Н У Х Т

OPEN DAY на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка

20 лютого 2024

OPEN DAY на факультеті готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В.Ф. Доценка

17 лютого 2024 р. колектив факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу (ГРТБ) імені проф. В. Ф. Доценка знайомив гостей профорієнтаційного івенту OPEN DAY з трендовими спеціальностями сфери гостинності.

Деканка факультету Віта Цирульнікова привітала учасників заходу і представила переваги навчання у нашому університеті, який має високі рейтингові позиції та визнання у вітчизняному і міжнародному освітньо-науковому просторі.

Факультет ГРТБ імені проф. В.Ф. Доценка – це науково-педагогічний колектив із високим рівнем професійної та наукової активності, який невпинно підвищує кваліфікацію, володіє кращими вітчизняними та закордонними освітніми технологіями. Це талановиті студенти, які навчаються, здобувають тверді та м’які навички, проходять практичну підготовку у кращих підприємствах гостинності м. Києва, України і за кордоном. Це успішні випускники, які працевлаштовані за фахом, кар’єрно зростають, реалізовують власні проєкти у сфері гостинності, формують особистий бренд, тримають економічний фронт нашої країни і представляють Україну у міжнародному готельно-ресторанному та туристичному бізнесі. Це стейкхолдери, освітні партнери, роботодавці, фахівці-практики, експерти галузі, з якими тісно співпрацюють випускові кафедри факультету задля забезпечення практичної спрямованості навчання і удосконалення освітніх програм. Колектив факультету щиро вдячний своїм стейкхолдерам за їхню залученість у освітній процес і готовність ділитися знаннями під час лекторіїв, воркшопів, ярмарків вакансій, науково-практичних конференцій, нетворкінгу і кар’єрного коучингу.

Представляли спеціальності та акредитовані освітньо-професійні програми, за якими здійснюється підготовка на факультеті, завідувачка кафедри готельно-ресторанної справи Лариса Шаран, завідувачка кафедри туристичного та готельного бізнесу Ірина Мельник, професор кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції і гарант освітньої програми «Технології харчування» Олег Кузьмін.

Цього дня на відеозв’язку були й здобувачі освіти факультету, які поділилися враженнями про навчання і створені в нашому університеті умови для творчої та особистісної реалізації, розвитку лідерського потенціалу, креативності та новаторства.

Відмінниця, староста групи Анна Тімченко, яка вже на «відмінно» захистила магістерську роботу і здобула кваліфікацію магістра з готельно-ресторанної справи, розповіла про свій досвід поєднання навчання з працевлаштуванням, проходження практичної підготовки у President Hotel, навчання в офлайні та онлайні, активну участь у факультетських заходах.

Здобувач освіти 4 курсу спеціальності 181 «Харчові технології», відмінник Денис Фефелов розповів про свою участь у наукових заходах і конкурсах професійної майстерності. Зокрема він є срібним призером факультетського діджитал-конкурсу Масниця-FEST 2023.

Староста групи, здобувачка освіти 2 курсу спеціальності 242 «Туризм» Діана Нечипорук підкреслила практичну орієнтованість навчання і розповіла про неймовірну практику в Українських Карпатах.

Заступниця декана по роботі зі студентами Олена Тищенко, яка модерувала профорієнтаційний івент, сфокусувала увагу присутніх в онлайні на яскравому насиченому студентському житті і запросила гостей долучитися до традиційного щорічного конкурсу факультету Масниця-FEST 2024

Завершилося віртуальне знайомство з факультетом ГРТБ імені професора В.Ф. Доценка інформацією про особливості проведення і складання національного мультипредметного тесту, всеукраїнські олімпіади НУХТ, підготовку до НМТ-2024 у нашому університеті та можливість отримати додаткові бали під час вступу від деканки Віти Цирульнікової, запрошенням на майбутні профорієнаційні івенти університету, відповідями на запитання, що хвилюють майбутніх вступників.

Діджитал-профорієнтація щодо вступу на перспективні спеціальності сфери гостинності успішно відбулася! Усі, хто цього дня не змогли взяти участь, можуть переглянути відеозапис заходу на YouTube.

Тримаємо курс на вступну кампанію 2024!

Опублікований: 20-02-2024
Читайте також:
Першокурсники-маркетологи взяли участь у навчальному тренінгу з політекономії

Майбутній фахівець економічного профілю повинен мати фундаментальну як теоретичну, так і практичну економічну підготовку, досконало володіти знаннями економічної теорії, вміти поповнювати і збагачувати та раціонально застосовувати їх на практиці. Дві групи першокурсників Навчально-наукового інституту економіки і управління спеціальності «Маркетинг...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Першокурсники-маркетологи взяли участь у навчальному тренінгу з політекономії 18 грудня 2018

Підтримання імунітету завдяки правильному харчуванню – майстер-клас від Міжнародного інституту інтегративної нутриціології

18 і 19 січня викладачі та магістранти кафедри технології оздоровчих продуктів мали нагоду долучитися до майстер-класу «Нутрикухня імунітету», проведеного у онлайн-форматі фахівцями Міжнародного інституту інтегративної нутриціології. Основне завдання майстер-класу організатори сформулювали так: «Розкриваємо секрети та вміння керувати своїм здоров’...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Підтримання імунітету завдяки правильному харчуванню – майстер-клас від Міжнародного інституту інтегративної нутриціології 21 січня 2022

Тайм-менеджмент науково-педагогічного працівника: викладачі підвищили професійну компетентність

Викладачки кафедри економіки праці та менеджменту ‒ професорка Олена Драган і доцентка Ірина Тюха взяли участь у Всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації «Тайм-менеджмент – мистецтво управляти часом науково-педагогічного працівника». Курс представляв доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту імені І.А. Маркіної, ди...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тайм-менеджмент науково-педагогічного працівника: викладачі підвищили професійну компетентність 03 червня 2025

Серед переможців освітнього курсу з урбаністики від STEM is FEM – здобувачка кафедри теплоенергетики та холодильної техніки

Здобувачка кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Софія Бойко увійшла до десятки переможців освітнього курсу з урбаністики від STEM is FEM (освітній проєкт популяризації STEM-спеціальностей серед дівчат). Освітній курс «Урбаністика», який STEM is FEM реалізовував у ме...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Серед переможців освітнього курсу з урбаністики від STEM is FEM – здобувачка кафедри теплоенергетики та холодильної техніки 27 квітня 2023