Н У Х Т

Активний профорієнтаційний марафон від представників Приймальної комісії НУХТ

01 березня 2024

Активний профорієнтаційний марафон від представників Приймальної комісії НУХТ

1 березня 2024 року представники Приймальної комісії НУХТ – відповідальна секретарка, в.о. завідувача кафедри процесів і апаратів харчових виробництв Юлія Запорожець та член приймальної комісії, уповноважена особа консультаційного центру абітурієнтів, асистент кафедри готельно-ресторанної справи Артем Ущаповський відвідали загальноосвітні навчальні заклади міста Борисполя – Бориспільський ліцей імені Юрія Головатого, Бориспільський ліцей імені Костянтина Могилка та Бориспільський ліцей «Перпектива» імені Володимира Мономаха.

Під час зустрічей у Бориспільському ліцеї імені Юрія Головатого та Бориспільському ліцеї імені Костянтина Могилка вони поспілкувалися зі здобувачами 9-11 класів і розповіли про структуру нашого університету, переваги навчання в ньому, практичну підготовку здобувачів освіти та працевлаштування випускників за отриманим фахом.

Також присутні дізналися про особливості та новації вступної кампанії-2024, Дні відкритих дверей, майстер-класи, що плануються для школярів на весняних канікулах, можливість участі у Всеукраїнських олімпіадах НУХТ, перший етап яких триває дистанційно до 8 березня 2024 року та про можливість підготовки до НМТ-2024 на Підготовчому відділенні НУХТ.

Під час спілкування у Бориспільському ліцеї «Перпектива» імені Володимира Мономаха до представників Примальної комісії НУХТ також долучилася відповідальна за профорієнтаційну роботу факультету біотехнології та екологічного контролю, асистентка кафедри біотехнології та мікробіології Ірина Ковшар, яка більш детально розповіла про спеціальності, за якими здійснюється підготовка висококваліфікованих спеціалістів на факультеті, та про нову освітню програму «Фізична рекреація та оздоровлення людини», спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», що започатковується цього року.

Активні учасники заходу взяли участь у розіграші брендованої продукції від НУХТ та роботодавців-стейхолдерів.

Усі три зустрічі викликали неабиякий інтерес серед ліцеїстів. Наприкінці слухачі отримали запрошення завітати до університету 16 березня 2024 року на День відкритих дверей «SPRING OPEN DAY», який розпочнеться о 10:30, щоб на власні очі побачити все те, про що сьогодні почули, поспілкуватися наживо з директорами та деканами структурних підрозділів НУХТ, професорсько-викладацьким складом і здобувачами вищої освіти, взяти участь у майстер-класах та остаточно визначитися з майбутньою професією.

Наші фахівці висловлюють подяку за сприяння і організацію зустрічей дирекціям ліцеїв та їх заступникам! Тримаємо освітній фронт РАЗОМ!

Опублікований: 01-03-2024
Читайте також:
Майбутні технологи знайомляться з хлібобулочним підприємством

Наставниці академічних груп здобувачів вищої освіти1-3 курсів, доценти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів організували екскурсію до виробничих цехів №7-8 ТОВ «Київхліб» м. Києва. Екскурсію провела кандидатка технічних наук, начальниця технологічної лабораторії підприємства Тетяна Васильченко. Здобувачі відвідали хлібопекарс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Майбутні технологи знайомляться з хлібобулочним підприємством 28 квітня 2023

Секрети вдалого виступу перед публікою від HR-практика

31 січня 2023 відбулася гостьова лекція для здобувачів освітньо-професійної програми «Менеджмент персоналу» освітніх ступенів «бакалавр» і «магістр» та студентів першого курсу економічних спеціальностей від старшої спеціалістки з розвитку бренду роботодавця відділу по роботі з персоналом міжнародної компанії KPMG в Україні Марії Кандюк. Лекція «Як...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Секрети вдалого виступу перед публікою від HR-практика 01 лютого 2023

Про цифровізацію туристичної галузі на гостьовій лекції досвідченої фахівчині

9 березня на кафедру туристичного та готельного бізнесу завітала з гостьовою лекцією «Цифровізація як інструмент покращення туристичної дестинації» досвідчена фахівчиня у сфері публічного управління, експертка з туризму в Україні, практикиня з формування туристичного продукту, промоції та брендингу території та цифровізації галузі Олена Чернега. С...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Про цифровізацію туристичної галузі на гостьовій лекції досвідченої фахівчині 10 березня 2023

Потужний профорієнтаційний марафон викладачів НУХТ у м. Біла Церква

16 жовтня 2019 року за сприяння фахівця Центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Маргарити Панасевич команда викладачів НУХТ взяла участь у Ярмарку вакансій у Білоцерківському міськрайонному центрі зайнятості. Свої структурні підрозділи та спеціальності, за якими навчають кваліфікованих професіоналів, представили:...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Потужний профорієнтаційний марафон викладачів НУХТ у м. Біла Церква 18 жовтня 2019