Н У Х Т

Команди Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І. С. Гулого стали переможцями в освітньо-кар’єрному проєкті «Ігри заводів 3.0»

19 листопада 2021

Команди Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І. С. Гулого стали переможцями в освітньо-кар’єрному проєкті «Ігри заводів 3.0»

З 1 по 12 листопада 2021 року відбулися Всеукраїнські змагання хакатонів для студентів і випускників закладів вищої освіти України в межах освітньо-кар’єрного проєкту «Ігри заводів 3.0».

Цього року організатор ігор, HR-агенція «UGEN» запросила до участі та підготовки технічних кейсів провідні підприємства України: «Coca-Cola», «Japan Tobacco International», «Ovostar Union (Ясенсвіт)», «AB InBev EFES» (підрозділ найбільшого світового пивоварного концерну), «Jabil Україна» (компанія з контрактного виробництва електроніки).

Свої професійні здібності в проєкті продемонстрували 57 команд, а загальна кількість аплікантів-учасників становила 536 осіб із усіх куточків України.

На етапах підготовки до змагань учасники ігор мали змогу прослухати цікаві вебінари від провідних фахівців компаній під гаслом «Новий день – нова компанія та нові ідеї».

Компанія «Coca-Cola HBC» провела вебінар «Coca-Cola – місце, де знають всі секрети легендарного напою»; компанія «JTI» – «Якість, що перевищує очікування»; компанія «Ovostar Union» – «Виробництво, що відповідає вимогам часу – нові технології та можливості»; компанія «AB InBev EFES» – «Знайомство з компанією AB InBevEfes» та компанія «Jabil» – «Управління проєктами в реаліях сучасного виробництва. Просто про складне».

Не пройшли осторонь цієї події студенти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І. С. Гулого, які створили для участі в конкурсі три команди.

Тернистий шлях команд на кожному з етапів конкурсу включав вирішення складних практичних завдань виробництва, пов’язаних із підвищенням ефективності роботи обладнання, зменшення незапланованих простоїв і збільшенням якості виготовленої продукції.

Свої варіанти вирішення задач команди презентували технічним радам підприємств, де в дискусіях захищали унікальність проєктів, доводили їх переваги та практичну можливість їх впровадження. До фіналу дійшли найкращі і серед них дві команди ННІТІ ім. акад. І. С. Гулого.

За результатами фінального етапу, проєкти команди «НУХТ (ННІТІ») в складі студентів кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проєктування Олега Розумного (капітан), Володимира Валового та студентки кафедри електропостачання і енергоменеджменту Вікторії Ватилик (консультант – завідувач кафедри технологічного обладнання та комп’ютерних технологій проєктування, професор Микола Якимчук) зайняли перше місце по вирішенню практичних задач для компанії «JTI» і третє місце – для компанії «Coca Cola HBC».

Команда «ХТОЯ», у складі студентів кафедри теплоенергетики та холодильної техніки Софії Бойко (капітан), Олексія Смірнова, Владислава Тіхонова, Андрія Литовченка та Іллі Грицая зайняла третє місце по вирішенню задачі для компанії «Jabil».

Вітаємо студентів ННІТІ ім. акад. І. С. Гулого із заслуженою перемогою, яка є результатом високого професійного рівня підготовки майбутніх фахівців.

Подяку за технічні консультації висловлюємо викладачам-консультантам команд, професору Миколі Якимчуку, професорці Людмилі Кривопляс-Володіній.

Зичимо всім подальших здобутків і перемог!

Опублікований: 19-11-2021
Читайте також:
Гаранти освітніх програм Навчально-наукового інституту харчових технологій обговорили зі здобувачами їх удосконалення

На сьогоднішній день знання і розуміння своєї ролі в освітньому процесі є одним із чинників успішної та якісної освіти. І участь здобувачів, як повноправних учасників освітнього процесу, в перегляді освітніх програм, що реалізуються в Навчально-науковому інституті харчових технологій (ННІХТ) НУХТ, є суттєвим фактором для удосконалення  освітньої тр...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Гаранти освітніх програм Навчально-наукового інституту харчових технологій обговорили зі здобувачами їх удосконалення 05 лютого 2021

Як у студії морозива «Gelarty» нашого проректора й викладачів зустрічали

15 листопада 2019 р. проректор з наукової роботи, професор Олександр Шевченко разом із директором Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ Оксаною Кочубей-Литвиненко, завідувачем кафедри технології молока і молочних продуктів Галиною Поліщук, викладачами кафедри і провідним інженером відділу інтелектуальної власності Наталією Акутіною...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як у студії морозива «Gelarty» нашого проректора й викладачів зустрічали 18 листопада 2019

20 перемог наших здобувачів у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2020-2021 навчального року

Міністерство освіти і науки України підвело підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020-2021 навчальному році. Наказом МОН №865 від 28 липня 2021 року затверджений перелік переможців Конкурсу та рекомендовано керівникам закладів освіти відзначити студентів-переможців, їх наукових керівників...

ЧИТАТИ ДАЛІ

20 перемог наших здобувачів у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2020-2021 навчального року 11 серпня 2021

Про тонкощі виготовлення ковбасних виробів дізналися наші другокурсники

Другокурсники Навчально-наукового інституту харчових технологій відвідали м’ясокомбінат «Сосновский продукт» у місті Київ. На невеликому підприємстві, якому вже 11 років, студентам розповіли та показали тонкощі виготовлення ковбасних виробів, розповіли, які спеції та добавки надають м’ясопродуктам неперевершений смак і запах. Після завершення озн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про тонкощі виготовлення ковбасних виробів дізналися наші другокурсники 09 січня 2020