Н У Х Т

На факультеті біотехнології та екологічного контролю тепло привітали цьогорічних першокурсників

31 серпня 2018

На факультеті біотехнології та екологічного контролю тепло привітали цьогорічних першокурсників

Національний університет харчових технологій вітає усіх, хто став частиною його великої та дружньої родини! Пора вступних випробувань минула, і колишні абітурієнти тепер мають повне право носити горде звання студента НУХТ

30 серпня 2018 року факультет біотехнології та екологічного контролю радо зустрічав студентів першого курсу. Свято відбувалося у актовій залі університету, де першокурсників вітали декан факультету Наталія Грегірчак і заступники декана Оксана Ничик та Юрій Резніченко, які і вручили новоспеченим студентам символічний студентський квиток.

Свої настанови та поради озвучили завідувачі випускових кафедр: Тетяна Пирог, Олена Семенова та Олена Подобій.

Чарівні ведучі Наталія Янкович і Павло Погрибешний створювали настрій та неповторну атмосферу свята.

Також був оголошений склад груп і названі старости кожної з них. Першокурсників познайомили з наставниками академічних груп і студентським активом факультету. Після урочистостей новачки мали нагоду зробити чудові світлини у фотозоні.

Колектив факультету біотехнології та екологічного контролю впевнений, що на їх студентів чекає щасливе, різноманітне, бурхливе життя, адже вони такі різні, й сподівається, що їх «біозаврики» будуть плідно навчатися та брати активну участь у громадському житті факультету, стануть гідним прикладом для майбутніх вступників.

Опублікований: 31-08-2018
Читайте також:
Учасники наукового гуртка «BIOTEСH» представили результати своїх досліджень на конференції у Казахстані

Науковий локомотив «BIOTEСH» продовжує невпинно рухатись від однієї наукової конференції до іншої. Так, нещодавно були опубліковані матеріали 60-ї науково-практичної конференції студентів «Студентська наука і здоров’я» у м. Семей (Казахстан). Для участі в конференції 11 учасників студентського наукового гуртка «BIOTEСH» кафедри біотехнології і мік...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Учасники наукового гуртка «BIOTEСH» представили результати своїх досліджень на конференції у Казахстані 30 березня 2018

Приємне з корисним поєднали першокурсники

Виховна робота є важливою частиною освітнього процесу у вищій школі. Особливої ж уваги та наставництва потребують першокурсники. Щоб ближче познайомитися зі своєю кураторкою, доценткою кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Людмилою Махинько та один із одним, група ТІ-1-4 Навчально-наукового інституту харчових технологій відвід...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Приємне з корисним поєднали першокурсники 05 вересня 2023

Практика на «Київмедпрепарат» – впевнені кроки до професійного майбутнього

Цікаво, захоплююче та пізнавально – так характеризують проходження практики на підприємстві «Київмедпрепарат», яке спеціалізується на виготовленні антибактеріальних засобів та є одним із основних виробників продукції ТМ «Артеріум», четвертокурсниці-біотехнологині Олександра Васильєва, Марія Проценко, Анастасія Онищенко та Катерина Гвоздецька. Завд...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Практика на «Київмедпрепарат» – впевнені кроки до професійного майбутнього 13 лютого 2024

Кафедра готельно-ресторанної справи на найбільшій події індустрії гостинності

Кафедра готельно-ресторанної справи завітала на один із наймасштабніших івентів індустрії гостинності «BAROMETER International Bar Show 2019», який працював у Конгресно-виставковому центрі «Парковий». Міжнародний захід щороку відвідують тисячі людей, які обожнюють або пов’язують своє життя з барною справою, адже вона стрімко набирає обертів і спов...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра готельно-ресторанної справи на найбільшій події індустрії гостинності 07 жовтня 2019