висловлює подяку відповідальному секретарю приймальної комісії Вадиму Серпученку за участь у заході і допомогу з ґрунтовними відповідями.

Мотиваційна профорієнтаційна зустріч відбулася, але комунікація з майбутніми вступниками продовжується. Вони можуть слідкувати за життям факультету у соціальних мережах, отримати інформаційно-консультативну підтримку від відповідальних за профорієнтаційну роботу і амбасадорів від студентства у чатах вступників.

Колектив факультету вдячний своїм гостям за візит, має надію, що був корисним у професійному самовизначенні, й сподівається побачити їх у числі вступників нашого університету під час вступної кампанії-2022.

Бажаємо кожному абітурієнту мати можливість здобувати вищу освіту у нашій вільній і процвітаючій країні. Слава Україні! 

Опублікований: 20-06-2022
Читайте також:
Системний підхід до управління якістю продукції та послуг опановують здобувачі спеціальності «Готельно-ресторанна справа»

Відбувся гостьовий online-лекторій «Аудит – ефективний інструмент верифікації систем менеджменту якості та харчової безпеки в закладах готельно-ресторанного господарства» для здобувачів вищої освіти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Гостьова спікерка – міжнародна провідна аудиторка систем менеджменту якості та харчової безпеки швейца...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Системний підхід до управління якістю продукції та послуг опановують здобувачі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» 09 червня 2021

Танцювальним флешмобом відзначили Всесвітній день української вишиванки у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ

16 травня 2019 року – Всесвітній день української вишиванки. Цього дня кожний свідомий українець може долучитися до святкування, прийшовши на роботу, до школи чи коледжу у вишиванці. З нагоди свята у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбувся танцювальний флешмоб. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх попул...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Танцювальним флешмобом відзначили Всесвітній день української вишиванки у Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ 16 травня 2019

Активний початок навчального року

Доволі активним став початок навчального року для викладачів кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства. Зокрема, професорка Марина Білько разом зі спеціалістами галузі взяла участь в онлайн-презентації Hochschule Geisenheim University (Німеччина) для українських виноробів. Професори Hochschule Geisenheim University Йон Ханф та Андрій ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Активний початок навчального року 22 вересня 2022

Тематичний захід відбувся на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів

Традиційно кожного року навесні наставники кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів разом зі студентами 1-3 курсів Навчально-наукового інституту харчових технологій проводять тематичні заходи. Цього року темою зустрічі став «Його Величність Етикет». Студенти підготували захоплюючі доповіді про формування правил поведінки та звичаї...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тематичний захід відбувся на кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів 29 березня 2018