Н У Х Т

МОН надало вишам рекомендації з виявлення плагіату

21 серпня 2018

МОН надало вишам рекомендації з виявлення плагіату

Міністерством освіти і науки розроблені рекомендації із запобігання академічному плагіату та його виявлення в наукових роботах.

Рекомендації можуть використовуватись у практичній роботі працівниками наукових установ, закладів вищої освіти, членами Атестаційної колегії МОН, а також експертними радами Міносвіти.

У МОН зазначають, що метою зазначених рекомендацій є  необхідність дотримання основних принципів академічної доброчесності та системного підходу до розвитку методів і засобів виявлення плагіату в освітньому просторі.

Також у Міносвіти наголошують, що наявність внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності є обов’язковою і передбачає забезпечення дотримання академічної доброчесності працівниками вишів і здобувачами вищої освіти.

Документ містить опис видів академічного плагіату, рекомендації щодо його виявлення та запобігання його прояву в авторефератах, дисертаціях, монографіях, наукових доповідях або статтях.

Опублікований: 21-08-2018
Читайте також:
У НУХТ відбулися Міжнародна осіння школа та конференція щодо використання харчових добавок

У рамках реалізації проєкту програми Еразмус+ Модуль Жана Моне «Регулювання використання харчових добавок в різних технологіях та гармонізація європейських регламентів в Україні на шляху Євроінтеграції» (№#620521-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE) освітнього процесу за освітніми програмами «Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоко...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У НУХТ відбулися Міжнародна осіння школа та конференція щодо використання харчових добавок 02 грудня 2021

Студенти-водники закріплюють знання, отримані під час дистанційного навчання

16 лютого 2017 року доцент кафедри технології цукру і підготовки води Світлана Шульга разом зі студентами 2 і 3 курсу професійного спрямування «Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв» взяли участь у виїзному інформаційному прес-клубі «Технологія підготовки питної води» ПАТ «АК «Київводоканал». Засідання відкриває ряд зустріче...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студенти-водники закріплюють знання, отримані під час дистанційного навчання 17 лютого 2017

Профком організував літнє оздоровлення дітей співробітників

10 червня 2025 року відбулося чергове засідання профкому, основним питанням якого було виділення путівок для оздоровлення дітей співробітників-членів профспілки. У цьому році маємо вісім путівок на чотири зміни до двох таборів і ще три додаткові путівки, надані поза квотою Київською міською організацією Профспілки працівників освіти і науки Україн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профком організував літнє оздоровлення дітей співробітників 12 червня 2025

Веселий «екватор» технологів харчування

Кафедра технології ресторанної і аюрведичної продукції організувала та провела серед здобувачів освіти тематично-розважальну гру «Екватор». Студентський екватор – це символічний перевал через половину терміну навчання. Два з половиною роки студентства уже даються взнаки – за спиною п’ять сесій, вже здана перша курсова, залікова книжка наполовину з...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Веселий «екватор» технологів харчування 19 квітня 2024