Покрокова інструкція про умови вступу до НУХТ у 2023 р. для абітурієнтів з тимчасово окупованої території

1.     Оберіть заклад вищої освіти.
Ви можете подати 5 заяв на різні спеціальності, але тільки в одному закладі вищої освіти. Вступ по спрощеній системі можливий тільки в ЗВО, на базі яких працюють Освітні центри «Крим – Україна»,  «Донбас – Україна»   (далі ОЦ) або на сайті МОН.

2.     Сконтактуйте з Освітнім центром
Для отримання інформації про Уповноважений заклад загальної середньої освіти для отримання Свідоцтва про повну або базову загальну середню освіту (“атестат”) сконтактуйте з Освітнім центром .

2.1. Подайте документи до уповноваженого закладу загальної середньої освіти для складання річного оцінювання.

2.2. Складіть необхідні іспити (Заявник складає річне оцінювання та ДПА з Історії України та Української мови 10-11 клас). Якщо особисте прибуття заявника до уповноваженого закладу неможливе, річне оцінювання та ДПА (крім випадків звільнення від ДПА) проводяться через дистанційну індивідуальну співбесіду з відеофіксацією. Довідку про успішне проходження річного оцінювання та ДПА (крім випадків звільнення від ДПА) уповноважений заклад передає в Центр «Крим– Україна», «Донбас–Україна».

2.3. Подайте документи до обраного вами освітнього центру Університету. Якщо особисте прибуття для подачі документів неможливе, заявник надсилає на e-mail ОЦ (приймальної комісії закладу освіти) скановані копії (фотокопії) документів:
1.
заява;
2.
документ, що посвідчує особу, а за його відсутності – свідоцтво про народження;
3.  фотокартку розміром 3 × 4 см (до 1 МБ в електронній формі).

Довідку про успішне проходження річного оцінювання та ДПА (крім випадків звільнення від ДПА) Центр отримує від уповноваженого закладу загальної середньої освіти.

2.4. Складіть один іспит. Якщо особисте прибуття для складання індивідуальної усної співбесіди або неможливе, тоді за зверненням заявника вони проводяться шляхом дистанційної індивідуальної співбесіди з відеофіксацією.

3.     Процедура зарахування.
Для вступників з ТОТ передбачена Квота-2 для зарахування на місце державного замовлення. Після зарахування заявник зобов’язаний подати особисто оригінали документів. Якщо особиста подача заявником оригіналів документів неможлива, заявник надсилає на електронну пошту приймальної комісії Університету pk_nuft@ukr.net скановані копії (фотокопії) відповідних документів.

Важливо. Оригінали документів (крім сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання) всеодно мають бути подані до приймальної комісії закладу вищої освіти впродовж трьох місяців після початку навчання.