Н У Х Т

Сертифікати про акредитацію

Сертифікат про акредитацію університету

Акредитація освітніх програм

Спеціальність 051 Економіка. Бакалавр (освітні програми "Економіка підприємства", "Економіка та правове забезпечення бізнесу")

Спеціальність 051 Економіка. Освітньо-професійна програма "Економіка підприємства". Магістр.

Спеціальність 061 Журналістика. Бакалавр (освітня програма "Реклама та зв'язки з громадськістю")

Спеціальність 061 Журналістика. Освітньо-професійна програма "Реклама та зв'язки з громадськістю". Магістр.

Спеціальність 071 Облік і оподаткування. Бакалавр (освітня програма "Облік і аудит")

Спеціальність 071 Облік і оподаткування. Магістр (освітня програма "Облік і аудит")

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Бакалавр (освітня програма "Фінанси, банківська справа та страхування")

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування. Магістр (освітня програма "Фінанси, банківська справа та страхування")

Спеціальність 073 Менеджмент. Бакалавр (освітні програми "Менеджмент", "Менеджмент персоналу")

Спеціальність 073 Менеджмент. Магістр (освітні програми "Логістика", "Менеджмент організацій і адміністрування")

Спеціальність 075 Маркетинг. Бакалавр (освітня програма "Маркетинг")

Спеціальність 075 Маркетинг. Освітньо-професійна програма "Маркетинг". Магістр.

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Освітньо-професійна програма "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Бакалавр.

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Освітньо-професійна програма "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність". Магістр.

Спеціальність 101 Екологія. Бакалавр (освітня програма "Екологія та екоменеджмент")

Спеціальність 101 Екологія. Освітньо-професійна програма "Екологія та охорона навколишнього середовища". Магістр.

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки. Бакалавр (освітні програми "Інформаційні системи та штучний інтелект", "Комп’ютерні науки")

Спеціальність 122 Комп’ютерні науки. Магістр (освітні програми "Інформаційні управляючі системи та технології", "Комп'ютерний еколого-економічний моніторинг")

Спеціальність 131 Прикладна механіка. Бакалавр (освітня програма "Прикладна механіка")

Спеціальність 131 Прикладна механіка. Освітньо-професійна програма "Прикладна механіка". Магістр.

Спеціальність 133 Галузеве машинобудування. Бакалавр (освітня програма "Інжиніринг харчових та біотехнологічних виробництв")

Спеціальність 133 Галузеве машинобудування. Магістр (освітні програми "Інжиніринг харчових виробництв", "Інжиніринг фармацевтичних та біотехнологічних виробництв", "Інжиніринг поліграфічних та пакувальних виробництв")

Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Бакалавр (освітня програма "Електротехніка та інформаційні технології")

Спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. Магістр (освітні програми "Електротехнічні системи електроспоживання", "Енергетичний менеджмент")

Спеціальність 142 Енергетичне машинобудування. Бакалавр (освітня програма "Холодильні техніка та технології")

Спеціальність 142 Енергетичне машинобудування. Освітньо-професійна програма "Холодильні техніка та технології". Магістр.

Спеціальність 144 Теплоенергетика. Бакалавр (освітня програма "Теплоенергетика та енергоефективні технології")

Спеціальність 144 Теплоенергетика. Магістр (освітні програми "Енергетичний менеджмент та аудит", "Теплоенергетика та енергоефективні технології")

Спеціальність 144 Теплоенергетика. Освітньо-професійна програма  "Теплоенергетика та енергоефективні технології". Магістр.

Спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Бакалавр (освітня програма "Комп’ютерні системи та програмна інженерія в автоматизації")

Спеціальність 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології. Освітньо-професійна програма "Комп'ютерні технології та програмування в автоматизованих системах управління". Магістр.

Спеціальність 151 Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології. Освітньо-професійна програма "Інтелектуальні комп'ютерні системи керування". Магістр.

Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія, освітня програма "Хімічна технологія". Бакалавр.

Спеціальність 161 Хімічні технології та інженерія Освітньо-професійна програма "Хімічні технології харчових добавок та косметичних засобів". Магістр.

Спеціальність 162 Біотехнології та біоінженерія. Бакалавр (освітня програма "Біотехнології: фармацевтична, промислова, харчова, природоохоронна")

Спеціальність 162 Біотехнології та біоінженерія. Освітньо-професійна програма "Промислова біотехнологія". Магістр.

Спеціальність 162 Біотехнології та біоінженерія. Освітньо-професійна програма "Фармацевтична біотехнологія". Магістр.

Спеціальність 181 Харчові технології. Бакалавр (освітні програми "Харчові технології та інженерія", "Технологічна експертиза та безпека харчової продукції", "Технології харчування")

Спеціальність 181 Харчові технології. Магістр (освітні програми "Технології зберігання і переробки зерна", "Технології зберігання та перероблення водних біоресурсів", "Технології зберігання, консервування та переробки молока", "Технології зберігання, консервування та переробки м’яса", "Технології зберігання, консервування та переробки плодів і овочів", "Технології органічних харчових продуктів", "Технології питної води та водопідготовки харчових виробництв", "Технології продуктів бродіння і виноробства", "Технології рослинних олій, жирових та косметичних продуктів", "Технології харчових концентрованих продуктів на основі фруктово-овочевої сировини, чаю, кави та прянощів", "Технології харчових продуктів оздоровчого та профілактичного призначення", "Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів", "Технології цукру та полісахаридів", "Технологічна експертиза та безпека харчової продукції", "Технології аюрведичних харчових продуктів", "Технології в ресторанному господарстві")

Спеціальність 181 Харчові технології. Освітньо-професійна програма "Технології в ресторанному господарстві". Магістр.

Спеціальність 181 Харчові технології. Освітньо-професійна програма "Технології зберігання і переробки зерна". Магістр.

Спеціальність 181 Харчові технології. Освітньо-професійна програма "Технології органічних харчових продуктів". Магістр.

Спеціальність 181 Харчові технології. Освітньо-професійна програма "Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів". Магістр.

Спеціальність 181 Харчові технології. Освітньо-професійна програма "Технологічна експертиза та безпека харчової продукції". Магістр.

Спеціальність 183 Технології захисту навколишнього середовища. Освітньо-професійна програма "Екологічний контроль та аудит". Магістр.

Спеціальність 186 Видавництво та поліграфія. Бакалавр (освітня програма "Комп’ютерні технології дизайну та виготовлення упаковки")

Спеціальність 186 Видавництво та поліграфія. Магістр.

Спеціальність 241 Готельно-ресторанна справа. Освітньо-професійна програма "Готельно-ресторанна справа". Бакалавр.

Спеціальність 241 Готельно-ресторанна справа. Освітньо-професійна програма "Готельна і ресторанна справа". Магістр.

Спеціальність 242 Туризм. Освітня програма "Туризм". Бакалавр.

Спеціальність 242 Туризм. Освітньо-професійна програма "Туризмознавство". Магістр.

Спеціальність 292 Міжнародні економічні відносини. Освітньо-професійна програма "Міжнародна економіка". Бакалавр

Спеціальність 056 (292) Міжнародні економічні відносини. Освітньо-професійна програма "Міжнародні економічні відносини". Магістр.