Н У Х Т

Еnglish speaking club зі спеціальним гостем зі США знову розпочав роботу

24 жовтня 2019

Еnglish speaking club зі спеціальним гостем зі США знову розпочав роботу

Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної  комунікації провела засідання Еnglish speaking club, традиційно за участю спеціального гостя зі Сполучених Штатів Stuart Snuggs і викладача Наталії Божок.

У засіданні взяли участь близько 20 студентів Навчально-наукового інституту економіки і управління та факультету автоматизації і комп’ютерних систем. Цього разу засідання було присвячене темі, яка є цікавою і актуальною для українців після впровадження безвізового режиму, «Vacations and travelling».

Розпочалося все з уточнення лексики за тематикою зустрічі та обговорення видів транспортних засобів під час подорожей й обміну досвідом про найкращі місця для відпочинку. Зокрема, Stuart Snuggs поділився вражаючими розповідями про свої останні пригоди в Америці та Мексиці, що супроводжувалося переглядом фото з його мандрівок. Як продовження початої Stuart історії, учасники засідання розповіли про свої враження від подорожей потягом, автобусом, кораблем й літаком та визначили переваги й недоліки використання вищезазначених транспортних засобів. На наступному етапі засідання студентам були запропоновані різнопланові творчі завдання та цікаві ігри, де вони мали змогу обговорити особливості та визначні місця, відвіданих ними країн.

На завершальному етапі засідання студент Ярослав Семенюк вирішив трохи помріяти і показав аудиторії презентацію про  Мальдіви – острів, де бажає побувати майже кожний українець.

Наприкінці студенти поділилися на групи, завданням кожної з яких було намалювати відпочинок їх мрії та презентувати свої роботи аудиторії.

Засідання пройшло у теплій, дружній та захоплюючій атмосфері. Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації чекає всіх бажаючих взяти участь у наступних засіданнях Speaking club.

Опублікований: 24-10-2019
Читайте також:
Студентська наука – у центрі уваги кафедри технології оздоровчих продуктів

Специфіка принципово нового напряму у харчовій промисловості – технологія харчових продуктів оздоровчого та профілактичного призначення – у тому, що в Україні така технологія лише починає формуватися в той час, коли у передових країнах світу за останні 30 років отримано та реалізовано оздоровчої продукції на мільйони доларів США. І в харчовому раці...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Студентська наука – у центрі уваги кафедри технології оздоровчих продуктів 08 грудня 2021

Неймовірний енологічний досвід отримали викладачі кафедри готельно-ресторанної справи

Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи відвідали наймасштабнішу виставку харчових продуктів та напоїв – 24-ту WorldFood Ukraine і Wine&Spirits Ukraine, яка працювала 2-4 листопада у Міжнародному виставковому центрі. До уваги гостей заходу були експозиційні зони від 225 компаній із 25 країн світу. Цільова аудиторія виставки – виробники п...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Неймовірний енологічний досвід отримали викладачі кафедри готельно-ресторанної справи 05 листопада 2021

Визначено строки подання заяв про акредитацію та відомостей про самооцінювання у новому навчальному році

На своєму засіданні 22 серпня Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти затвердило графік прийняття заяв про акредитацію та відомостей про самооцінювання освітніх програм від закладів вищої освіти у 2023/24 навчальному році. У новому навчальному році акредитуватимуться сім освітніх програм нашого університету. Наразі до акредитаці...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Визначено строки подання заяв про акредитацію та відомостей про самооцінювання у новому навчальному році 28 серпня 2023