Н У Х Т

Подорож у світ НУХТ: відбувся День відкритих дверей університету

09 грудня 2023

Подорож у світ НУХТ: відбувся День відкритих дверей університету

Як цікаво і з користю провести суботу? У нас є відповідь – завітати на День відкритих дверей Національного університету харчових технологій!

Кожний такий захід в нашому університеті не схожий на інший. Сьогодні гостей НУХТ, хоч і віртуально, але не менш щиро і тепло вітали директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів, фахівці Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності, здобувачі освіти, успішні випускники та… Святий Миколай. Саме він став модератором захоплюючої подорожі у світ НУХТ.

Відкрив захід ректор університету Олександр Шевченко, який нагадав, що наш виш має поважну, сповнену вагомих здобутків історію, а випускники користуються шаленою затребуваністю на ринку праці.

Далі відбулися бліц-зустрічі з директором Навчально-наукового інституту економіки і управління Олегом Шереметом, який презентував спеціальності, в основі яких лежить магія цифр і креативу, директором Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Сергієм Блаженком, що розповів про вражаючі перспективи випускників інженерно-технічних спеціальностей, директоркою Навчально-наукового інституту харчових технологій Оксаною Кочубей-Литвиненко, яка запросила майбутніх вступників стати «батьками» продуктів, що споживатимуться не тільки в Україні, але й за кордоном, деканкою факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка Вітою Цирульніковою, що окреслила переваги здобуття освіти у сфері гостинності, деканом факультету автоматизації і комп’ютерних систем Андрієм Форсюком, який нагадав про актуальність і важливість спеціальностей свого підрозділу, деканкою факультету біотехнології та екологічного контролю Наталією Грегірчак, що роз’яснила, чому біотехнології та екоменеджмент – професії майбутнього.

Короткі Q&A сесії з кожним керівником навчального підрозділу дали відповіді на всі питання, що цікавили наших гостей. Крім того, вони отримали контакти й посилання на групи у соціальних мережах і чати вступників, де зможуть отримувати актуальну інформацію й консультації щодо вступу та відповіді на свої запитання.

Звичайно, кожного вступника цікавить працевлаштування після закінчення навчання. Усі спікери звертали увагу слухачів на кар’єрні можливості наших випускників. А більш розгорнуту інформацію про співпрацю зі стейкхолдерами-роботодавцями та допомогу у працевлаштуванні наших випускників надала директорка Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності університету Олена Подобій.

До уваги гостей кожний інститут і факультет представив відео, з яких вони більше дізналися про спеціальності й освітні програми, побачили навчальні аудиторії й лабораторії та почули від студентів їх враження від навчання. Мали змогу наші гості також «зазирнути» до гуртожитків студентського містечка і до спорткомплексу НУХТ. А тих, хто має бажання побувати в університеті на екскурсії, фахівчиня Центру моніторингу якості і координації освітньої діяльності Юлія Запорожець запросила стати на один день студентом НУХТ.

Наш університет не лише дає ґрунтовну й високоякісну освіту своїм студентам, але й допомагає старшокласникам підготуватися до складання Національного мультипредметного тесту і вступу до вишу. Для цього в НУХТ працює підготовче відділення, і його завідувачка Валентина Кудіна розповіла про шестимісячні підготовчі курси до складання НМТ, що розпочнуть роботу в грудні.

Традиційно й наші випускники висловили бажання поспілкуватися з майбутніми вступниками. Мотивуючими були розповіді про hard і soft skills, набуті в нашому університет, від випускника Навчально-наукового інституту харчових технологій 2021 року Олександра Висоцького, який наразі представляє Україну на 28-й Конференції ООН зі зміни клімату у Дубаї, й вийшов на зв'язок прямо звіти, та випускниці факультету біотехнології та екологічного контролю 2023 року Ірини Ковшар, що успішно будує викладацьку кар’єру й навчається у аспірантурі.  

Національний університет харчових технологій – це актуальні й необхідні економіці України спеціальності; різноманітні, ґрунтовні освітні програми, розроблені за запитами промисловості разом із роботодавцями; навчання на англомовних проєктах;  можливість самостійно обирати свою освітню траєкторію; гнучкі графіки навчання; різноманітні форми здобуття освіти – від денної до дуальної; широкі можливості академічної мобільності; практика і стажування за кордоном; сучасні навчальні лабораторії з обладнанням від провідних виробників світу; цікаві наукові дослідження; гарантоване працевлаштування випускників; яскраве й незабутнє студентське життя. А головне, це – величезна, дружна родина! Ми пишаємося, що серед наших випускників уже багато цілих династій, які успішно й творчо працюють і в Україні, і за її межами. Сподіваємося, наші сьогоднішні гості почнуть будувати своє прекрасне майбутнє з нашим університетом! Тих же, хто не зміг приєднатися до зустрічі сьогодні, запрошуємо на наступні Дні відкритих дверей. Наразі Міністерством освіти і науки ще не оприлюднені Умови вступу до закладів вищої освіти у 2024 році, тому відповіді на запитання, пов’язані зі вступом, ми зможемо дати на них. Тож, до зустрічі!

Опублікований: 09-12-2023
Читайте також:
Представники університету долучилися до Всеукраїнської попереджувальної акції профспілок

Сьогодні, у Всесвітній день дій за гідну працю, Київська міська організація профспілок працівників освіти і науки України взяла участь у Всеукраїнській попереджувальній акції профспілок на захист трудових прав працівників, проти прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо дерегуляції трудових відносин», про...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Представники університету долучилися до Всеукраїнської попереджувальної акції профспілок 07 жовтня 2021

Вдосконалення фахових знань – кредо наших здобувачів освіти

У відокремленому структурному підрозділі «Івано-Франківський фаховий коледж ресторанного сервісу і туризму НУХТ» відбулася науково-практична конференція «Інноваційні технології  готельно-ресторанної сфери». Головною метою конференції було обговорення актуальних питань інноваційного розвитку індустрії гостинності. Під час відео-конференції на платф...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вдосконалення фахових знань – кредо наших здобувачів освіти 26 травня 2022

Роботодавці вражені захистами бакалаврів освітньо-професійної програми «Економіка підприємства»

На кафедрі економіки і права завершилися захисти здобувачів освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 051 «Економіка», освітньо-професійної програми «Економіка підприємства». Робота екзаменаційної комісії була плідною, в результаті всі здобувачі освіти отримали позитивні результати. Трьох із них за старанність і наполегливість, високий рівень і ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Роботодавці вражені захистами бакалаврів освітньо-професійної програми «Економіка підприємства» 16 червня 2023

Останній бар’єр  на шляху присвоєння кваліфікаційного рівня

Днями четвертокурсники технологічного відділення Свалявського технічного фахового коледжу нашого університету, що навчаються за спеціальністю 181 «Харчові технології», подолали останній бар’єр  на шляху присвоєння їм кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». Студенти-винороби підтверджували відповідність вимогам стандартів вищої освіти шляхом ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Останній бар’єр на шляху присвоєння кваліфікаційного рівня 08 лютого 2022