Н У Х Т

Посилює профорієнтаційну активність кафедра готельно-ресторанної справи

05 квітня 2023

Посилює профорієнтаційну активність кафедра готельно-ресторанної справи

На кафедрі готельно-ресторанної справи триває посилена підготовка до Вступної кампанії 2023. Викладачі та здобувачі освіти за підтримки завідувачки випускової кафедри Лариси Шаран активно запрошують майбутніх вступників на День відкритих дверей, який відбудеться уже цієї суботи, 8 квітня, у змішаному форматі.

Асистент, відповідальний за профорієнтаційну роботу випускової кафедри Артем Ущаповський провів три мотиваційні зустрічі в очному форматі з випускниками шкіл та їхніми батьками, розташованими в Прилуцькому районі Чернігівської області.

З 28 березня по 3 квітня 2023 року викладач зустрівся з випускниками 11-х класів КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» і КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №2», а також побував на батьківських зборах.

Під час профорієнтаційних івентів він акцентував увагу присутніх на затвердженому Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році. Розповів учасникам заходів про всі нюанси вступної кампанії: особливості реєстрації та складання НМТ, вагові коефіцієнти, перелік спеціальностей із особливою підтримкою держави, тощо. Під час зустрічей школярі дізналися про особливості навчання у нашому закладі вищої освіти, спеціальності, за якими здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу ім. проф. В.Ф. Доценка, успішну професійну реалізацію і кар’єрний розвиток за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа». Презентаційні частини зустрічей були поєднані з сесією питання-відповідь, під час якої кожен майбутній вступник отримав вичерпні відповіді на хвилюючі питання від спікера. Приємно відзначити, що ліцеїсти знають про Національний університет харчових технологій та розглядають можливість здобуття вищої освіти у нашому виші.

Можна впевнено стверджувати, що профорієнтаційні івенти мотивують школярів для підготовки і вступу до закладів вищої освіти, а також допомагають зорієнтувати майбутніх абітурієнтів на шляху здобуття ступеня бакалавра для успішної реалізації у професії.

Кафедра готельно-ресторанної справи щиро вдячна за можливість проведення мотиваційних профорієнтаційних зустрічей в офлайн-форматі директорам ліцеїв Тетяні Прищенко та Василю Небрату.

Опублікований: 05-04-2023
Читайте також:
Авторський майстер-клас із мистецтва бариста від успішного випускника кафедри готельно-ресторанної справи

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбувся майстер-клас із мистецтва бариста від успішного випускника Владислава Дударя, співвласника кав’ярні «Transit 33/34», чемпіона України з Клеверу (Clever Dripper) 2019, віце-чемпіона України з дисципліни кава-алкоголь 2019, дворазового призера Національного чемпіонату України «Coffee and good spirits», ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Авторський майстер-клас із мистецтва бариста від успішного випускника кафедри готельно-ресторанної справи 09 жовтня 2019

Кафедра фінансів додала чергове досягнення у скарбничку своїх перемог

Студенти-фінансисти ІV курсу Сергій Бухарєв і Сєвда Керімова взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фінанси», який відбувся на базі ДВНЗ «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури» (м. Дніпро) 23-25 травня 2018 року. До складу журі була запрошена завідувач кафедри фінансів, професор Лада Шіріня...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра фінансів додала чергове досягнення у скарбничку своїх перемог 26 травня 2018

Вчена рада розглянула планові питання

30 листопада 2023 року у залі засідань відбулося планове засідання вченої ради університету. На початку ректор Олександр Шевченко вручив нагрудний знак «Подяка ректора» деканові факультету автоматизації і комп’ютерних систем Андрію Форсюку та Почесну грамоту НУХТ завідувачці кафедри технології молока і молочних продуктів Галині Поліщук. Також прив...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вчена рада розглянула планові питання 30 листопада 2023

Місячник екологічного виховання та благоустрою у Вінницькому  коледжі НУХТ

Традиційно навесні  у Вінницькому  коледжі НУХТ проводиться місячник екологічного виховання та благоустрою з метою формування екологічної культури підростаючого покоління і гуманного ставлення до довкілля. У рамках місячника студенти І-ІІ курсів були залучені до участі в акції «За чисте довкілля», благоустрою подвір’я  коледжу та прилеглих територ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Місячник екологічного виховання та благоустрою у Вінницькому коледжі НУХТ 25 травня 2018