Н У Х Т

Лекторій з управлінського досвіду у ресторанному бізнесі

21 квітня 2026

Лекторій з управлінського досвіду у ресторанному бізнесі

20 квітня 2026 року для здобувачів бакалаврського та магістерського рівнів спеціальності «Готельно-ресторанна справа та кейтеринг» відбувся цікавий і змістовний лекторій від адміністраторки закладу «Чорноморка Луцьк» Богдани Гайдук, яка завітала до освітнього онлайн-простору на запрошення професорки Тетяни Сильчук.

Спікерка поділилася власним професійним досвідом, акцентувавши увагу на етапах становлення фахівця: від теоретичної підготовки у стінах рідного НУХТ до реалізації складних управлінських завдань у практичній діяльності. Особливий інтерес аудиторії викликав аналіз сучасних трендів розвитку ресторанного ринку та стратегій кар’єрного зростання для молодих фахівців.

Богдана Гайдук надала ґрунтовні практичні поради щодо оптимізації операційних процесів у закладах ресторанного господарства, акцентувавши увагу слухачів на сервісній діяльності та управлінні якістю. Гостьова спікерка наголосила, що в умовах високої ринкової турбулентності саме високий рівень культури обслуговування стає ключовим чинником формування конкурентоспроможності підприємства, що безпосередньо впливає на імідж та економічну ефективність функціонування закладу.

Захід відбувся у форматі живого діалогу. Студенти мали можливість поставити професійні запитання щодо стандартів роботи мережевих закладів, специфіки підбору персоналу та розв'язання конфліктних ситуацій, на які отримали вичерпні відповіді, засновані на реальних кейсах.

Проведення подібних лекторіїв із залученням провідних фахівців галузі є невід’ємною складовою сучасної освітньої парадигми в університеті. Успішні приклади випускників університету, як-от досвід Богдани Гайдук, є потужним мотиваційним чинником для професійного самовизначення та розвитку soft skills майбутніх готельєрів і рестораторів. Практичний досвід діючих управлінців допомагає здобувачам освіти адаптуватися до реальних вимог динамічного ринку праці з урахуванням викликів сьогодення.

Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи та здобувачі освіти щиро вдячні Богдані Гайдук за інформативний і надихаючий лекторій!

Опублікований: 21-04-2026
Читайте також:
Докторант кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів виходить на захист дисертаційного дослідження

У рамках розширеного засідання кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся попередній захист дисертаційної роботи «Наукове обґрунтування та розроблення технології комплексного збагачення хлібних виробів ізолятами рослинних білків» на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук доцентом Валерієм Махинько. Науковим консу...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Докторант кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів виходить на захист дисертаційного дослідження 29 грудня 2018

Із новою моделлю національної атестації аудиторів познайомилися викладачі і здобувачі освіти кафедри обліку і аудиту

24 січня 2023 року відбулася зустріч в форматі онлайн-конференції в ZOOM викладачів кафедри обліку і аудиту та здобувачів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» із завідувачем відділу з питань атестації Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю (ОСНАД) Віктором Кушніром. Усі аудитори та суб’єкти аудиторської діяльності підлягають су...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із новою моделлю національної атестації аудиторів познайомилися викладачі і здобувачі освіти кафедри обліку і аудиту 26 січня 2023

Кафедра біотехнології продуктів бродіння і виноробства готується до вступної кампанії

24 травня доценти кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Роман Кириленко та Зоряна Романова провели онлайн-зустріч зі старшокласниками спеціалізованої школи № 200 з поглибленим вивченням англійської мови ім. Василя м. Києва. Викладачі презентували наш університет і його підрозділи, зокрема Навчально-науковий інститут харчових техно...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Кафедра біотехнології продуктів бродіння і виноробства готується до вступної кампанії 27 травня 2024

Еко-акція студентів Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ

10 квітня 2019 року за ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді» у м. Кам’янець-Подільський відбулася загальноміська екологічна молодіжна акція «Турист в чистому місті». Ініціатива «Громада дружня до дітей та молоді» – глобальний рух, який об’єднує місцеву владу, громадянське суспільство та бізнес у досягненні консенсусу в ключових напрямах р...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Еко-акція студентів Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ 11 квітня 2019