Н У Х Т

Досвід міжнародної інституційної акредитації вивчають наші викладачі

24 лютого 2026

Досвід міжнародної інституційної акредитації вивчають наші викладачі

Нещодавно деканка факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу імені проф. В,Ф. Доценка, гарантка ОПП «Готельно-ресторанна справа та кейтеринг» Віта Цирульнікова, професор кафедри технології ресторанної і аюрведичної продукції, гарант ОПП «Технології харчування» Олег Кузьмін і асистентка кафедри Марія Омельченко долучилися до вебінару «Міжнародна інституційна акредитація українських університетів: перші результати, переваги й виклики», організованого в межах спільного проєкту Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та Eesti Hariduse Kvaliteediagentuur - HAKA за підтримки Estonian Centre for International Development.

Модераторкою вебінару виступила заступниця голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Наталія Стукало, яка задала конструктивний тон професійній дискусії. Із вітальним словом до учасників звернулася директорка Eesti Hariduse Kvaliteediagentuur - HAKA Хелі Маттісен, наголосивши на важливості міжнародної співпраці у сфері забезпечення якості вищої освіти. У межах заходу було презентовано перші результати впровадження міжнародної інституційної акредитації в українських закладах вищої освіти, проаналізовано її стратегічні переваги та окреслено ключові виклики, що постають перед університетами на цьому шляху.

Участь у вебінарі взяли представники українських університетів, зокрема Луцького національного технічного університету, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та Національного університету «Острозька академія». Спікери поділилися досвідом проходження процедури інституційної акредитації, презентували ключові етапи підготовки, визначили основні труднощі та окреслили зміни, що відбулися після успішного завершення процесу.

Учасники отримали практичні орієнтири щодо проходження міжнародної інституційної акредитації, удосконалення внутрішніх систем забезпечення якості та зміцнення позицій університетів у європейському освітньому просторі. Під час сесії запитань і відповідей було акцентовано увагу на прикладних аспектах підготовки до процедури та можливостях подальшої міжінституційної співпраці.

Наші викладачі відзначили високий професійний рівень дискусії та практичну цінність отриманого досвіду для посилення внутрішньої системи забезпечення якості освіти й розширення міжнародної інтеграції університету.

Опублікований: 24-02-2026
Читайте також:
Військово-спортивне свято з нагоди Дня Збройних Сил України

З нагоди Дня Збройних Сил України в Кам’янець-Подільському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулося військово-спортивне свято «Нумо, хлопці!», у якому  взяли участь студенти перших курсів. Команди обрали своїх командирів і представили назви та гасла своїх команд. А далі команди змагалися у конкурсах: «Естафета», «Надягання протигазу на швидкіс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Військово-спортивне свято з нагоди Дня Збройних Сил України 10 грудня 2018

Від студентського обміну до виступу в МЗС Італії: історія, що надихає

Здобувачка освіти ВСП «Київський фаховий коледж ресторанного господарства НУХТ» Ангеліна Ахматова була запрошена до участі у заходах з нагоди 70-річчя міжнародної організації Intercultura, які відбулися в Міністерстві закордонних справ Італії. У події взяли участь міністри, посадові особи, випускники програм обміну, італійські батьки, які приймають...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Від студентського обміну до виступу в МЗС Італії: історія, що надихає 31 березня 2026

Як побудувати грандіозну кар’єру після навчання в університеті дізнаються вступники від фахівців кафедри економіки і права

21 лютого у читальному залі Свалявського технічного коледжу НУХТ відбулася зустріч фахівців кафедри економіки і права нашого університету – завідувача кафедри, доктора економічних наук, професора Анатолія Заїнчковського і доцента Юлії Левченко зі студентами старших курсів. Викладачі докладно розповіли студентам про наш університет – про широкий виб...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як побудувати грандіозну кар’єру після навчання в університеті дізнаються вступники від фахівців кафедри економіки і права 22 лютого 2017

Вітаємо випускників магістерської програми «Менеджмент персоналу»!

17 січня 2025 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «Магістр» Навчально-наукового інституту економіки і управління. Викладачі кафедри економіки праці та менеджменту щиро вітають випускників освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу»! Це справжня команда унікальних особистостей, яка має численн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вітаємо випускників магістерської програми «Менеджмент персоналу»! 20 січня 2025