Н У Х Т

Фіналістка Міжнародного кулінарного конкурсу від Culinary Arts Academy (Швейцарія) – наша студентка

16 червня 2020

Фіналістка Міжнародного кулінарного конкурсу від Culinary Arts Academy (Швейцарія) – наша студентка

Під час дистанційного навчання, впровадженого у зв’язку із загальнонаціональним карантином і його суворими заходами, кафедра готельно-ресторанної справи активно співпрацювала зі своїм міжнародним освітнім партнером – Швейцарською освітньою групою (Swiss Education Group, SEG). Колектив кафедри був радий онлайн-зустрічі під час гостьового лекторію з директором з маркетингу та розвитку SEG у Східній Європі, паном Гораном Йордановим, студенти і викладачі активно брали участь у серії вебінарів від закладів вищої освіти SEG, і ще одним неймовірним досвідом стала участь наших здобувачів у віртуальному Міжнародному кулінарному конкурсі «Cook ‘N’ Battle» від Culinary Arts Academy (Ле-Бувре, Швейцарія). Для організаторів такий досвід, коли конкурс проходив виключно онлайн, також був першим.

У кваліфікаційному етапі конкурсу брали участь сім здобувачів бакалаврського рівня освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа»: Сніжана Василюк, Альона Васильчук, Дар’я Єгорова, Катерина Лакома, Анастасія Москаленко, Тетяна Туз, Дмитро Чесноков.

Загалом, участь у конкурсі кулінарної майстерності взяли понад 150 учасників із 40 країн світу, які готували авторські страви національних кухонь з локальних інгредієнтів у домашніх умовах. Компетентне журі обрало лише 7 фіналістів, серед яких наша студентка 3 курсу Альона Васильчук разом із переможцями з Пакистану, Кенії, Індонезії, Тайваню, Бразилії, Зімбабве.

Конкурсна страва нашої учасниці – шпинатні вареники з гуцульською бринзою і буряково-горіховим соусом (Spinach Varenyky with Hutsul Bryndza and Beet Nut Sauce), національна страва у сучасній інтерпретації. Впродовж тижня фіналісти готувалися зі своїм менторами, викладачами Culinary Arts Academy до фінального онлайн-батлу.

Віртуальна кулінарна битва відбулася у прямому ефірі YouTube-каналу Академії з використанням платформи Zoom, де 7 фіналістів впродовж 40 хвилин готували дві порції своєї конкурсної страви, відповідали на питання журі та презентували готову страву. Глядачі з усього світу затамували подих, спостерігаючи за кулінарним онлайн-батлом. 7 неймовірних страв у різних куточках світу на своїх кухнях приготували фіналісти і дегустували, оскільки журі не мало можливості спробувати, тому самі фіналісти описували смак страви.

Модератором зустрічі був декан Culinary Arts Academy, пан Макс Бехешт.

Журі – легенди ресторанного бізнесу: голова журі – шеф-кухар і ресторатор, що був особистим кухарем чотирьох поколінь британської королівської сім'ї, готував меню святкової вечері на честь весілля принца Вільяма і Кейт Міддлтон у 2011 році Антон Мосіманн (Anton Mosimann), бренд-шеф і співвласник «White Rabbit» (Москва, Росія) Володимир Мухін (Vladimir Mukhin), шеф-кухарі кращих ресторанів Швейцарії Franck Giovaninni і Matthew Downes, а також шеф-кондитер і засновник «Le15» (Мумбай, Індія), випускниця Cesar Ritz Colleges SEG Pooja Dhingra.

Кафедра готельно-ресторанної справи неймовірно пишається Альоною Васильчук, яка стала фіналісткою кулінарного конкурсу міжнародного рівня, а також висловлює подяку міжнародному партнеру, Швейцарській освітній групі (SEG) за можливість для наших студентів спробувати свої сили у такому змаганні.

Фінальний батл можна подивитися за посиланням https://bit.ly/CookNBattleYT

Опублікований: 16-06-2020
Читайте також:
Наші студенти відзначені за інноваційний підхід на IV Міжнародному етнофестивалі кулінарного мистецтва

У Луцькому коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся  IV Міжнародний етнофестиваль кулінарного мистецтва, в якому взяла участь команда «Станіславські віртуози» Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму НУХТ – голова циклової комісії Оксана Данилів, викладач спец...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Наші студенти відзначені за інноваційний підхід на IV Міжнародному етнофестивалі кулінарного мистецтва 31 жовтня 2018

Нове поповнення фахівців у галузі технологій органічних харчових продуктів

На кафедрі технології хлібопекарських і кондитерських виробів відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт здобувачів освітньо-професійної програми «Технології органічних харчових продуктів». Зростання популярності виробництва органічних продуктів у світі та в Україні потребує досвідчених фахівців, які б знали нормативну документацію щодо в...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нове поповнення фахівців у галузі технологій органічних харчових продуктів 15 лютого 2022

Біотехнологи відкрили марафон профорієнтаційних зустрічей

Щоб зацікавити майбутніх вступників нашим університетом і допомогти з вибором майбутньої професії студенти-біотехнологи групи БТ-2-1 Максим Клименко та Вікторія Самойленко відкрили марафон профорієнтаційних зустрічей із випускною групою біохімічного напрямку Технічного ліцею міста Києва та запросили їх до дружної сім’ї факультету біотехнології та е...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Біотехнологи відкрили марафон профорієнтаційних зустрічей 14 вересня 2023

Актуальна тема сьогодення на відкритій лекції доцентки кафедри біотехнології і мікробіології

У перший день весни відбулася відкрита лекція з дисципліни «Технологія пробіотиків і вакцин» доцентки кафедри біотехнології і мікробіології, к.б.н. Світлани Старовойтової. Лекція була присвячена актуальній темі сьогодення – «Сучасні підходи до підтримання та відновлення нормальної мікрофлори людини». Заняття відбувалось онлайн у форматі відеоконфе...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Актуальна тема сьогодення на відкритій лекції доцентки кафедри біотехнології і мікробіології 04 березня 2021