Н У Х Т

Підведені підсумки ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

26 квітня 2018

Підведені підсумки ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології

26 квітня на базі кафедри біотехнології і мікробіології відбувся завершальний етап ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології – оголошення переможців і нагородження грамотами і цінними призами.

Учасниками ІІ туру олімпіади були 42 найталановитіших студента з 14 вищих навчальних закладів України

Після напруженого трьохгодинного марафону написання олімпіадних завдань, 25 квітня учасники встигли відпочити на екскурсіях до ПАТ «Київмедпрепарат» корпорації «Артеріум» та Зоологічного музею Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Тому на нагородження студенти прийшли з гарним настроєм та в очікуванні перемоги.

Урочистий день оголошення результатів відкривали представники фармацевтичної корпорації «Артеріум», яка уже п’ятий рік поспіль є офіційним спонсором ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології. Менеджер з навчання та розвитку персоналу Тетяна Ковтонюк, а також фахівець з навчання персоналу Дмитро Свинаренко (до речі, випускник кафедри біотехнології і мікробіології) привітали учасників олімпіади та наголосили на необхідності проведення подібних заходів. Крім того, спонсори у вступному слові побажали усім присутнім успіхів у пошуку достойної роботи, а також висловили надію одного дня зустрітися вже як колеги на заводах корпорації.

Перед оголошенням результатів завідувач кафедри біотехнології і мікробіології Тетяна Пирог відзначила високий рівень знань учасників, а також позитивну тенденцію покращення якості написання робіт із року в рік, проте зазначила, що найбільшу складність в учасників олімпіади викликали завдання з дисциплін «Загальна мікробіологія і вірусологія» та «Загальна біотехнологія».

І ось настав очікуваний момент оголошення результатів. В особистому заліку переможцями стали п’ять студентів. Диплом І ступеня отримала студентка 4 курсу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ Катерина Солошенко. Дипломами ІІ ступеня були нагороджені студенти Анастасія Обрадович (Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича) та Антон Петровський (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського»). Дипломи ІІІ ступеня вибороли: студент нашої кафедри Віталій Гриненко та студентка НТУУ «КПІ» Діна Колтишева.

Команди учасників отримали корисні та пам’ятні призи – підручники авторства колективу кафедри біотехнології і мікробіології НУХТ. Студенти, які посіли заохочувальне четверте місце, отримали солодкі подарунки. Слід наголосити, що усім учасникам олімпіади, а також членам журі були вручені подарунки від корпорації «Артеріум», а переможці додатково отримали цінні призи від спонсорів – планшети.

Колектив кафедри дуже вдячний своєму незмінному спонсору олімпіади – фармацевтичній корпорації «Артеріум» за багаторічну плідну співпрацю, вагомий внесок у практичну підготовку висококваліфікованих фахівців із фармацевтичної біотехнології та допомогу в організації й проведенні ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з біотехнології.

Щиро вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів!

Опублікований: 26-04-2018
Читайте також:
У форматі OPEN NUFT відбувся День відкритих дверей університету

Цікаві, й сподіваємося, корисні для себе відкриття зробили численні відвідувачі Дня відкритих дверей університету, який відбувся 6 жовтня 2018 року. Найперше вони відкрили для себе Національний університет харчових технологій – багатопрофільний, полідисциплінарний заклад вищої освіти, один із провідних вишів країни, де не лише пропонують надзвичай...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У форматі OPEN NUFT відбувся День відкритих дверей університету 06 жовтня 2018

На базі факультету автоматизації і комп’ютерних систем відбулася щорічна науково-технічна конференція

Дуже тішить, що, незважаючи на нинішні обставини повномасштабної війни, а також перебої з живленням і зв’язком, наша наука продовжує рухатись уперед і розвиватись. В Україні проводяться конференції та інші наукові заходи, в яких беруть участь і досвідчені фахівці, і молоді здобувачі вищої освіти. 25 листопада 2022 року на базі факультету автоматиз...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На базі факультету автоматизації і комп’ютерних систем відбулася щорічна науково-технічна конференція 30 листопада 2022

Фініш і старт: на кафедрі технології оздоровчих продуктів підвели підсумки акредитації магістерської освітньої програми

На кафедрі технології оздоровчих продуктів підвели підсумки акредитації магістерської освітньої програми «Технології харчових продуктів оздоровчого та профілактичного призначення». Гарантка програми, завідувачка кафедри, професорка Галина Сімахіна так відреагувала на отримання сертифікату: « Звершилося! 29 грудня 2022 року наша освітня програма от...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фініш і старт: на кафедрі технології оздоровчих продуктів підвели підсумки акредитації магістерської освітньої програми 09 січня 2023

Прокачуємо мовні скіли

Спілкування з носіями мови – надзвичайно важливе для успішного її опанування. На факультеті біотехнології та екологічного контролю в рамках реалізації проєкту Жан Моне Кафедра програми Еразмус+ з Ефективного екоменеджменту та екокомунікації у ЄС продовжує успішно працювати English Speaking Club, на чергове онлайн-засідання якого його координатор, п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Прокачуємо мовні скіли 27 грудня 2024