Н У Х Т

Міжнародне оnline-стажування завершила доцент кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів

03 червня 2020

Міжнародне оnline-стажування завершила доцент кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів

Оnline-стажування, що відбувалося з використанням zoom-конференції, пройшла доцент кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Ольга Чернюшок. Найкращі спікери від Universitet Ekonomiczne w Krakowie поділилися польським досвідом, цікавою інформацією та яскравими презентаціями.

Стажування тривало з 4 по 29 травня 2020 року у вигляді лекцій, практичних і семінарських занять. Програма складалася з 3 модулів: « Вступ. Мобільність в освіті», «Європейська та польська система вищої освіти», «Освіта та дослідження в перехідному періоді. Нові та інноваційні методи навчання».

Прослухавши лекції іноземних колег, учасники стажування здобули нові теоретичні знання, опанували новітні методики викладання, засвоїли ІТ-інструменти в професійних презентаціях, дізналися про нові ІТ-технології для проведення занять.

Як результат роботи всі слухачі виконали залікову роботу на тему «Досвід застосування сучасних новітніх методик навчання у вищій школі» і отримали відповідний сертифікат.

Стажування було дуже корисним і цікавим!

 

Опублікований: 03-06-2020
Читайте також:
Перемоги наших плавців

24 травня у басейні спорткомплексу нашого університету відбулися змагання з плавання серед збірних команд закладів вищої освіти, розташованих на території Голосіївського району м. Києва, що проводив відділ у справах молоді та спорту Голосіївської РДА . До участі у змаганнях долучилися команди НУХТ, КМАМ імені Р. М. Глієра, Київського національного...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перемоги наших плавців 26 травня 2023

Співробітництво з болгарськими колегами триватиме й надалі!

15 липня 2020 року відбулося підписання Протоколу про співробітництво та обміни між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Болгарія на 2020/2021, 2021/2022, 2022/2023, 2023/2024 навчальні роки, що регламентує освітні взаємовідносини між країнами на наступний чотирирічний період. Підписання Протоколу відбуло...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Співробітництво з болгарськими колегами триватиме й надалі! 17 липня 2020

Працюємо і вчимося заради перемоги

Здобувачка 3 курсу Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого спеціальності 144 «Теплоенергетика» Софія Бойко пройшла відбір серед понад 250 претенденток на освітній онлайн-модуль із урбаністики, запущений Громадською організацією STEM is FEM. Протягом чотирьох місяців 50 учасниць отримають практичні та теоретичні зна...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Працюємо і вчимося заради перемоги 17 жовтня 2022